Menüü
Ostukorv

MESIKALTSIIT auguga

MESIKALTSIIT auguga EHTED
-10 %
MESIKALTSIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
8.01€
8.90€
Maksudeta: 6.68€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MESIKALTSIIT auguga

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.

MESIKALTSIIT on kollakat tooni ja läbikumava tekstuuriga Kaltsiidi üks liikidest. Mesikaltsiit näeb enda tekstuurilt küllaltki praguline välja, nii nagu enamus kristallid, kuid selle läbikumava väljanägemise tõttu võib seda lihtsalt rohkem märgata. Mesikaltsiit on väga õrna energiavibratsiooniga, mis tähendab seda, et seda kristalli saavad kasutada ka need inimesed, kes on kristallide energiale ülitundlikud. Üldiselt on ülitundlikud väikesed beebid või ülitundliku energiaväljaga inimesed. See aga ei tähenda seda, et Mesikaltsiidi energia oleks nõrk. Mesikaltsiit on tugevatoimeline kristall, millel on väga konkreetsed omadused. Mesikaltsiidi peamiseks kaevanduskohaks maailmas on Mehhiko, India ja Brasiilia.

Mesikaltsiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mesikaltsiit sümboliseerib kõiki Päikesepõimiku omadusi ja see on üks tugevamaid Päikesepõimiku tervendus kristalle. Mesikaltsiit aitab sul ennekõike õppida iseennast väärtustama, blokeerides sul enesesabotaaži ja liigse enesekriitika. Asendades sellised negatiivsed mõtted positiivsusega.

- See on kristall, mis õpetab inimest kõike hindama, mis tema elus eksisteerib. Kasulik kristall igaleühele, andes oskuse mõista asjade väärtust ja õppides ahnusest üle olema. Ahnus on madal emotsioon, mis blokeerib külluse kanali tööd ja Mesikaltsiit on see kristall, mis aitab sellisest probleemist üle olla.

- Mesikaltsiit õpetab sind võimukal positsioonil olles teisi inimesi väärtustama. See on kristall neile, kellele on antud võimu, rikkust ja andeid. Kristall, mis aitab sul lahti saada kõrgist suhtumist ja negatiivsest egoismist. Mesikaltsiit õpetab sulle seda, et hoolimata meie saavutustest ei tohiks me mitte kunagi teistesse halvasti suhtuda.

- Kui sul on plaanis õppima hakata, siis kindlasti kasuta abiliseks ka Mesikaltsiiti. Mesikaltsiit on universaalne õppekristall, mis aitab sul kergemini kõike seda omandada, mida sa soovid enda jaoks selgeks teha. 

- Mesikaltsiit tugevdab mälu, aidates sul fakte paremini meelde jätta. Kui sa tunned, et sinu mälu veab sind alt või sul on tekkinud tõsised probleemid asjade meelde jätmisega, siis kanna Mesikaltsiiti.

- Mesikaltsiit on kasulik sulle, kui sul käivad pidevalt külas tujude muutused ja meeleolu kõikumised. Mesikaltsiit aitab sul olla stabiilselt rõõmus, enesekindel, optimistlik ja positiivne. Pidurdab igasuguse probleemide välja mõtlemise ja probleemidele keskendumise.

- Kristall, mis aitab sul elus olevate muudatustega toime tulla ja nendega kohaneda. Alati ei lähe elu nii nagu sa seda soovid ja sinu ellu võib tulla ka väga raskeid muudatusi. Mesikaltsiit on see kristall, mis toetab sind siis, kui muudatused muudavad sind ärevaks. Kui sa tunned, et sa kardad tulevikku ja sa ei suuda uskuda paremasse tulevikku, siis kanna lisaks Mesikaltsiidile ka Mookaitet. Mookaite on teine kristall, mis aitab sind sellisel eluperioodil kõige enam.

- Kanna Mesikaltsiiti koos Goldriveri või Karneooli kristalliga, kui sa tunned, et sul on vaja tööalast motivatsiooni. Kui sa oled sellises hetkes, kus sa lihtsalt ei jaksa ega suuda tööle keskenduda, siis need kristallid suurendavad sinu töötegemise motivatsiooni. Samas aitavad ka tööalaseid unistusi täita.

- Mesikaltsiit on kristall, mis aitab avada inimese Auraväljas oleva Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteeriva teadlikkuse kanali. Teadlikkus, mis aitab mõista seda, milleks on hing erialases mõttes loodud ehk mõista, milline eriala on hinge jaoks kasulik nii materiaalses mõttes kui ka emotsionaalses mõttes. Aidates mõista, millega rahule jäädakse ja mis toob sellist edu, mis õnnelikuks teeb. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mesikaltsiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta on oma tekstuurilt praguline kristall. 

- Mesikaltsiit aitab kõrge veresuhkru probleemi juures, aidates leevendada sellest tekkinud kehva enesetunnet. Lisaks sellele aitab Mesikaltsiit liigsest kurnatuse tundest lahti saada ja suurendab inimene füüsilist energiat.

- Soovitan Mesikaltsiiti neile, kes on jõudnud sellisesse ikka, kus hakkab menopaus pihta. Seda on hea kanda enne menopausi teket, selle ajal ja senimaani, kuni sellest on välja tuldud. Mesikaltsiit leevendab sümptomeid, mis Menopausiga kaasas käivad.

- Mesikaltsiit on kristall neile, kellel on probleeme voodi märgamisega. Üldiselt on selline probleem sügavast stressist ja Mesikaltsiit aitab sellele leevendust tuua.

- Mesikaltsiit on väga kasulik tervenduskristall põieprobleemide korral. Mesikaltsiit tervendab põit, aidates selles olevat haigust vaikselt eeterkehast vabastada. Mesikaltsiit toetab põie taastumist mõnest haigusest ja aitab selle funktsioneerimist parandada. 

PÄIKESEPÕIMIK

Mesikaltsiit tervendab Päikesepõimikut ja ka sellist Tšakrat, mis on väga katki. Mesikaltsiit taastab selles energiaväljas positiivse väe, mis toob sulle küllust, head tuju, huumorimeelt ja teisi positiivseid emotsioone. Ennekõike õpetab Mesikaltsiit sulle seda, et elu tuleb alati positiivselt võtta, hoolimata sellest, et elada on raske.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mesikaltsiit kõige enam LÕVISID, tuues nii Lõvi naistele, kui ka meestele positiivsust, küllust, edu ja enesekindlust. Peale selle töötab Mesikaltsiit ka KALADEGA, andes kaladele oskuse väga negatiivsetes olukordades jääda rahulikuks ning blokeerib igasuguse trauma tekke. Mesikaltsiit kaitseb Kalasid kurbuse eest.

Numeroloogia põhiselt on Mesikaltsiit külluse, edu ja õnne kristalliks neile, kes on sündinud elutee number 3-ga.

Mesikaltsiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.