Menüü
Ostukorv

PÜRIIT, PÄIKESEKIVI, PÄRL ja GRANAAT ripats (hõbe 925)

PÜRIIT, PÄIKESEKIVI, PÄRL ja GRANAAT ripats (hõbe 925) EHTED
-30 %
PÜRIIT, PÄIKESEKIVI, PÄRL ja GRANAAT ripats (hõbe 925)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
104.30€
149.00€
Maksudeta: 85.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÜRIIT, PÄIKESEKIVI, PÄRL ja GRANAAT ripats (hõbe 925)

Pilt on illustreeriv. Terasest kaelavõru ja Sinine Ahhaat viil ei kuulu ripatsi juurde.

"ELUJÕUD" on selle talismani nimi, mis on kokku pandud neljast võimekast ja elujõu energiat täis kristallist. Elujõud on kõige õigem nimetus sellele talismanile, kuna need kristallid annavad väga palju energiat ja füüsilist jõudu selle kandjale.

PÜRIIT selles talismanis alustab isiklike saavutuste kaitsmisega, kuna on kombinatsioonis Granaadiga. Püriit aitab kaitsta kõike seda, mida on selle talismani kandja juba oma elus loonud, olgu siis selleks enesekindlus, perekond või mõned isiklikud projektid. Püriit on kõige võimsam siin talismanis ja seega on vaja seda talismani kindlasti juba Püriidi toime pärast igakuiselt laadida geoodidel.

PÄIKESEKIVI on üksinda juba õnne talisman, mis äratab hinge positiivsed küljed esile, süstib elurõõmu, tahtejõudu ja suurendab elujõudu. Kombinatsioonis Pärli ja Granaadiga aitab Päikesekivi alati end hästi tunda, enda saavutuste üle rõõmu tunda ja õpetab elu nautima.

PÄRLI tähtsus selles talismanis on väga oluline, kuna see on kombinatsioonis Püriidiga. Püriidi kõrval aitab Pärl kaitsta selle kandjat emotsionaalse läbipõlemise eest, Granaadi kõrval aitab säilitada elukirge ja Päikesekivi kõrval Pärl töötab stressi leevendavalt.

GRANAAT Granaadi üldine eesmärk selles talismanis on nii energia ja jõu andmine teistele kristallidele, kui ka talismani kandjale endale.

Kuna see talisman on väga võimsa energiaga, siis soovitan selle kandjal vähemalt ühe korra kuus seda puhastada ning Mäekristall geoodil laadida. Laadimiseks peale Mäekristalli sobib ka Vanadiniit Bariit geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 4*2,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
131.60€ 188.00€
Maksudeta:107.87€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Pür..
10.43€ 14.90€
Maksudeta:8.55€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
51.00€
Maksudeta:41.80€
Pilt on illustratiivne. Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib pisut e..
69.65€ 99.50€
Maksudeta:57.09€
PÄRLIKARP on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Armastuse, viljakuse, taassünni..
69.44€ 99.20€
Maksudeta:56.92€
ROOSA KIVISTUNUD PUIT on tekkinud ligi 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kunagi oli see puu, mis suri ja jäi pinnaste v..
2.30€
Maksudeta:1.89€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
2.80€
Maksudeta:2.30€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
2.50€
Maksudeta:2.05€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.