Menüü
Ostukorv

TŠAROIIT chips

TŠAROIIT chips  KRISTALLID
-10 %
TŠAROIIT chips
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
12.33€
13.70€
Maksudeta: 10.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TŠAROIIT chips

TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja lavendellilla. Tšaroiiti leidub senimaani peamiselt vaid Venemaal Siberi ühe jõe lähistel, mille nimeks on Chara ja Tšehhis. Kristall ei ole eraldiseisev, vaid see koosneb teistest erinevatest kristallidest, nagu näiteks Kaltsiidist. Tšaroiit on kristallimaailmas uus väeese, kuna see avastati alles pea seitsekümmend aastat tagasi, seega ei ole selle kristalli kasutamisel veel pikka ajalugu. Siiski, kui see aga avastati, hakati koheselt Tšaroiiti kasutama maagiate läbiviimisel, tervendamise rituaalides ja nõiakottides (rituaalitaimede ja taro kaartide juures), et võimendada neid protsesse.

Tšaroiit koosneb väga paljudest erinevatest mineraalidest. Tšaroiit on loodud maapõues kaaliumi, naatriumi, baariumi, strontsiumi, hapniku, räni ja vesiniku ühinemisel. Tšaroiit on väga kauni väljanägemisega kristall ja aastatega muutub see vaid hinnalisemaks. 

Tšaroiit on "Edasimineku ja liikumise" kristall, mis aitab erinevate olukordadega leppida, vooluga kaasa minna ja nii-öelda seisakut vältida. Tšaroiit õpetab elu võtma nii nagu see sulle antud on ja aitab lahti saada mõtteviisist "Mis küll oleks saanud?". Tšaroiit on kristall, mis aitab sul lahti lasta emotsioonidest, mis sind takistavad eluga edasi liikumast. Tšaroiit aitab sul mõista, miks sa midagi kinni hoiad, miks sa halbu emotsioone tunned ja kus kohast on need pärit. See on hinge tervendaja, mis õpetab sul hoolimata olukorrast alati pea püsti edasi liikuda, õpetades sind elu väärtustama ja takistades sind alla andmast. Talismanina Tšaroiiti kandes aitab see minna sul sinna eluetappi, kus sa olema peaksid ehk aitab alateadlikult sul teha õigeid samme parema tuleviku jaoks.

Tšaroiit toob julgust, energiat, pealehakkamist ja jõudu neile, kes on pikemat aega kodune olnud ning soovib uuesti sotsiaalellu naaseda, kas siis tööle minna või õppima minna. Tšaroiit aitab meenutada seda, mida on kord õpitud ja aitab paremini kohaneda.

Tšaroiit on üks väheseid violetse valguse edasikandjaid, nii nagu ka Ametüst. Violetne valgus on spirituaalselt tervendav kristallikiirgus, mis aitab spirituaalselt tasakaalu minna, eemaldada närvilisust, stressi ja asendades selle tugeva intuitsiooniga.

Tšaroiit on armastusekristall, mis aitab sul tunda end hästi. Tšaroiit sobib neile, kes on pikemat aega üksinda olnud või, kes tunnevad, et nad on suhtes üksinda ja kõrvalejäetud. Tšaroiit võiks olla sellisel juhul teiste armastusekristallidega koos, aidates sellest üksildustundest lahti saada. Tšaroiit aitab kooskõlla viia Kroon- ja Südametšakra, mis omakorda toimib kui tingimusteta armastuse loojana. Tšaroiit toob armastusega seoses tugevat intuitsiooni, aitab ära tunda oma Saatusekaaslase ja aitab temaga õigesti käituda.

Kui sa tunned end pidevalt üksinda või kaitseta, siis Tšaroiit aitab seda kohta sinus tervendada. Tšaroiit aitab sul tunda seda, et sa ei ole siin maailmas üksinda ja võtab ära ka hirmu, mis on seotud ohutundega. Tšaroiit aitab alles jätta vaid ehtsad tunded ja tunnetuse ohu suhtes, see ei kaota ära intuitsiooni, küll aga kaotab ära hirmu. 

Töö kristallina on see kasulik ka ettevõtete omanikele ja ülemustele. Tšaroiidi toomine tööruumidesse aitab töölistel edukamat tööd teha ja aitab lahti saada nii-öelda laiskusest, lohakusest ning ükskõiksusest.

CHIPSID on väikesed kristallitükid, millel on täpselt samasugused toimed, nagu on sellel kristallil, lihtsalt üks kristallitükk on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kuna küünlad ja chipsid hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud kui viia seda kokku erinevate küünaldega.

Erinevaid chipskristalle võib omavahel kombineerida, et saada veelgi erilisemat energiat, igal kombinatsioonil omakorda on veelgi erilisem vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage aluse peale kindlasti ka küünal põlema, et kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma. 

Uus algus

Tšaroiit on kristall, mis aitab sul kõike otsast peale alustada, olgu see algus suhtes, töökohas või õppimises. See toob head õnne armastuse leidmiseks või töökoha leidmiseks ka siis, kui sul ei ole sinu enda oskuste pärast suuri lootusi tööle saamiseks. Tšaroiit aitab sind märgata ja laseb võõrastel inimestel sulle võimalust anda. Sama energiat saab ära kasutada ka siis, kui minnakse hoopis kuskile kaugele elama ja kus sul ei ole ei sõpru ega tööd. Tšaroiit aitab kohaneda uue elustiili, olukorraga ja suurendab lootust sõprade ning töökoha leidmiseks.

Suhete sidemete mõistmine

Tšaroiidil on olemas vägi, mis aitab inimest ennast analüüsima suunata ja seda konkreetselt suhetealaselt. Tšaroiit aitab mõista seda, miks mõni inimene sinu eluteele on tulnud, mida ta sulle õpetama peab, mida sina temale vastu peaksid andma ja miks üldse mõne inimesega sul väga intensiivne kontakt on. Tšaroiit aitab selgelt näha ja mõista sinu suhet teise inimesega. See on väga kasulik kristall ja aitab sul nii mõnelegi väga olulisele küsimusele vastuse elus leida. 

Kui sa soovid poleeritud kristallilt seda väge ja suunda kätte saada, siis on kasulik Tšaroiiti hoida koos teiste juba olemasolevate armastusekristallidega. Kui sul ei ole veel selliseid kristalle, siis Tšaroiit võib olla ka sinu esimene armastusekristall, mille kõrvale saad lisada kõik teised armastusekristallid, mille energiat ja jõudu sa oma ellu sooviksid saada. Armastusekristalle hoitakse kodus magamistoas või Lõuna- ja Edelailmakaares. Armastusekristallide altari kohta saad lugeda SIIT.

Ettekuulutavad unenäod, mis on seotud suhetega ja armastusega

Tšaroiit on seotud väga tihedalt Kroontšakraga ja selle võimsamaks muutmisega, see aga tähendab seda, et Tšaroiit suudab prohvetlikke unenägusid esile tuua. Ennekõike suudab Tšaroiit tuua unenäos ettekuulutusi,mis on seotud suhete ja armastusega. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul sinu tulevast kaasat ette näha või sellega seonduvatele küsimustele vastuseid saada, sinu enda olevasolevasse suhtesse selgust luua või midagi sellist, siis Tšaroiit on täpselt õige kristall sinu soovi täitmaks.

Kui sul on soov saada seda kõike Tšaroiidi käest, siis lisa mitmeid Tšaroiidi kristalle enda unenägudekristallide komplekti, mille oled endale loonud unenägude nägemise jaoks. Kui sul sellist kristallikomplekti ei ole, siis kaalu selle tegemist. Tšaroiidi võid kokku viia Granaadi, Lasuriidi ja Labradoriidiga, kui soovid eriliselt tugevat kristallideühendust saada, mis aitaksid sul unes suhtealaseid ettekuulutusi ning nõuandeid näha.

Õudusunenäod, mis on ahistavad või seksuaalsed

Tšaroiit aitab sind, kui sa koged öösiti õudusunenägusid, mille alatooniks on ahistamine või ebatervislikud seksuaalsed nägemused. Kui sind käib painamas miski analoogne, millel ei ole reaalset põhjust antud selle nägemiseks või kummitavad mälestused halvast kogemusest minevikust, siis Tšaroiit aitab sind. Selleks aseta Tšaroiidi kristall padjapüüri sisse, et see saaks uneajal sinu meeli tervendada ja vabastada õudusunenägusid, mis ahistavad sind. Kui õudusunenäod on pärit sinu mineviku kogemustest, siis kindlasti võta Tšaroiidile lisaks ka Lemuuria Jaad endale igapäevasesse kasutamisse, need aitavad selliseid mineviku mälestusi tervendada.

Kaks Tšaroiiti läheduse hoidmiseks

Tšaroiiti kasutatakse kahe inimese vaheliste tunnete ülal hoidmiseks. Selleks üks pool hoiab kahte Tšaroiidi kristalli vähemalt nädal aega enda lähedal ja igapäevaselt endaga kaasas, et kristallid jäädvustaksid selle kandja energialaine. Seejärel kingitaks üks kristallidest oma kallimale. Need Tšaroiidid on magnetkristallid, mis soovivad üksteisega kontakti luua ja lähedust nõuda. Sellist kristallimaagiat soovitan tavaliselt nendele paaridele, kes elavad üksteisest töö tõttu eemal ja kes kardavad, et nende suhe hakkab sellepärast jahenema. Samamoodi sobib see perekonnaliikmete vahel kasutamiseks, kui keegi sõidab välismaale elama ja soovitakse tugevat sidet hoida.

Rohelise Kuntsiidiga koos armastatule või perekonnaliikmele andestamine

Roheline Kuntsiit on kristall, mis aitab andestada petmist, reetmist ja salakavalust, mille on põhjustanud armastatu ja Tšaroiit on kristall, mis aitab üleüldiselt andestada. Neid kristalle kokku kombineerides aitavad need andestada nii armastatule kui ka pereliikmele. Olgu siis selleks probleemiks lapsepõlves hülgamine, tähelepanuta jätmine või vägivald. Neid kristalle soovitan koos kanda, kas siis ehtena enda küljes või kristalli koti sees, mis võiks olla heleroheline.
 
RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tšaroiiti kanna kõrvarõngastena, talismanina kaelas või mediteeri selle kristalliga, kui põed glaukoomi. Tšaroiit aitab seda terviseprobleemi tervendada, peatada selle arengut või takistada selle teket.

- See on kristall, mis on väga tugevalt seotud Kroontšakra ja Südametšakraga, seega aitab Tšaroiit nendes Tšakrates pesitsevaid haigusi tervendada. Üheks Tšaroiidi oskuseks on südamenärve tervendada ja nendest põhjustatud valu ning pinget kehast vabastada. Kroontšakra poole pealt aitab Tšaroiit vabastada meeltest hallutsinatsioone ja valenägemusi, mis tekivad haigestunud Kroontšakra puhul.

- Tšaroiit on Kroontšakra kristall ja seega tervendab see unehäireid. Kui sa põed unetuse all, sa ei suuda uinuda või sinu uni ei ole täisväärtuslik, siis Tšaroiidi kasutuselevõtmine võib sind selle koha peal aidata. Sellisel juhul on kindlasti hea seda kristalli kanda ja poleeritud kristalli enda magamistoas hoida und soodustavate kristallide seas. 

- See on kristall, mis aitab unes kõndimist peatada või unes rääkimisele lõpu teha. Eriti kasulik on see veel lisaks neile, kes öösiti norskavad ja sellega segavad teiste und. Tšaroiit võiks sellisel juhul kindlasti magamistoas olla.

- Üks parimaid kristalle meestele, kes vaevlevad unehäirete küüsis. Tavaliselt on nendel meestel ka peavalud ja Tšaroiit on ka peavalude vastane kristall. Selleks tuleks nendel meestel kanda Tšaroiiti võimalikult kurgu vastas ehk lühikese kristallehte paela otsas.  

KROONTŠAKA JA SÜDAMETŠAKRA

Tšaroiit vabastab Kroontšakra kohal olevat stressi, mis ei lase sul enda saatust tajuda, tulevikku ette näha, unenägudes vastuseid saada ja unenägusid näha. Kanna seda kristalli ka öösiti kaelas, et sellist tulemust Tšaroiidi käest saada. 

Tšaroiit suudab väga pikaajaliste kristallidega tegelejate ülemisi Tšakraid avada, mis avavad sind nägemuste nägemisele. Need Tšakrad asuvad Kroontšakra kohal. 

Lisaks Kroontšakrale suudab Tšaroiit tervendada ja aktiveerida Südametšakrat. Tšaroiit on seotud suhete, tunnete ja armastusega ning need emotsioonid asuvad kõik sinu neljandas ehk Südametšakras. Tšaroiit aitab Südametšakrale jõudu juurde anda, aidates selle kaudu inimesel mõista, kelle vastu ta midagi tunneb ja kus suunas suhetealaselt peaks ta liikuma. Lisaks sellele aitab Tšaroiit edendada tingimusteta armastust, aidates õppida armastama inimesi sellistena, kuidas nad on ja ka end ümbritsevat armastama. Tšaroiit aitab Südametšakrat ja muudab selle väga tundlikuks, et üldse romantilised tunded saaksid esile tulla ja armastus enda lähedastega, iseenda ja maailma vastu saaks sügavamaks muutuda. 

SODIAAK

Tšaroiit on kristall, mis aitab SKORPIONIL tema kõige paremad iseloomujooned välja tuua. Tšaroiit on Skorpioni tähtkuju kristall, mis toob Skorpionile positiivsust, head õnne ja avab tema kõige tugevamad küljed. Kui Skorpion kannab Tšaroiidi kristalli, siis Skorpioni negatiivsemad iseloomujooned taanduvad ning kõik hea tuleb Skorpioni seest välja. Skorpioni kaheksa parimat külge, mille kohta saate lugeda SIIT, tulevad kindlasti välja just tänu Tšaroiidi kristallile.

Tšaroiit on üks NEITSI ♍ armastusekristallidest, mis aitab Neitsil oma kaaslast hinnata, tingimusteta armastada ja armastust hoida. See on kristall, mis õpetab Neitsil end suhtes avama ja see toob talle üleüldist suhteõnne. Tšaroiit on ühel või teisel kujul Neitsi elus väga oluline ja tähtis, see aitab tema suhteelu korda seada. Vallalisele Neitsile toob Tšaroiit uut armastust ja suhtes olevale Neitsile sügavamat sidet oma kaaslasega.

Väikesele beebi-Skorpionile tasub kindlasti kinkida Tšaroiidi kristalli, et kohe sünnist alates anda talle kaasa oskus oma positiivsete iseloomujoontega särada ja tasakaalustada tema negatiivseid külgi, mis tähtkuju talle on andnud.

Poleeritud Tšaroiiti kasuta selleks, et lisada see enda astroloogia ja numeroloogia sünnikristallide keskele. Kõik astroloogia ja numeroloogia järgi õnnetoovad kristallid võid panna ühtekokku, kuhu lisad ka enda foto. Sellisel viisil toimib Tšaroiit ka kaugtervendamisel. Seda tee siis, kui sa ei soovi Tšaroiiti kanda, kuid soovid selle kristalli omadusi endale siiski saada. Sünnikristallide kohta saad lugeda SIIT.

NUMEROLOOGIA

Tšaroiit on elutee number 6 armastusetalisman. Elutee number 6 kohta saad lugeda SIIT.

Chipskristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.