Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded ära teha. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimetus - Kaitseingel. Et ta saaks täita enda ülesannet läbi sinu, siis ta leiab viise kuidas sinuga kontakteeruda. Ta teeb seda siis, kui sulle on vaja teadet edastada, sind eksiteelt kõrvale tõmmata või sind julgustada hetkel, mil sul endal julgusest puudu on. Kõige selle pärast on hetki, kus võid saada kummalisi märke või sõnumi, mis oleks nagu sinu eluteele visatud. Vahel need ilmuvad väga sagedasti, vahel harvem. Kõik oleneb sellest, kas sa suudad teda kuulata või ta peab palju vaeva nägema, et sulle puust ning punaselt midagi selgeks tegema. Tihtipeale hakatakse märke nägema ka siis, kui sa ise väga palud Kaitseinglil enda ilmutamist ja tema poolset juhatust.

 

Olen eelenvalt väga palju kirjutanud Inglisõnumitest, kus Inglid loovad viisi sinuga suhelda läbi numbrite. Lisaks numbrite maailmale on ka teised viisid, kuidas Inglid ühendust meiega loovad. Kui sind aga huivtavad Inglisõnumid läbi numbrite, siis kõik minu tõlgendatud sõnumid leiad siit. On olemas teatud märgid, mille kaudu Kaitseinglid kõige enam ühendust võtavad. Panen sinu jaoks kirja kõige populaarsemad viisid, mille kaudu Kaitseingel annab sulle endast märku. 

 

1. Puudustus või järsk külm õhk sinu selja taga

 

Sinu isklik Kaitseingel suudab sind puuduta nii, et sa seda tunned. Kindlasti oled tundnud kuidas sinu selja peale on koputatud, vaatad ja seal ei ole mitte kedagi. Oled näiteks tundnud külma tuule teket hetkel, mil see on võimatu või tunned, et keegi sind nagu kallistaks. Selliseid asju kogetakse ja seda kõike põhjusega. Sinu Kaitseingel soovib sellega sulle sõnumit edastada.

 

Hetk, mil tunned õrna puudutust võid saada temalt sõnumi, et kõik on korras, ära muretse, ma olen siin! Kui sind aga tõugatakse või survestatakse, siis võid sa olla hädaohus ja Kaitseingel soovib sind sellest ette hoiatada. Hetk, mil tunned külma tuult, siis see on hetk, mil tundsid tema sisenemist sinu Auravälja. Kas sa teadsid seda, et Kaitseingel ei ole 24/7 alati sinuga? See on ka põhjus miks ta alati ei ole õigel ajal õiges kohas ja miks sa alati ei saa temaga ühendust. Aga seda sidet on võimalik tugevamaks muuta ja teda tihedamini enda Auravälja kutsuda. Vihjed selle kohta, kuidas seda teha on artikli lõpus.

 

2. Ta leiab viisi läbi muusika sulle sõnumeid edastada

 

Kaitseingel, kes edukalt enda tööd teeb, ta leiab alati kanali, kuidas sinuga kontakti saavutada. Üheks viisiks on suunata sind muusikat/laule kuulama, milles peitub selline sõnum, mida sul on vaja teada. Teine viis on see, et kui sa sihilikult ei kuula midagi ja kusagil taustal näiteks mängib raadio, siis jäävad sulle kõrvu teatud sõnad laulus. Selle tähelepanu aitab haarata Kaitseingel. Ta otsib ja nopib välja need mõtted, mida sa pead teadma. See viis on näiteks minu enda puhul üks levinud viise, kuidas Kaitseingel vastab minu mõtetele. Oled ka ise kindlasti olnud olukorras, kus mõtled millegi peale ja seepeale kuuled, kuidas raadiost lastud laul just räägib sellel samal teemal. Sellisel juhul on see kinnitus sinu Kaitseingli poolt.

 

3. Energiaringis või valgused

 

Kaitseingel võib sattuda sinu foto peale nii, et fotod tehes jääb sinu ümber kummaline kuma või valgus. Ta võib end salvestada fotole ka kummalise valguskoguna. Paljud inimesed on enda kaitseingli pildile saanud. Alati see näeb välja kummaline, seletamatu ning see tekitab küsimusi. See on märk sellest, et Kaitseingel on väga aktiivselt sinu kõrval ja soovib sinuga kontakteeruda. Sellise foto loomisel ole eriti aktiivne ise Kaitseingliga ühendust looma. Saada talle enda mõtteid ja kuula samas enda inuitsiooni. Intuitsioon on tema kanal mille kaudu tal on võimalik sinuga ühendust saada.

 

4. Ilma näota inimene unenäos

 

Üks kõige enim levinud viis Kaitseinglil on külastada sind unenäos. Ta ilmub sinna ilma näota või sa ei suuda mitte kuidagi unes tema nägu meenutada. Sellisel juhul on suure tõenäosusega ilmunud sinu unenägudesse sinu enda isiklik Kaitseingel.

 

Selles unenäos on tal sulle edastamiseks oluline sõnum. Tavaliselt jääb see unenägu inimest ennast kripeldama ja seda ikka selleks, et sa selle endal ära tõlgendaksid.

 

Kaitseingel võib saada kontakti sinuga läbi unenäo nii, et sa mäletad sõna-sõnalt mida ta ütles või see võib olla segane. See oleneb kõik sellest, kui avatud sa ise unenägude maailmale oled. Soovitan Tselestiit geoodi ja Labradoriiti hoida magamistoas, et parandada enda võimekust läbi unenägude Kaitseingliga kontakteerumiseks.

 

5. Sulgede nägemine

 

Kaitseingel, kes soovib enda olemasolust sulle märki anda juhatab sinu tähelepanu sulgedele. Võid ühel hetkel tabada end sulgi nägemast. Näiteks iga kord, kui jalutamas käid, siis lendab üks sulg sinu teele. Suled leiavad tee sinu juurde, kui Kaitseingel soovib sinuga kontakteeruda. Ta soovib sulle teadet edasi anda, näiteks teavitada, et ta on sul olemas. Pidevalt sulgi nähes ole tänulik, et ta on sinu kõrval ja aitab sul enda teekonda läbi käia. Soovitan ka sellel hetkel temale sõnumeid edastada, tema käest midagi soovida ja kindlasti tema kaitset juurde paluda. Samas peaksid sa ka ise sellel ajal rohkem kuulama enda intuitsiooni. Läbi intuitsiooni ta suhtleb sinuga ja kui sa kuulad enda häält, siis sa kuuled ka tema sõnumeid, mis selles hääles on.

 

6. Kirjutatud sõnumid

 

Kaitseingel leiab ükskõik, millise tee sinuga kontakteerumiseks, kui seda on just tal vaja teha. Nii võib ta kirjutada sõnumid sinu teele. Kuidas ta saab seda teha? Ta kasutab selleks kas juba kirja pandud mõtteid või juhib sinu tähelepanu millelegi, mis meenutab teatud sõna või sümbolit. Kaitseingli märgid jäävad alati silma, need kõnetavad sind seletamatult põhjusel. Näiteks võid märgata, kuidas pilvedest on sõna "jah" loodud või näed seal ingli kujutist just sellel hetkel, kus sa otsid universumist toetavat sõnumit. Võid sattuda ka olukorda, kus keskendud armastusele, oled lootuse kaodanud ja sul on peas ringi tiirlemas mõtted, kas üldse armastus on sinu ellu ette määratud. Peale seda märkad aga poes ringi jalutades vaid armastusest kõnelevaid raamatuid. Kaitseingel leiab viisi, et tuua sulle teated läbiesemete, mille peal on sind puudutav tekst või mis meenutavad sulle teatud sõnumeid.

 

Muuda enda Auraväli Kaitseingli jaoks paremaks kohaks eksisteerimiseks, nii saab ta sinuga tihedamini kontakteeruda ja sind vajadusel rohkem aidata!

 

Kaitseingel pääseb Auravälja kiiremini ja tihedamini, kui sinu enda Auraväli on Inglite jaoks soodsam. Selle teeb soodsaks usk Inglitesse, iseendasse ja Kaitseinglisse. Usk avab ukse Inglitele, seda ei tasuks alahinnata. On energiaid, mida sa saad enda mõttejõudu kasutades avada ja luua.

 

Väga palju aitab kaasa Inglikristallide ehetena kandmine. Näiteks pikaajaline Serafiniidi, Ioliidi, Sinise Pitsahhaadi, Opaliidi, Aura kristallide ja teiste Inglitega kontakteerumist soodustavate kristallide kandmine. Need avavad sinu Auraväljas Inglitele ukse.

 

Väga kasulik on põletada enda vahetus läheduses taevaliku viirukit, mis aitab puhastada sinu enda Auravälja energiast, mis blokeerib Kaitseingliga ühenduse loomist. Lisaks muudab see sind ennast Kaitseingli jaoks avatumaks. Sa suudad selle kasutamise ajal enda mõtteid Kaitseinglige edastada ja tema enda mõtteid sinule.

 

Kui kannad aga kaitsekristalle ehetena, siis saadad sa sellega enda Kaitseinglile sõnumi, et ta sind kaitseks. Kaitsekristalle on alati hea koos Inglikristallidega kanda. Näiteks, kui kannad Hüpersteeni, siis kanna samal ajal ka Sinist Pitsahhaati või kui kannad Oonüksit, siis kanna samal ajal Ioliiti. Nii aitab üks kristall Kaitseinglil sulle alati tugevat kaitset pakkuda ja teine kristall aitab Kaitseinglil sinu elus korrektuure luua.

 

Lase Kaitseinglil end juhatada, aidata ja kaitsta - tema eluülesandeks oled Sina!