Karma on igavesti kestva energiaga, kui seda ära ei tervendata. Karma on neutraalne, olenevalt sellest, kuidas sa ise seda enda ellu lood. Kui õpid enda õppetundidest, siis vabastad Karmat. Kui ei õpi neist või lood probleeme enda ellu, siis kasvatad igavesti leegitsevat Karmat. See võib kanduda sinu tulevikku, et seda ära lahendada või hoopis sinu järgmises elus end ilmutada, et sa sellega tegeleksid. Minu juures käivad väga paljud inimesed just Karma teemal. Nad soovivad, et ma nende Karmat lahti seletaksin. See on üks minu lemmik tegevusi, kuna see aitab näha sul enda elu kohta suuremat pilti. Mõista miks sul on teatud iseloomujooned, soovid, mõtted, hirmud ja nõiaringina sinu elus külastavad sündmused. Karma on igatahes väga põnev ja äratan üles sind rohkem sellele tähelepanu pöörama.

 

Viimasel ajal on väga palju juttu tulnud mul end külastavate inimestega vanemate ja nende vahelise sideme kohta. Küsimus on olnud selles: "Miks täiskasvanuna siiski pead enda vanemate eest hoolt kandma?". Ära mõista kohe hukka seda küsimust, seda ei esitata mulle seetõttu, et ei ole soovi nende eest hoolt kanda. See küsimus tuleb hoopis teise külje pealt. Sellist sorti küsimust on mulle esitatud seoses sellega, et ei mõisteta miks vanemad ei saa ise selles elus hakkama, miks pea terve elu on pidanud laps (täiskasvanu, kes minu käest selle kohta uurib) olema see, kes nende eest on hoolt kandnud, õpetanud enda vanemaid nii nagu nad oleksid tema enda lapsed ning seda juba lapsepõlvest peale. Küsimus tuleb seetõttu, kuna rollid oleksid nagu vahetatud ja see on kestnud terve tema elu.

 

Selle kohta võib olla väga lihtne selgitus, mis on seotud mõne eelmise elu Karmaga.

 

Mõistan täielikult miks selliste küsimustega minu juurde tullakse. Oleks kui õige, et vanem õpetab, kaitseb, tervendab, hoolitseb ja muretseb enda lapse pärast. Vanem võiks olla see, kes on oma lapse maapealne kaitseingel, mitte täielikult pöördvõrdes. Üks asi on abistada vastastikuselt, teine asi on võtta lapsena täielikult täiskasvanud vanema roll enda peale. See roll tihtipeale kandub täiskasvanuikka ja vahel isegi kuni selle elu lõpuni välja. Mitte alati ei ole see roll ära vahetatud mõlema vanemaga, see võib juhtuda näiteks ühe vanemaga, kas ema või isaga.

 

Miks rollid on tahtmatult vahetatud?

 

Tegemist võib olla mõne eelmise elu Karmaga, mille aeg on tulnud siia sellesse ellu, et see ära tervendada. Vanemad peaksid täitma vanemate rolli, lapsed laste oma, kuid pöördvõrdesse läinud suhtes tuleb aga suure tõenäosusega ära täita mõne eelmise elu roll, mis jäi siis täitmata.

 

Me ei saa hingedevahelisi sidemeid viia järgmisele tasandile, kui me ei ole eelmistes eludes nendega edusamme teinud.

 

Mõnes eelmises elus võisid sa ise olla oma vanema ema või isa rollid, tema aga sinu tütar või poeg. Selles elus  kaugel minevikus ühel või teisel põhjusel ei suutnud te mõlemad täita rolli, mis teile anti. Selle põhjus on sellise Karma puhul väga individuaalne. Olen näinud visioone selle kohta, kuidas vanema või lapse surm peatas ülesande täitmise ja palju teisi versioone. Kui oled ise samas situatsioonis täna, kus tundub, et oled enda vanemale ise vanema eest, siis võib peituda ka teie sidemes eelmise elu Karma ära täitmine.

 

Karma on igavesti leegitseb energia - seniks, kuni sa seda muudad, sellest õpid või selles peituva ülesande ära täidad!

 

Kui selles elus pead olema sina oma vanemale vanema eest, tema eest pidevalt hoolitsema, tema toitumist kontrollima või üleüldiselt silma peal tal hoidma (nagu enda lapsel), siis tee seda. Sellest ei saa nii sama lihtsalt loobuda. Kui oled selles rollis, siis sügaval sisimas tead, et sul ei olegi võimalik loobuda sellest. See on armastus, mis hoiab sidet sinu ja tema vahel, kuid kõige suurem side on selles mineviku Karma DNA, mida kergelt lõhkuda ei saa. Pole mõtet anda nõu sellises situatsioonis olevale lapsele, et lõpeta ära ja hakka iseendale elama. Mõistlik on just julgustada abi andma ning oma ülesannet täielikult täide viima. Mina igatahes sellises olukorras julgustan ja teadvustan üheagselt.

 

Vanemate vajadus abi järele ei lõppe ennem, kui annad seda tingimusteta ja seniks, kuni sügaval nende sees olev vajadus vanemliku abi järgi on ära täidetud. Kui oled sellises situatsioonis ja aitad neid rõõmuga, siis sa tervendad eelmise elu Karmat. On ka neid, kes teevad seda vastutahtmist (kuna see võib ajapikku muutuda kurnavaks), siis sellisel juhul toidetakse halba Karmat. See on mõtlemisviis, mis pidurdab ülesande lõpuni viimist. Sellisel juhul tuleks muuta enda suhtumist ja aktsepteerida seda, mida elu on toonud. Sellised asjad ei juhtu põhjuseta. Inimsuhtes on väga keerulised, nendes on Karma ja palju õppetunde-õpetusi. Elu on lihtsam elada, kui aktsepteerid saatuse poolt kokku loodud sidemeid ja nende sisu rohkem ning üritad nendes õpetusi, rõõmu ning sõnumeid näha.

 

Rüoliidi kristall aitab sul iseenda Karmat paremini mõista. Hoia seda kristalli enda lähedal ja kanna seda ajal, mil soovid mõista enda elus toimuvat selgemini. Karma puhastamiseks aga tee aeg-ajalt meditatsioonirituaale Karma viirukiga. See aitab sul samuti visioone näha, Karmat tervendada ja jõuda selleni, kuidas seda üldse teha.

 

See artikkel ei käi vanemate ja laste sideme kohta, kus on lapse eas vanemad hoolitsenud oma lapse eest ning hilisemas eas vastupidine seis tekkinud. See artikkel räägib vanema-lapse suhtest, kus laps on olnud juba väikesest peale vanema rolli pidanud üle võtma ning oma vanemat või vanemaid õpetanud ning hoolitsenud nende eest ajal, mil ise tegelikult hoolitsust vajas.