Tene ise
Ma olen siiralt tänulik, et mulle on kingitud anne, mis ei kuulu vaid mulle endale - selleks andeks on näha maailma peenemat struktuuri, näha asju, mida silmaga ei näe, teada asju, mida materiaalne ühiskond ütleb, et seda ei ole võimalik näha ja tunda emotsioone, mis on sinu sees või tema sees, või hoopis kolmanda inimese sees. See on selgeltnägemine, tajumine, kuulmine, tunnetamine ja oskus tajuda energiaid. Olen tänulik selle üle, et ma olen suutnud rakendada seda oskust teiste inimeste abistamiseks, olen väga tänulik!

 

Kust on see kõik pärit? Ma olen enda eelmistes artiklites ja postitustes põgusalt maininud, et minu kadunud vanaema oli metsanõid ja äärmiselt spirituaalse kallakuga, kuid tollel ajal, kui tema seda teed käis, pidi seda tegema kardinate taga. Täna olen mina see, kes oma perekonna nõiduslikku joont edasi kannab. Olen ka seda maininud, et juba väikesest lapsest saati oli mul soov inimesi aidata, tervendada, neid ära kuulata ja "mängisin" juba nelja aastasest peale nõida, kes keetis imeravimit. See oli lihtsalt lapselik viis enda alateadvust väljendada, nüüd tean, et see missioon oli mul alati teada, missioon inimesi aidata.

 

Pigem soovin ma teile rääkida, kus kõik see informatsioon minuni tuleb, kus ma tean, mida rääkida, mida sulle öelda, kuidas ma oskan seda energiat lugeda. Ma usun Inglitesse, kuna ma näen Ingleid, ma usun Teejuhti, kuna ma näen teda, ma usun energiatesse, hingedesse, hinge surematusse ja nähtamatu jõu väesse, kuna ma näen ning tajun seda kõike. Informatsioon, mida ma saan, seda jagavad need samad hinged või energia tasandid. Energiad kõnelevad minuga, nad kõnelevad tegelikult meie kõigiga, aga enamus inimesi ei oska lihtsalt lugeda neid energiaid. Aga need on kõik meie ümber olemas, me elame maailmas, milles on mitmeid kordi rohkem elu energia tasandil, kui füüsilisel tasandil.

 

Miks ma inimesi aitan ja miks ma soovin inimesi avada? Minu teekond on minu enda valida olnud minu eelmise elu lõppedes. See elu, mida ma elan, see missiooni tunnetus, tungiv soov aidata, tungiv soov näidata inimestele, mis tegelikult on kõik võimalik - selle kõige ma valisin iseendale. Me teeme kõik enne järgmisesse ellu minekut otsuse, mida me soovime teha, mida me soovime saavutada ja kuidas me soovime kasulikud olla. See oli minu soov ja see on saatuse poolt mulle kingitud missioon, mille vastu astuda ei saa mina ega ka keegi teine, väljaarvatud minu enda Teejuht, kes otsustab sääraseid asju. Minule on sama vajalik aidata inimest, kui teisele inimesele võib olla vajadus tantsida, laulda, luuletada, sporti teha või loomadega tegeleda ja nii edasi. See on loomulik vajadus ja kui ma ei saa seda teha või olen oma tegemistega eemal, siis uskuge mind, mul hakkavad "käed sügelema", nii ma vähemalt nimetan seda enda jaoks. Ma lähen ärevaks ja meeled avanevad ning kui reaalselt ei soovi keegi minu käest samal ajal abi saada, siis minu silmad lihtsalt avanevad ja ma vaatan, keda iganes, kes minu lähedal parasjagu on. Niisiis, on tihtipeale nii, et ma kirjutan sellel teemal artikli, mis teemat ma parasjagu kellegil tajun või tunnetan. Seda seetõttu, et mul ei ole õigust antud inimestele ise informatsiooni jagada, kui nad seda ei soovi. See on minu Teejuhi õpetus: "Kui inimene annab loa, siis aita, kui mitte, siis lase tal ise leida õige tee". See on ka põhjus, miks ma väga vähe astun ise inimesele ligi ja annan vihjeid nende elude kohta, loomulikult ma teen seda siis, kui ma näen, et tuleb sekkuda, aga pigem vastan alati siis, kui minu juurde pöördutakse. Kui minu juurde isiklikult pöördutakse, siis ma ei ütle abistamisest ära ja annan täpselt selle informatsiooni, mida mul on siis lubatud jagada.

 

See, kus kohast see informatsioon tuleb, seda jagavad mulle erinevad hinged ja energiad. Mulle endale antakse minu enda elu kohta informatsiooni ja näpunäiteid minu enda kaitseinglite, Teejuhi ja teiste minu isiklike energiate poolt. Sinu või mõne teise inimese kohta saan ma informatsiooni sinu enda energiate käest. Taimed kõnelevad minuga nende energiaga ja kristallid samuti nendele omase energia kaudu. Üks põhjus, miks ma kristallide ja taimedega tegelema hakkasin on see, et nendes on vägi, mis rikastab inimese hinge, vägi, mis annab jõudu juurde spirituaalseks kasvamiseks ning tervendus, mida iga inimese hingele on vaja. Neid tundma õppides, mõistsin, et see võib olla üks viis, kuidas iga hing saaks ise leida tee tervenemiseni ja sellepärast ma seda ka nii suurel määral teiega jagan, ma lihtsalt enda kogemusest tean nende saladust.

Tene välja

 

Selgeltnägemises on väga palju erinevaid alamliike, kuidas kuulata, kuidas näha ja kuidas tunnetada. Üks viis, kuidas mina inimeste kohta asju näen, on see, et ma kuulen sinu inglite juttu, kuulen sinu Aurat, kuulen sinu mõtteid. Teine võimalus on läbi enda keha tunnetada sinu haigusi ja kui sul mõni on, hakkab mul halb sealt kohast, kus sinu haigus pesitseb. Lähedaste inimeste kohta näen ma unes ette, jutte, mida ma jagan, näen ma samuti unes ette. Visioonid on need, mida mulle kingitakse siis, kui ma ise küsin kellegi või millegi kohta. Neid võimalusi on sadu ja need tulevad siis, kui mul on õigus antud neid näha. Kõike ei ole võimalik näha, kõiki inimesi ei ole võimalik tunnetada ja seda, kellele on õigus antud informatsiooni saada, seda otsustab minu enda kaitseingel ja sinu kaitseingel. Ma olen vahenduskanal siis, kui mulle on mõlemapoolne luba antud. Enamjaolt ma saan aidata inimesi, kes suhtuvad minusse positiivselt, enamikel juhtumitel ma näen inimeste Aurat, aga mul keelatakse sellest rääkida, see juhtub siis, kui sa ei tohi seda teada või sa ei vääri selle teadmist. Aitan alati neid inimesi meeleldi, kes soovivad ise muutuda, ise enda eluga hakkama saada, vigadest õppida ja kes suhtuvad minusse siira emotsiooniga.

 

Ma usun inimese väesse ja inimese hinge jõusse, ma näen enda elu pealt ära, kuidas kõik asjad on võimalikud, kui sa soovid need teha võimalikuks. Ma näen, kui palju jõudu on inimese hinges, mida tegelikkus aga alahindab ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks ma soovin inimesi avada, ise õpetada enda intuitsiooni tunnetama, enda keha mõistma ning enda elu eest vastutust võtma - kuna inimesed on kõik selleks võimelised.

 

Mind on üks, aga inimesi, keda ma soovin aidata on nii palju, meeletult palju ning isiklikult kõigi juurde minu käsi lihtsalt ei ulatu, aga samas ma loodan kõigi nende inimestega enda tulevikus kohata, kes soovivad minu spirituaalset teed vähegi tajuda. Spirituaalsetel teemadel kirjutamine, enda mõtete jagamine ja kristallide väe edasi andmine on üks viis, kuidas veidigi anda sulle ja teistele inimestele seda, mida ma sooviksin tegelikult sulle isiklikult anda. Niiviisi ma lihtsalt ulatan veidigi enda maailma ja siiralt loodan, et sellest on paljude hingede avanemisele kasu. Kõik minu mõtted, mida ma olen senimaani kirja pannud ja panen ka tulevikus, see on puhas emotsioon ja suund, mis minu enda sisetunne soovib edastada. Ma ei ütle, et kõik see, mida ma jagan ja kuidas ma elan on "õige", õiget ei ole olemas, aga see on minu isiklik spirituaalne teekond ning missioon, mida ma soovin ning mul palutakse edasi anda. Mina usun, et järelikult on keegi, kelle jaoks ma seda teen, see võid olla sina või hoopis inimene sinu kõrval, millegi jaoks on see kõik hea.