Täna kirjutan sellest, kes on energia vampiirid ja kuidas neid inimesi meie ümber ära tunda. Kui oled aga minu artiklitega kursis, siis kindlasti tead, et ma väga palju mainin neid erinevate kaitse kristallide juures ära, et loomulikult enda Aurat hoida nende negatiivse mõju eest. Artiklid tulevad ikka teemadest, mille kohta minu käest enim küsitakse ja viimasel ajal on just see väga päevakohane olnud erinevates seltskondades viibides ning minu käest on soovitusi palutud. Seega seletan veidi lahti selle kurikuulsa "Energia vampiiri".

Energia vampiir on inimene, mitte hing ega deemon või ingel. Energia vampiir on inimene, kes toitub teise inimese Auras olevast jõust. Neid inimesi on väga kerge ära tunda mitmete põhjuste pärast ja olen enam kui kindel, et igaüks meist peab mingil hetkel sellise inimesega silmitsi seisma. Kõige hullem on aga see, kui sa pead sellise inimesega koos tööd tegema või igapäevaselt kokku puutuma.

ENERGIA VAMPIIRI TUNNUSED:
- Energia vampiire on kahte sorti, kas nad on ülimalt elavad, pealetükkivad, domineerivad, ninakad ja sõna sekka ütlejad või tegemist on jälgiva isiksusega. Jälgiv isik on vaikne, salakaval ja kasutab oma silmi energia vampiirluses ära. Elavaloomuline energia vampiir kasutab oma kõnet ära energia varastamiseks.
- Energia vampiiriga ühes ruumis olles tunned sa automaatselt ebamugavust ja sa võid kaotada enda mõtetes selguse.  Selguse selles suhtes, et tema tuppa astudes võib sinu hetkeline positiivne enesetunne kaduda ja mõtted lähevad hajevile.
- Energia vampiir otsib pidevalt teiste inimeste tähelepanu, leiab, et tema on alati teema keskpaigaks ja et ta on tähtis igas aspektis. Energia vampiir tunneb alati end puudutatuna, tunneb, et teda pidevalt rünnatakse või tõugatakse. Kui energia vampiir seda tunneb, siis ülevoolav inimene annab sellest koheselt sarkastiliselt teada, aga see jälgiv energia vampiir tuleb ja ütleb seda sulle hiljem välja koos halvustavate kommentaaridega.
- Energia vampiirid jälgivad alati teisi inimesi ja kui sa oled temaga ühes toas, siis sind hakkab see häirima. Mida tugevam on sinu intuitsioon, seda kiiremini sa tajud selle inimese ära.
- Energia vampiirid ei saa mitte kunagi aru iseenda vigadest ja kui sul on mõni lähedane sedasorti inimene, siis temale ei saa mitte kunagi öelda tema vigu välja, kuna peale välja ütlemisi võib ta hakata sinu vastu lõputut viha kandma.
- Energia vampiirid otsivad alati endale vihaobjekte ja vihaobjektiks saab neile tavaliselt inimene, keda nad kõige rohkem kadestavad. Üldiselt ei salli nad positiivseid ja edukaid inimesi.
- Energia vampiiride üks ühine tunnusmärk on ka see, et neil on ebaõnn armastuses. Energia vampiirid tõukavad armastust eemale, kuna nad on ülimalt enesekesksed, mida nad ise ei märka ja liialt nõudlikud teise suhtes.

Need iseloomustused kehtivad enamuste energia vampiiride kohta, aga kui sa tunned ennast kuidagi siit ära, siis tea, et energia vampiir on hinges halb ja ei oska armastada mitte kedagi peale iseenda. Üldiselt ei salli nad ka loomi ja ei usu karmasse. Kui usuvad müstitsismi, siis soovivad sellest vaid mustemat poolt õppida ja teada saada. Aga ma võin lohutuseks öelda, et energia vampiiridele ei anta annet näha inimese sisse, küll aga antakse neile võim muuta teiste inimeste elusid halvemaks, kuna neil on ärasõnumise oskus ja see ongi suurim põhjus, miks ma selle artikli siia kirja panna... et kaitsta iseennast ja enda lähedasi selliste inimeste eest.

MIKS MÕNI INIMENE ON SÜNDINUD ENERGIA VAMPIIRINA, TEINE AGA MITTE
Inimeste hingetüüpe on väga palju erinevaid. On maapealsed inglid, kes toovad teistele inimestele palju head, aga ise võivad pideva ebaõigluse käes kannatada. On olemas deemonid, kes tulevad kurjusega ja kelle elamise soov on vaid liiga teha. On neutraalsed hinged, keda on meie seas kõige enam, need, kelle võimeks on kogeda erinevaid eluaspekte, kurbust, rõõmu, armastust, ahnust, reetmist, õppimist jne. On olemas tähe hinged, kelle ülesandeks on teisi hinge tüüpe õpetada ja paljud, paljud teised hinged, kellest kunagi kindlasti hakkan rohkem kirja panema. Ja siis on energia vampiirid, kellest ma täna räägin. Energia vampiirid on hinged, kellel on oskus seada takistusi neutraalsete hingede maailma, et nemad õpiksid üle olema kurjusest ja mitte sinna alla kinni jääma. See ei tähenda, et energia vampiirid on meile head, kuna nende hing on kurjast ja nemad seisavad heade hingede ning inglite maailma vastu.

MIKS PEAKS ENNAST ENERGIA VAMPIIRIDE EEST KAITSMA
Energia vampiirid toituvad meie sisemisest jõust ja nad võivad hetkega meie hea tuju ära võtta, meie energia röövida ja meile negatiivsust süstida juba sellega, et nad meiega ühes ruumis on. Sisemine jõud on kallim ja hinnalisem asi terves sinu enda maailmas, mida sul on kohustus kaitsta, et sa elaksid elu, mida ise soovid. Energia vapiiridega pidevalt koos olles võtavad nad ära igasuguse motivatsiooni ja eneseusu. Täisväärtuslikuks eluks on vaja vaid sisemist rahulolu ja armastuse tunnet, mida just energia vampiiridele meeldib ära varastada, et ennast hästi tunda. Energia vampiiriga vesteldes võib tema olla see, kes peale jutuajamist ütleb sinule "Mul on nii hea tunne, et sinuga suhtlesin" ja tema mure on kadunud. Sina aga jääd peale sellist suhtlus täiesti närtsinuks ning emotsioonituks ja see ongi energia vampiirluse toime. Tähe hinged annavad sulle jõudu, aga vampiirid röövivad seda, seega hoia energia vampiiride eest eemale ja hoia tähe hingesid, kui sul on au nende kõrval eksisteerida.

KUIDAS KAITSTA ENNAST JA ENDA LÄHEDASI ENERGIA VAMPIIRIDE EEST
Energia vampiiride eest saab kaitsta end kolmel viisil, esiteks tuleb nendest inimestest eemale hoida ja kui see ei ole võimalik, siis on selleks kristallid või enda mõtete õige suunamine.
- Energia vampiiriga ühes ruumis või temaga vestluses olles soovitan naisena mitte tema juttu sügavalt kuulata. Naised oskavad mitut asja korraga teha, seega naisterahval on lihtne kuulata inimest ja samalajal mõelda hoopis millelegi muule. Olen paljudel soovitanud samalajal mõelda kasvõi sellele, mida õhtuks süüa teha või millise kleidiga homme kodust välja minna. Kui sa oma mõtted hoiad millegi teise asja peal, siis sa takistad energia vampiirlusel toimida. Kindlasti seda taktikat ma soovitan soojalt ära kasutada neil, kes peavad energia vampiiriga pidevalt suhtluses olema. Uskuge mind, sinu energia jääb sulle alles ja sa veel imestad, kui lihtne asi võib sind kaitsta.
- Teisteks võimalusteks on kaitse kristallide kandmine, mis töötavad energia vampiirluse vastu väga tõhusalt. Mina isiklikult ei suuda enda kodust lahkuda ilma kaitse kristallideta, kuna tean, et ükskõik kuhu ma lähen, seal võib olla inimesi, kes on minu vaimsele tervisele kahjulikud. Aga sa ei saa alati olla vaid heade hingedega koos, kuna me oleme kõik väga erinevad ja erinevatel eesmärkidel kokku viidud.

KAITSE KRISTALLID ENERGIA VAMPIIRLUSE JAOKS:
Energia vampiirluse eest kaitsevad mitmed kristallid ja neid võib kõiki ka koos kanda või teistel eesmärkidel kantud väeesemetega koos.  Erinevad kristallid kaitsevad erinevalt meid seda tüüpi hingede eest ja kui sul juba on mõni selline kristall, siis saad rohkem teada, kuidas see täpselt sind kaitseb, kui sa seda endaga kaasas kannad.

Punane Tiigrisilm Punane Tiigrisilm on kõige kasulikum kandmaks meestele, kuna see aitab energia vampiiridest naisi eemale hoida ja aitab meestel mitte nende "ohvriks" sattuda. Mehi aitab Punane Tiigrisilm nii, et see aitab ära aimata naise, kes soovib mehega vaid tema jõukuse pärast või ajaviiteks temaga koos olla. Naistele soovitan Punast Tiigrisilma siis, kui selleks energia vampiiriks on mõni naisterahvas, kellega on sunnitud suhtlema, nagu näiteks ämma eest kaitsmiseks.

Kullisilm Kullisilm aitab mehi kaitsta energia vampiiride eest, kellega koos peab tööd tegema ja üldjuhul kaitseb see meeste eest. Naisi kaitseb samuti mees-energia vampiiride eest või nende eest, kes soovivad naisega vaid lõbu pärast koos olla. Kui naine kannab Kullisilma endaga kaasas kohtingutel või mõne mehega tutvumise ajal, siis see kristall paljastab mehe mõtted, kui need on halvad.

Tiigrisilm Tiigrisilm kaitseb nende energia vampiiride eest, keda me ei tunne ja kes meiega ei ole isiklikult kuidagi seotud. Tiigrisilma soovitan kanda neil, kelle töö on seotud võõraste inimestega, et kaitsta tööjuurest läbikäidavate energia vampiiride eest. Olgu see Tiigrisilm sinu küllusekristallidega käe peal, et jõukust tuua, ka siis kaitseb ta sinu Aurat nende hingede eest.

Must Turmaliin Must Turmaliin kaitseb ärasõnumise, needmise ja tahtliku kurjuse eest. Ennem mainisin ära, et energia vampiirid valivad endale niiöelda sihtmärke, keda sõnuda ja kelle suunas viha pidada. Must Turmaliin kaitseb energia vampiiri saadetud ärasõnumise eest, takistades tal sulle liiga teha ja sinu saatust muuta.

Šungiit Šungiit kaitseb väsimuse eest, mis tekib, kui energia vampiir sinuga pikad jutuajamised maha peab. Šungiit ei lase energia vampiiril sinu füüsilist energiat ja tervist varastada. Šungiit mõjub mitmeid kordi kiiremini, kui seda kristalli kannab mees, kuna Šungiit on meesenergia kristall, mille jõu omastavad mehed lihtsalt kiiremini.

Obsidiaan Obsidiaani all ma mõtlen pigem musta või vikerkaare Obsidiaani. See aitab sind "nähtamatuks" muuta ja kui sa tead, et konkreetne inimene käib sinu tähelepanu otsimas, siis Obsidiaan aitab mõtted lihtsalt eemale viia ja ta otsib endale kellegi teise, kellele enda jutte või emotsioone rääkida.

Oonüks Aitab märgata inimest, kes sulle võib kahjulik olla ja aitab ära tunda eelpool mainitud "Jälgiva energia vampiiri". Aitab ära tunda, kui see inimene soovib sinuga olla sõbralik temale kasulikel ja sinule kahjulikel eesmärkidel.

Lumiobsidiaan Kaitseb sinu tujusid, emotsioone ja ei luba energia vampiiril sind melanhoolseks muuta. Lumiobsidiaani soovitan ma hoida tööl laua peal, et kaitsta pidevate negatiivsete jutuajamiste tekkimiste eest. Lumiobsidiaan kaitseb nende energia vampiiride eest, kes süstivad hirmu ja toovad pidevalt mõtteid erinevate haiguste ning ülemaailmsete probleemide juurde.

Sugiliit Kaitseb intuitsiooni, selgeltnägemise ande, telepaatia ja spirituaalse tasakaalu varastamist. Energia vampiirid ei salli tugeva intuitsiooniga inimesi ja üldjuhul hakkavad neid kadestama ning jälgima. Sugiliit kaitseb spirituaalseid inimesi ja aitab nende elust eemale hoida kahjustavaid inimesi.

Must Spinell Kaitseb lähedaste või tuttavate seas olevate energia vampiiride eest, sobib ka tööl kandmiseks, kaitsmaks energia vampiiride eest, kes pidevalt klatšivad ja seljataga arvustavad. Must Spinell aitab nähtamatuks muuta ja mõtted eemale sinu pealt hoida. Sobilik ka neile, kes tegelevad enda intuitsiooni arendamisega, kaitsmaks spirituaalse tasakaalu paigast ära viimise eest. Sobilik neile, kellel tekivad energia vampiirlusest peavalud.

Antofülliit või Kiastoliit Kaitseb neid, kellel on tugev anne, kelle elu läheb positiivset radapidi ja kes on üldiselt enda elu üle rõõmus. Antofülliit kaitseb energia vampiiride kadeduse eest, mille tõttu võib see hing sind ära sõnuda ja sinu positiivset teed rikkuda.

Labradoriit või Lasuriit Kristallid, mis kaitsevad energiavarusid, ei lase tekkida tasakaalu kaotamist, mis on energia vampiiridega suheldes tavaline enesetunde tekkimine sellel hetkel, kui nendega vestelda. Lasuriit aitab vastu anda neile energia võnke, mis ehmatab neid ning kaotab nendel sõnad suust. Samamoodi toimib Labradoriit, muutes energia vampiiri kaitsetuks ja nõrgaks.

Mäekristall Mäekristall on kristall, mis võiks alati olla kaitse kristalliga koos, et kaitse kristall oleks alati laetud ja võimeline ohtu märgates tööle hakkama.

Vikerkaare ehk Valge Labradoriit Kaitseb mitmete energia vampiiride eest korraga, kes on sind sihikule võtnud ja kadedust tundma hakanud. Vikerkaare Labradoriiti soovitan ennekõike inimestele, kellel on rohkem kuulsust, võimu või raha, mis energia vampiire vihastama ajavad.

Moldaviit Moldaviit on ülim kaitse kristall, mis on koos Opaaliga ühed võimsamad energia vampiiri kaitse jaoks. Moldaviiti kandes peatab see sinu isikliku informatsiooni kätte saamist ja on ka kõige kavalama energia vampiiri eest kaitsmiseks. Moldaviiti kandes tekitab see selle kandja Aurasse tugeva kilbi, mis tekitab aukartust. Moldaviiti kasutatakse deemonite eemale hoidmiseks ja ka enda hinge varastamise eest kaitsmiseks. Hinge varastamisest ja sellega seoses tekkivate muudatustest panen kindlasti kunagi tulevikus lähemalt kirja.

Pietersiit Kaitseb nende eest, kellel on sinu üle rohkem võimu. Üldjuhul kehtib see tööalaselt, kus ülemusel või töödejuhatajal on õigus juhtnööre esitada. Pietersiit ei luba tekkida ülekohtul ja ei lase teisel inimesel ebainimlikult sinuga käituda, kui sa seda endaga kaasas kannad.

Erinevad tumedad või kosmose värvi Opaalid või Tuliopaal Opaali liike on väga palju, aga kaitsevad kõige rohkem need, millel on kosmose värvi toonid ja tugevalt helendavad toonid sees. Opaal aitab eemale tõugata ükskõik millist kurja hinge, kui ta on sinu lähedal. Isegi kui energia vampiir üritab läheneda, siis Opaali kandev inimene tõukab ta eemale nii, et energia vampiir tunneb, et ta on kui "deemon", olgu siis see hing ingel, tähe hing või neutraalne hing. Opaal jätab pettekujutlema kurjadele hingedele, kes hoiavad alati tagasi, kui endasugust märkavad.

Neid kristalle on veel palju, mis kaitsevad energia vampiiride eest, aga need, mille välja tõin on enimtuntud ja kättesaadavamad.

ENERGIAVAMPIIRLUS, MIDA TEEME ME AEG-AJALT KÕIGILE, AGA SEE EI TÄHENDA, ET SA ISE OLED ENERGIA VAMPIIRINA SÜNDINUD
Tavainimene võib olla ühel hetkel energia vampiiri moodi, kui tema emotsioonid on laes, kas siis ta on ülimalt õnnelik või kurb. Suurte emotsioonide ajendil võime me teistele liiga teha, aga see ei tähenda, et sa oled energia vampiir. Ka ma ise olen aeg-ajalt energia võtja, kui minu sees on tohutu rõõm ja inspiratsioon, seega me teeme seda ka ise, aga mitte kunagi pahatahtlikult.

ENERGIA VAMPIIRLUSE EEST KAITSEB TUGEV AURA, MIDA LOOD KRISTALLIDEGA VÕI TAIME JÕUGA
Mina kasutan energia vampiirluse eest kaitsmiseks kristalle ja taimi koos. Teen endale igapäevaselt kaitsvaid taime teesid, mis tugevdavad pidevalt minu Aurat nii, et ma ei lasegi sellel nõrgaks muutuda. Tugev Aura tõukab ka kõige salakavalama energia vampiiri ära, nii nagu Opaal seda teeb.

Soovitan teil juua jägmiseid taime teesid : Ingver, Sidrunhein, Köömned, Sidrun, Piparmünt, Apelsin.