55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

APOFÜLLIIT küünlaalus

  • 79.00€

Toote detailid

  • Mudel: APOFÜLLIIT küünlaalus
  • Saadavus: Laos


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, mis on pildil. Kõik geoodid on Maa ise loonud. 


APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall.  Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuse teega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul endal avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada. Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse kas ebakorrapärasekujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge. Apofülliit tuleb meile Islandilt, Gröönimaalt või Tšehhist.


Apofülliidi geoodiline vorm on üks parimaid, kuna geoodidel on oskus energiaid edasi kanaldada mitmeid kordi kiiremini kui seda teevad poleeritud või ühe tipuga kristallid. Geoodid jagavad energiat eri suundadesse ja sobivad kõige enam kodus või kristallide komplektides kasutamiseks.


Apofülliit on väga tugeva energiavibratsiooniga armastuse kristall ja samal ajal ka inglite kristall, seega sellel on kaks väga head omadust olemas ning olemas ka põhjus, miks just see kristall võiks sinu kodus olla. Apofülliit tõmbab ligi head armastuse õnne, kustutab negatiivse informatsiooni kodu Aurast, mis on seotud armastuse ebaõnnega ja samal ajal aitab inglitel majja pääseda.

APOFÜLLIIT JA KÜÜNLAALUS

- Aseta Apofülliidi küünlaalus enda magamistuppa. Seda selleks, et suurendada enda armastuse õnne, tõmmata ligi armastust, kui oled vallaline ja tugevdada partneriga sidet, kui oled suhtes. Apofülliit on selline kristall, mis töötab ka ilma tuleta, seega kui küünalt parasjagu seal sees ei põleta, siis see teeb oma töö samal ajal nii ehk naa ära. Aga loomulikult küünla põletamine selle küünlaaluse sees annab sellele mitmeid kordi võimsama energia edasi kandmise oskuse. Seega soovitan enne magama minekut seal sees küünalt põletada.

- Hoia seda küünlaalust mõnes teises ruumis, et see saaks perekonnasiseseid, suhtesiseseid ja üleüldiselt sinu enda suhetesse paremat energiat tuua. Apofülliit aitab edendada suhtlemist ja parandada suhteid erinevatel tasanditel. 

- Aseta see täpselt kodu keskpaika, et Apofülliit saaks majja ingleid kutsuda ja hoida majas head energiat ning et hea energia kodust välja ei läheks.

Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Apofülliidist, mis on Feng Shuis armastuse kristall.

INGLID

Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega, kuna sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, läbi mille Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda. Sellel samal eesmärgil võib Apofülliidi kristalli enda voodi kõrval, voodi all või padja kõrval hoida. Apofülliit sobib ideaalselt selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraal rännaku kristalli komplektidesse lisaväe andmiseks. Kui Apofülliidi kristall on sinu lähedal, hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energia väega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga alati ühesuguse toimega kristalle viiakse kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Kui Apofülliidi kasutatakse kristallikomplektides, siis asetatakse see otse teiste keskele, kuna sellel on oskus võimendada samalaadse energiaga kristalle. 

TEISED APOFÜLLIIDI KASUTAMISE VÕIMALUSED:

- Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Selleks asetatakse Apofülliidi tükk otse otsmikule ehk Kolmandale Silmale ja mediteeritakse sellega koos. Kui meditatsiooni minek on uus asi, siis lihtsalt puhatakse silmad kinni ja lastakse Apofülliidi kristallil toimida. Sellise puhkamise ajal võid hakata visioone nägema, seega ole tähelepanelik, mida sulle räägitakse. Apofülliidi hoidmine Kolmanda Silma kohal aitab Inglitel sõnumeid tuua. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamise, aitab Apofülliidi meditatsioon leevendada stressi.

- Apofülliidi kristalli voodi kõrval hoidmine soodustab astraalrännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja, kuna sellel on oskus tuua inimese hing tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik, kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda. 

- Apofülliit on ka armastusekristall ja toimib sellena siis, kui kombineerida kokku teiste armastuse kristallidega. Seega Apofülliidi kristalli võib armastuse kristallide komplektidesse lisada lisaväe andmiseks. Apofülliit aitab armastust ligi tõmmata, tugevdada seda või suhteid parandada. Asetage alati Apofülliit otse teiste kristallide keskele, kuna sellel on oskus võimendada tema lähedal olevaid kristalle. 

- Apofülliidil on oskus asju peita, saladusi hoida, seega hoidke Apofülliidi kristalli selle objekti või isegi rahakarbi juures, et keegi ei avastaks seda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Apofülliidi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

Silmade väsimus, silmade nõrkus, silmahaigused (selleks hoitakse Apofülliidi kristalli tükki silmalau peal ja puhatakse). 

KOLMAS SILM, KROONTŠAKRA, TÄHETŠAKRA

Kolmas Silm (otsmiku kohal), aitab avada Inglitele dimensiooni, mis omakorda aitab neil Aurasse pääseda. Kroontšakral võib samuti Apofülliiti kasutada, kui soovitakse endale seatud tõketest lahti saada. Näiteks, sa ise ei luba endal õnne tunda, kuna sa tunned, et ei ole seda ära teeninud (sellisel juhul sa sead ise endale ebavajalikke piire). Kroontšakra tervendamiseks hoitakse Apofülliiti voodis peatsi juures senikaua, kuni oled oma piirangust vabaks saanud. Kui piirang on kadunud, siis puhastatakse kristall ja asetatakse Ingli komplekti. Kui Apofülliiti on kasutatud nende kahe Tšakra täielikuks puhastuseks ära ja ka selle kasutaja on edukalt enda Aura korda saanud, saab Apofülliidiga avada 
Tähetšakrat. Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

Aeg-ajalt käi Salvei suitsuga selle küünlaaluse pealt läbi või põleta lähedal Roosi küünalt, õli või viirukit.
Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 16 cm ja kõrgus ca 6 cm.

Sildid: APOFÜLLIIT, Väeesemed, apofülliit küünlaalus, armastus, inglid, selgeltnägimine, intuitsioon, astraalrännak, energiavampiirid, deemonid, energia-vampiirlus, kolmas silm, silmade väsimus, silmade nõrkus, kroontšakra, tähetšakra, suhted, romantika, suhtlemine, peresuhted, suhted, hea energia, kodu aura, aura puhastamine, armastuse edendamine

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja