55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

OPALIIT pendel

  • 31.00€

Toote detailid

  • Mudel: OPALIIT pendel
  • Saadavus: Laos


OPALIIT on inimese poolt tehtud, väga kõrge energiaväärtusega klaaskristall, mida tehakse metalli ühendamisel Dolomiidiga. See, et Opaliit on inimese enda tehtud kristall, ei tähenda, et sellel kristallil oleks vähem väärtust ja jõudu. Opaliit on siiski tehtud looduslikest elementidest. 


Opaliit aitab sul saavutada hingelisi muudatusi ja viia sind läbi spirituaalse transformatsiooni. Tegemist on kristalliga, mis suunab hinge end muutma ja seetõttu tekitab sinus soovi enda juures midagi parandada. Kanna või kasuta Opaliiti, et see aitaks sul hingelisel tasandil edasi liikuda.


Tegemist on ühe tugevama ja konkreetsema väega kristalliga, mis on seotud Inglitega ja nendega ühenduse loomisega. Kui sa otsid kristallide seast Inglikristalli, siis sa just leidsid selle. Kui sind huvitab Inglite maailm, sa tunned nende lähedust või soovid veel rohkem tunda, siis Opaliit aitab sul seda saavutada. Opaliit ühendab sind kaitseingli ja teiste Inglitega. 


Opaliidi kristall ka kutsub enda poole neid, kellel on vaja Inglitelt sõnumeid saada. Opaliit meeldib väga paljudele lastele, ja selle põhjuseks on see, et lapsed näevad oma Ingleid ja soovivad nendega suhelda. Opaliidi kasutamine või kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada. Loe artiklit ka teistest viisidest, kuidas oma kaitseingliga kontakti saada, SIIT.


Opaliit on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad just täna lisajõudu erinevate hingeliste probleemide ületamiseks. Opaliit toetab sinu hingelist kasvamist ja aitab sind erinevatest muredest vabaks päästa. Opaliit toetab kõige raskemal ajal, kui hinges valitseb segadus, kui sa tunned end jõuetuna ja elust väsinuna. Opaliit aitab sellel hetkel Ingleid sinu lähedal hoida ja see aitab kaitseinglil, kelle eesmärgiks on sind sellistest olukordadest välja juhatada, sulle jõudu andes sind positiivsele rajale edasi suunata. Kui sa aga ise tunned end hästi, kuid sa tead kedagi, kes on just täpselt sellises elufaasis, siis kingi talle Opaliiti, et ta leiaks taas üles lootuse, elujõu ja hingelise rahu.


Opaliit on selline kristall, mis suudab sinu südames olevat valu ja probleeme leevendada. Opaliit on väga kasulik enesetervendamise kristall.


PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamisvahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.


PROHVETLIKKUS

Opaliit on väga heaks pendliks, kui soovitakse saada vastuseid, mis on seotud Inglitega, tulevikuga, unenägudega, kaitseingliga, hingedega või enda sisetundega. Opaliit ise on nende energiate kandja ja oskab väga hästi sulle nendel teemadel nõu anda. Lisaks spirituaalsetele teemadele võib loomulikult küsida ka teisi küsimusi. Lihtsalt need on teemad, millele oskab Opaliit väga selgeid vastuseid tuua.RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Kristall, mis aitab sul terveneda eelmiste elude rasketest mälestustest ja traumadest. Opaliit on eriti kasulik lastele, kes mäletavad midagi, mis ei ole selles elus eksisteerinud või kannavad mälestust, mis teeb haiget või paneb lapse midagi põhjendamatult kartma. Opaliit aitab selliseid probleeme tervendada ja lasta vabaks eelmisest elust kaasa võetud valu.


- Opaliit on väga kasulik tervenduskristall, kui probleemiks on õudusunenäod ja vahetpidamata tekkivad negatiivse alatooniga unenäod. Opaliit aitab tervendada inimese Auravälja, vabastada sealt stressi, mis võib selliseid unenägusid põhjustada. Aitab ka luupainajaid ja deemoneid Auraväljast eemal hoida. Opaliidi poleeritud kristalli soovitan ma hoida voodi all, kõrval või lisada unenägude kristallikomplekti. Eriti kasulik on Opaliit laste uneprobleemide tervendamiseks.


- Kristall, mis aitab närvisüsteemi tervendada, aidates stressil, depressioonil, närvipingel, paanikal ja negatiivsetel mõtetel kaduda.


- Opaliit aitab ravitsemise ja tervendamise eesmärgil kehal paremini hapnikku omastada, sellepärast on Opaliit ka väga hea ülemiste hingamisteede tervendamiseks. Opaliiti kanna või kasuta siis, kui sul on probleeme astmaga, pideva köha või nohuga.

KROONTŠAKRA


Opaliit on Kroontšakra kristall ehk kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliiti kandes või kasutades aktiveerib see Kroontšakra töösse. Opaliit avad sinu meeled ja abistab sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. 


Opaliit on Kroontšakra kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliit aktiveerib Kroontšakra töösse, avades sinu meeled ja abistades sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. Selle kristalli kaudu on võimalik teele saata palveid ja soove just Inglitele. Opaliiti kandes või kasutades palveta ja saada enda soov nende poole teadlikult teele. Palu, et sulle vastataks ja sinu südamesoov täidetaks. 


Opaliidi pendliga on võimalik vaadata seda, kas Kroontšakra töötab või mitte. Selleks hoitakse seda pendlit Kroontšakra kohal ning esitakse samal ajal mõtteline küsimus: "Kas minu Kroontšakra töötab?". Kui Kroontšakra töötab, siis on kõik hästi, aga kui ei tööta, siis võib olla seal emotsionaalne või isegi füüsiline probleem olemas. 


Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Kroontšakra kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud tulevikuvisoonide mittenägemisega, eluisu kadumisega ja peavaludega. Kroontšakra peab olema terve, et sa suudaksid prohvetlikke unenägusid näha ja Inglitega ühenduses olla.


"Kas minu kaitseingel on hetkel minuga?", (mõeldes enda ühele sisetundele) "Kas see, mida ma tajun, on õige?", "Kas mul on hetkel Auras kaks Inglit (võid ka teisi arve küsida)?", "Kas see unenägu hoiatas mind?" jne.


Kuna Opaliit on ise Inglikristall, siis ennekõike selle pendliga ennustamisel saad sa abi küsida enda kaitseinglilt. Kui sa hakkad ennustama, siis oma mõtetes keskendu sellele, et kaitseingel aitaks sulle vastuseid tuua. Alustades võid sa kohe küsida, kas sinu kaitseingel on sinuga ja kas ta soovib sinu küsimustele vastuseid anda. Kui ta on sinuga ja kui ta soovib sind aidata, siis küsi tema käest ükskõik, mida sa soovid. Kaitseingel on see Ingel, kes teab sinu kohta kõiki vastuseid ja tema on see, kes oskab sind õigele teele juhatada.


ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE


Opaliidi pendlikoti sisse aseta Girasol või Azuriit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kaks kristalli suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.


LAADIMINE JA PUHASTAMINE


Opaliiti võid laadida Kõrberoosi või Tselestiit geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4*2 cm

Sildid: OPALIIT, Väeesemed, pendel, opaliit pendel, pendeldamine, ennustamine, tuleviku nägemine, märgid, unenäod, prohvetlikud visioonid, lootus, kaitseingel, ingel, kroontšakra, telepaatia, hingehaavad, eelmised elud, õudusunenäod, luupainaja, astma, köha, nohu

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja