55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

BENSOE eeterlik õli

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: BENSOE eeterlik õli
  • Saadavus: Laos


BENSOE on puu, mille vaigust valmistatakse tervendavat viirukit. Bensoe on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab kaitsta erinevatesse viirushaigustesse nakatumise eest ja kiirendab keha taastumist immuunsuse turgutamisega.


Bensoe puhul on tegemist taimega, mida on kasutatud iidsetest aegadest peale erinevates rituaalides ja traditsioonides. Bensoeõli on väga tervilislik ja ka selle taimest valmistatud viirukeid kasutatakse enesetervenduses.


Bensoe eeterlik õli on saadud 100% bensoe taimest Styrax benzoinst ja selle peamisteks koostisosadeks on bensüülbensoaat, bensoehape, bensaldehüüd, kaneelhape, vanilliin ja koniferüülbensoaat. Tegemist ei ole täiesti puhta konsentraadiga, selles eeterlikus õlis on ka bensoe taime teisi aineid, mis aitavad Bensoe eeterlikul õlil olla vedelam, et seda oleks võimalik kasutada. Selles on bensoe taimes esinevat alkoholi ja seetõttu näeb selle tekstuur veidi erinev välja. Kuna selles on bensoe alkoholi, siis see seguneb veega, mitte ei jää vee pinnale nagu ülejäänud eeterlikud õlid, mis La Tenes müügil on.


Bensoe eeterlik õli on pruunikas-oranžikat värvi ja sellepärast võib ta määrida õlilampi või difuuserit. See tuleb äädika ja soodaga pestes maha.


Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Bensoe eeterlik õli. Bensoe eeterlik õli on üks multifunktsionaalsemaid eeterlikke õlisid, mida sa võiksid omada. Bensoe eeterlikku õli on võimalik kasutada nii paljudel erinevatel viisidel, et see suudab palju tavapäraseid probleeme ära lahendada nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Bensoe eeterlik õli võiks igaks kümneks juhuks olla sinu kodus olemas.


SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA


Bensoe parandab energeetiliselt koduaurat ja ka inimese Aurat. Seda on kasulik põletada negatiivse energia puhastamiseks.


Spirituaalses maailmas aitab Bensoe blokeerida kahjulikke jõude, mis võivad endaga kaasa tuua ebaõnne, õnnetusi, terviserikkeid ja takistab deemonlikel energiatel ligi pääseda. See aitab Auravälja puhastada, taastada ja elavdada. Kui sa tunned end viimasel ajal jõuetuna, oled vaimselt nõrk ja stressis, võib Bensoe põletamine sind aidata. Bensoe suurendab inimese isiklikku jõudu, aitab kaitsta stressi ja ebameedivate energiate eest. 

Bensoed võib põletada õlilambis või kasutada difuuseris, et ennetada ja vältida kodust stressi. Kui soovid, et su kodus valitseks harmoonia, õnn ning positiivsus, siis Bensoe aitab seda saavutada. Bensoe kõrval kindlasti kasuta Sidrunheina viirukitPiparmündi eeterlikku õli või Positiivsuse viirukit. Need sobivad omavahel väga hästi kokku.


BENSOE TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:


Antidepressant


Kõige parem omadus, mis on Bensoe eeterlikul õlil, on see, et see aitab võidelda depressiooniga. Isegi kui sa ei kannata selle raske vaimse probleemi käes, on see sulle kasulik - see aitab depressiooni ära hoida. Seega on see suurepärane tugi kõigile, kuna depressioon on salakaval haigus, mis võib ohuks olla meile kõigile.


Kasuta Bensoe eeterlikku õli kehahoolduses või aroomiteraapias, kui soovid enda vaimset keha tugevana hoida. See parandab meeleolu, aitab õnnetunnet luua, soodustab lõõgastust ja annab võimaluse pingest vabaneda.


Kui sinu elu on antud hetkel väga keeruline, sa ei suuda kuidagi enda negatiivseid mõtteid maandada, siis võta Bensoe eeterlik õli kasutusele. Veelgi paremini töötab see koos Sandlipuuga. Sega neid omavahel aroomiteraapias kokku ja põleta neid õlilambis/difuuseris.


Ärevustunde ja paanika vaigistaja


Bensoe eeterlikku õli tasub enda kodus hoida juhul, kui sa oled tundliku närvisüsteemiga. See aitab sind, kui sa tead, et võid kergelt ärrituda või sa ei talu negatiivseid situatsioone.


Bensoe on vaimset keha tervendava omadusega ja seda on aastatuhandeid kasutatud ärevuse ning paanika vaigistamiseks. See mõjub hästi hormoonidele, aidates stressihormoone vaigistada ajal, mil need töötavad sinu vastu.


Juhul, kui tunned end väga halvasti, siis sea koheselt aroomiteraapia jaoks bensoe eeterlik õli tööle või tee pudel lahti ning nuusuta seda eemalt ettevaatlikult. Väga lähedalt pudelist ei tohi kunagi õlisid nuusutada, kuna need on kanged. Bensoe iseenesest on lahjema lõhnaga kuna selle koostises on ka bensoe alkoholi, mis on samuti tervendava ja antibakteriaalse toimega.


Köharohi


Kui oled külmetanud ja sind vaevab köha, siis võta Bensoe eeterlik õli endale appi. Kasuta seda haigestumise ajal pidevalt aroomiteraapia jaoks õlilambis või difuuseris. Magamise ajal hoia tumedat riidetükki enda voodi lähedal, millele oled tilgutanud hulgaliselt õli. Selle õli aurud parandavad hingamissüsteemis olevat põletikku. See aitab köhast kiiresti lahti saada. Lisaks Bensoele võid appi võtta ka Kadakamarja ja Ingveri eeterlikud õlid.


Looduslik lõhnaõli


Idamaa inimesed on aastatuhandeid kasutanud Bensoed lõhna parandamiseks. Sellega saab lõhnastada nii ennast kui ka kodu lõhna parandada. See on antibakteriaalse toimega, mis eemaldab bakterid, mis põhjustavad halba lõhna.


Kanna Bensoe eeterlikku õli koos baasõliga nahale ja see aitab sul terve päeva vältel suurepäraselt lõhnata. Bensoe eeterlik õli on väga mõnusa lõhnaga - puidune ja magus segamini.


Kui soovid kodulõhna parandada, siis põleta Bensoe eeterlikku õli õlilambis või difuuseris. Kui soovid eemaldada kopitanud lõhna kapist või mõnest ruumist, siis tilguta tumeda rätiku sisse eeterlikku õli ja jäta see rätik sinna seisma, kus kohast soovid ebameeldivat lõhna eemaldada.


Spirituaalse arengu aktiveerija


Bensoe eeterlik õli aktiveerib sinu sees olevaid energiaid igal erineval tasandil. See paneb ennekõike vere liikuma, end puhastama ja seda suudab see ka sinu hingega teha, aidates lahti seletada sinu sees olevaid küsimärke, blokaade, vabastada stressi, aktiveerida intuitsiooni ja julgustada sind õppima. See on heaks abiliseks, mis aitab spirituaalselt areneda, kuna see aktiveerib selle osa sinus.


Kasuta seda aroomiteraapias või kehahoolduses, et enda energiad aktiivseks muuta. See on Auravälja puhastava toimega ja see töötab väga tõhusalt.


Kui hingad seda auru sisse, siis sinu aju hakkab paremini tööle. Kasuta seda ajutegevuse parandamiseks.


Jupiteri konjunktsioon ja Päikesevarjutus


Bensoed kasuta kindlasti nädal kuni kaks peale Jupiteri konjunktsiooni Pluutoga või peale Päikesevarjutust. See aitab aktiveerida soovmõtete teelesaatmist, unistuste täideviimist ja on kasulik intensiivse energiaga aegadel, mil kosmilised energiad liigutavad meie eludes suuri asju.


Antibakteriaalne ja kasulik puhastusvahend sinu nahale


Bensoe eeterlikku õli on kasutatud iidsetest aegadest peale puhastusvahendina. See aitab haavu parandada, tappes baktereid, mis võivad põhjustada põletikku. Kanna Bensoe eeterlikku õli koos Jojoba baasõliga nahale, mis on saanud kahjustada. Tee seda siis, kui veri haavas on hüübinud. Puhasta seda iga päev ühe korra. See kiirendab haava paranemist ja aitab vältida infektsiooni riski. Tee seda nii: võta vatitups, kalla sinna peale Jojobat nii, et vatt oleks õliga koos. Seejärel tilguta paar tilka Bensoed ja sellega puhasta enda nahka.


Bensoed saab kasutada ka käte desinfitseerimisel, et eemaldada kätelt baktereid ja viiruseid, mis on sinu kehale kahjulikud. Kasuta Bensoed koos baasõliga samamoodi nagu haavu puhastades.


Nahka toniseeriv, noorendav ja pinguldav


Siinkohal on mul kõigile hea uudis - see õli on noorendava toimega! Kasuta Bensoe eeterlikku õli nahahoolduses koos baasõliga. Sega 1 spl baasõli kokku 2 tilga eeterliku õliga ja kanna see kogus õli enda nahale. Väldi silmadesse ja limaskestale sattumist. Eeterlik õli on vaid puhtale nahapinnale kandmiseks, vastasel juhul võid sa endale liiga teha.


Kasuta seda õli korra nädalas oma nahahoolduses, et pinguldada välja veninud nahka, parandada naha tekstuuri, toniseerimiseks ja noorendamiseks. Eriti kasulik on see vanemas eas ja neil, kellel ei ole suure kaalu languse tõttu nahk veel tagasi tõmmanud. Sellega on võimalik nahka pinguldada.


BENSOE EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:


Bensoe eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.


Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.


Bensoe eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul on olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Bensoe eeterliku õli toimet. Sellise vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Bensoe tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 


Sega Bensoe eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.


Soovtame seda õli kasutada efektiivsuse mõttes pigem nahahoolduses, kui aroomiteraapias.


Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu

Sildid: BENSOE, Väeesemed, õli, eeterlik õli, bensoe eeterlik õli, bensoeõli, immuunsus, viirushaigused, aura, koduaura, negatiivne energia, stress, jõuetus, depressioon, köha, noorendav

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja