55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MÄEKRISTALL ja MUST OBSIDIAAN käekett

  • 49.90€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL ja MUST OBSIDIAAN käekett
  • Saadavus: Laos


MÄEKRISTALL ja MUST OBSIDIAAN üheskoos aitavad kaitsta sinu isiklikku Auravälja, luues selle ümber Aurakaitsekihi, mis aitab eemale hoida negatiivseid ja pahatahtlikke inimesi. Kanna seda ehet, et hoida enda vaimset tervist, mida võivad teised rikkuda. 


MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. See on universaalse toimega kristall, mis puhastab inimese Auravälja ja leevendab tema stressienergiat. Mäekristall võimendab teiste kristallide tööd ja seda on alati kasulik enda lähedal hoida. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja.

Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on kõik naturaalsed.


Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.


Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.


Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.


MÄEKRISTALLI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- See on kristall, mis võiks iga inimese esimene kristall olla. Seda kõike sellepärast, et see on väga universaalse toimega kristall, millel on oskus sinu Aurat teiste kristallide energiale vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis likvideerib kõik energiad, mis segavad sinu tervise paranemist ja spirituaalset arengut. 

- Mäekristall on üks parimaid kristalle, mida energeetiliseks puhastamiseks ja energiate filtreerimiseks kasutada. Mäekristallil on olemas oskus vabastada kõik negatiivne energia, ükskõik kus see eksisteerib.

- Mäekristall sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga. Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha, 

- Mäekristall suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Mäekristall õpetab inimest spirituaalsemalt mõtlema, aidates sellega suurendada mõistmist, et kõik inimesed on täna erineval rajal erinevate taustade ning õpitud õppetundidega. Kõik me oleme erinevad ja sellepärast on üks või teine inimene meist arengult maas või ees.

- Kanna Mäekristalli endaga kaasas, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.

- Mäekristall on väga kasulik kristall spirituaalseks ehk vaimseks arenguks. Kristall, mis aitab sul selles elus kiiresti enda õppetunde ära õppida, areneda ja edasi liikuda. Kristall, mis aitab sind väga isiklikul tasandil, aidates sul vaid elus edasi liikuda ja blokeerides elus seisma jäämist. 

- Kristall, mis ei lase sul negatiivsetele asjadele väga palju keskenduda, aidates sul neile keskenduda vaid selleks, et need ära lahendada, kuid mitte nendesse kinni jääda. Tegemist on kristalliga, mis inspireerib sind elus edasi liikuma, aidates sul keskenduda tänastele ülesannetele ja suurendades sinu lootust tuleviku osas.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, Kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

- Mäekristalli kanna alati Kasvava Kuu faasil, et saada sellest kristallist kätte kõige võimsamat energiat. Mäekristalli energiad aktiveeruvad kahekordselt just sellel ajal. Seda teades võta sel ajal alati enda Mäekristallid välja ja kasuta neid. 

- Kanna seda endaga ühel või teisel kujul alati kaasas, kui sa külastad erinevaid spirituaalseid paikasid. Mäekristall aitab sul omastada kõike seda, mida sa sinna otsima läksid, olgu siis selleks rahu, tasakaal, enda võimekuse tõstmine, armastuseenergiate suurendamine või kaitse tugevamaks muutmine. 

- Kristall, mis muudab mõtted ja pea selgeks, aidates negatiivsel energial muunduda positiivseks, aidates inimesel endal negatiivseid energiaid transformeerida millekski heaks ja positiivseks ning aidates kiirendada oskust näha halvas  head, aidates mõista, et negatiivse kogemuse sees on alati mingisugune õppetund peidus. 

- Soovitan Mäekristalli kanda ka ülitundlikel inimestel. See aitab puhastada Auraväljast kõik ebastabiilsed energiad ja kurvaks muutvad mõtted, lisaks loob see tugevama kaitsekilbi valu tunnetamise vastu. Mäekristall on ülitundlikute inimeste jaoks tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab neil iseendaga hakkama saada. See aitab mõista, kust pärinevad emotsioonid, mida nendega teha tuleks ja kuidas edasi liikuda, kui tunned end halvasti. Üliemotsionaalseid inimesi, kes vajavad Mäekristalli abi, on omajagu. 

- Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 


Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.


Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks. 


Rohkem infot Mäekristalli omaduste kohta leiad SIIT.


MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ülikiire jahtumise tagajärjel. Mustal Obsidiaanil, nii nagu ka kõikidel teistel Laava kristallidel on tuleenergia koos kaitseomadustega. Seega on see kristall kiire kaitsekilbi looja ja negatiivse energia eemale tõrjuja. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall hakkab igaühe Auras ülimalt võimsa kiirusega tööle. 

Musta Obsidiaani soovitan ma kanda neil, keda see enda poole tõmbab ja keda see lummab. Kui see sind lummab, siis see on märk Musta Obsidiaani poolt, et ta soovib sind aidata. 

MUSTA OBSIDIAANI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


Kaitseb sinu isiklikku energiat, aidates luua Aurale tugeva kaitsekilbi ümber negatiivsuse ja ära sõnumise kaitseks. Must Obsidiaan sobib ükskõik millise kristalliga koos kandmiseks, kuna sellel on oskus kaitsta teise kõrval oleva kristalli jõu kadumise eest ehk see ei lase teisel kristallil energiast tühjaks joosta. Kui alustatakse kristallide kandmist ja nende enda ellu laskmist, siis ma alati soovitan kanda vähemalt ühte kaitsvat kristalli kontaktis nahaga.  Seda just selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

Must Obsidiaan on seotud needuste ette kaitsekilbi loomisega ja sellel on oskus see sinna allikasse tagasi suunata, kus see esialgselt on saadetud. Tugevama energia kaitse saamiseks kanna Musta Obsidiaani koos Hüpersteeni või Musta Turmaliiniga.

- Mustal Obsidiaanil on oskus selle kandjal aidata tulevikku vaadata. Mida läikivam on Must Obsidiaan, seda võimsamalt see aitab tulevikku ette näha. Seda kantakse selleks, et saada visioone ja nägemusi tuleviku kohta. Eriliselt kasulik on seda kanda, kui kasutatakse Musta Turmaliini pendlit ennustamiseks. Lisaks kaitseb Must Obsidiaan energialekke eest, mis võib ennustamise käigus tekkida.

- Must Obsidiaan tasakaalustab Aurat, aidates tugevdada selle kaitsekihti, aidates energia leketest vabaneda. Energia lekked on Auras siis, kui inimene on väga seinast-seina tujudega ja seda pidevalt. See on märk sellest, et positiivne energia pääseb Aurast välja läbi energia aukude.

- Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

- Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

- Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

- Must Obsidiaan kaitseb energiarünnakute ja energia-vampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

- Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda mineviku haavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

- Musta Obsidiaani kantakse selleks, et mõista miks sa oled antud hetkel sellises elufaasis ja sellistes olukordades nagu elu on sulle hetkel ette seadnud. See toob selgust ja mõistmist.

- See on hea väeese kandmiseks, kui soovitakse enda Inglite käest hoiatusi saada ohtlike olukordade ennetamiseks. Kui sa seda kristalli kannad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

- Kanna Musta Obsidiaani koos Rodokrosiidiga, et vabastada end kahjulikust suhtest. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik neile, kes reaalselt saavad aru, et see suhe, kus sa oled, hävitab sind. Sobib neile, kes ei suuda sellisest suhtest välja tulla. Kristallid annavad emotsionaalset abi. 

- Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

- Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

- Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda. Aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

- Must Obsidiaan on nende inimeste õnnekristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnnetoovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

Rohkem infot Musta Obsidiaani omaduste kohta leiad SIIT.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Mäekristall on universaalne tervendaja ja see sobib kõikide erinevate füüsiliste või vaimsete tervisemurede tervendamiseks. Mäekristall annab inimesele jõudu juurde terviseprobleemist välja tulemiseks, andes kehale taastuvat energiat. Mäekristall on ideaalne ja universaalne tervendaja, mis toetab üleüldise heaolu saavutamist.


- Imeline kristall laste tervendamiseks. Kui lapsel on mõni haigus, isegi peidetud kujul, mille tõelist põhjust üles ei leita, on Mäekristall selle juures ideaalne tervenduskristall. Mäekristall suudab välja juurida ka kõige sügavamale energiatasandile sisenenud haigustekitaja ning seda järk-järgult vabaks päästa. Lastele sobib see sellepärast, kuna lastes olevaid haigusi on väga tihti raske tabada. Kuid loomulikult sobib Mäekristall kõikidele inimestele tervendamise eesmärgil.


- Mäekristall aitab inimese hingel kasvada ja areneda, mis on ülioluline vaimse tervise tugevaks muutmise juures. Vaimne tervis on väga oluline ja Mäekristall aitab hinge tervenemise poole pidevalt suunata. Mäekristall aitab õppetundidest õppida, negatiivset energiat vabaks lasta ja eluga pidevalt edasi liikuda, see kõik aga tagab tugeva vaimse tervise.


- Vabastab negatiivset ja seisma jäänud energiat. Seda kõike tehes suudab Mäekristall nii mõnegi haiguskolde eemaldada juba eos selle tekkimisel. Kandes ja kasutades Mäekristalli enese tervendamise eesmärgil, annad sa tegelikult iseendale võimaluse olla terve nii füüsiliselt kui ka vaimselt.


- Mäekristall vabastab kehast toksiine ehk mürkaineid, mis tekitavad füüsilisel kujul inimese kehasse haigusi. Toksiine omastab keha läbi õhu, kodukeemia, ravimite, töödeldud ning mürkaineid täis toidu, liha, loomsete piimatoodete ja paljude erinevate kahjulike toitude, millel ei ole eluenergiat sees. Väga suureks haigestumise põhjuseks on needsamad toksiinid, mis kehas eksisteerivad ja mis kehast ise ei suuda väljuda. 


KROONTŠAKRA 


Kroontšakra on üks peamistest Tšakratest ja see on seitsmes ehk kõige kõrgem Tšakra inimese Auraväljas. Mäekristall on väga tugevalt seotud Kroontšakraga ja see kristall suudab seda Tšakrat tervendada, aktiveerida, filtreerida, ergutada ning avada.


Mäekristallil on olemas jõud ja vägi, mis suudab avada inimest unistama, oma unistuste poole liikuma viia ning neid unistusi täita. Kroontšakra on seotud unistuste täitumisega ja kui Mäekristalli Tšakrate tervendamisel kasutada, siis aitab see inimese unistusi täide viia.


Lisaks unistuste täide viimisele on Mäekristall Kroontšakra jaoks väga kasulik ka sellepärast, kuna sellel on oskus vabastada segadusetunnet, mis on Kroontšakrasse kinni jäänud.


SODIAAK 


Mäekristall on kristall, mis aitab LÕVI enda elueesmärki paremini mõista ja seda täide viia. See kristall aitab Lõvil alati olla särtsakas, tingimusteta teisi inimesi armastada ja nendest hoolida. Mäekristall aitab mõista tal seda, kuhu poole elus liikuda ja mis tema jaoks kasulik võiks olla. Mäekristall aitab Lõvi segadustundest vabastada ja mõtteid selgena hoida. Mäekristall toob Lõvile sisemist rahu, tasakaalu ja heaolu.


Loe lähemalt ka Lõvi elueesmärgi kohta SIIT, minu ühest artiklist Lõvide kohta.


Mäekristall võiks kindlasti Lõvi sünnikristallide laekas esindatud olla. Lisaks sellele, et Mäekristall aitab Lõvil enda elueesmärki täita, aitab see ka Lõvi unistusi täide viia ja soovmõtlemist tugevamaks muuta. Sünnikristallide laeka kohta saad lugeda SIIT


Mäekristall suurendab NEITSI head õnne, aitab viia ellu tema soovunelmaid ja aitab teha Auraväljas õigeid muudatusi. Mäekristall aitab loobuda vanast, mis ei toimi, ja viib Neitsi õigele teele.

Mäekristall on õnne ja heaolu kristalliks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.

Mäekristallist valmistatud ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega, aitab ka Mäekristall geoodil hoidmine.

Seda käeketti on soovitatav laadida Mäekristall geoodi peal. Puhasta seda aeg-ajalt Vaniljeviiruki ja Salvei rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus ca 18-19 cm.

Sildid: MÄEKRISTALL, MUST OBSIDIAAN, Ehted, mäekristall käekett, must obsidiaan käekett, mäekristall ja must obsidiaan käekett, ülitundlik, armastus, armastuse kaitse, suhte tugevdamine, suhte kaitsmine, kaitse, intuitsioon, armastus, õiged valikud, teadlikkus, probleemid, probleemide lahendamine, ärasõnumine, ohu tajumine, needus, needuste eest kaitsmine, üksildus, kõrvaleheitmine, astraalrännak, uurimistöö, hirm, lennuhirm, unehäire, luupainaja, silmahaigus, silmad, peapööritus, pearinglus, närvilisus, meeleolukõikumine, vaimuhaigus, skisofreenia, egoism, enesekriitika, usk iseendasse, happelisus kroontšakra, deemon, hinged, kolmas silm, nägemus, kaljukits, kaalud, aura kaitse, energia, energia kaitse, ära sõnumise kaitse, needuse kaitse, energia lekked, ennustamine, pendeldamine, aura tugevdamine, inglid, ohuolukord, juurtšakra, kaljukits, noore kuu loomise faas

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja