55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ELUJÕUD eeterlike õlide roll-on

  • 14.90€

Toote detailid

  • Mudel: ELUJÕUD eeterlike õlide roll-on
  • Saadavus: Laos


ELUJÕUD roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mandariini, Greibi ja Laimi eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.


Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mida on mugav kasutada ja endaga igapäeva toimetuste juures kaasas kanda. Tegemist on õlide seguga, mis tervendavad keha nii füüsiliselt, vaimselt, spirituaalselt kui ka emotsionaalselt ning lisaks sellele niisutavad ka nahka. La Tene roll-on segud on kõik 100% looduslikest ja naturaalsetest õlidest. Kehasõbralikud ja vegan tooted. Roll-on sari on ennekõike mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see annab võimaluse igal ajal end eeterlike ja baasõlidega tervendada. Mugav tööl, trenni tehes, reisides ja kodus olles kasutamiseks. Roll-on õlisid on väga mugav kehale kanda. Õlide segud on tasakaalukas suhtes ja sobivad ka neile, kellel on tundlik nahk.


Roll-on õlid on kompaksed ja neid võib koheselt hakata kasutama. Kui eeterlikke õlisid tuleb baasõlidega omavahel kokku segada, siis selles La Tene sarjas oleme selle töö sinu eest ära teinud. Sina lihtsalt ava kork, kanna õli nahale ja naudi õlide tervendust. Roll-on õlisid võib kanda kogu kehale, kuid tuleb vältida, et õli ei satuks silmadesse ja limaskestale. 


La Tene roll-on sari on alternatiivseks õliks sinu igapäevasele parfüümi valikule. Tegemist on looduslike ja kehasõbralike õlidega, mille aroomi võib kasutada parfüümi asendamiseks. Toksilised sünteetilised lõhnained kahjustavad inimese tervist, selle eest aga naturaalsete õlide seguga on sul võimalik igapäevaselt lõhnada nagu lill ja seda ilma tervist kahjustamata. Parfüümina kasutades kanna roll-on õlisid kaelale, dekolteele ja kätele. 


E-vitamiin ja nisuiduõli


La Tene roll-on on valmistatud nisuiduõli baasil, mis on rikkalik nahka tervendava ja niisutava E-vitamiini saaduseks. Nisuiduõli on intensiivselt nahka pehmendava ja sügavniisutava toimega, mis on väga kasulikuks baasõliks eeterlike õlide nahale kandmiseks. Nisuiduõli aitab eeterlikel õlidel oma tervendavaid omadusi edasi anda, ilma nahka kuivatamata. Nisuiduõlil endal on sulle aga väga palju pakkuda. Kõik La Tene roll-on sarja tooted on nisuiduõli baasil. Nisuiduõli ei sisalda gluteeni, seega ei pea gluteenist hoiduvad seda õli kartma. Tsöliaakiahaigetel aga ei soovitata nisuiduõli kasutada.


Tegemist on immuunsüsteemi turgutava ja üleüldist tervist pakkuva õliga. Nisuiduõli peetakse vähki ennetavaks ja seega on see sinu nahale väga kasulik, eriti kui oled ka päikesesõber. Nisuiduõli leevendab lihaskrampe, aitab lõõgastuda ja kiirendab ainevahetust. Selle õli E-vitamiini sisaldus on kõrge ja see on vitamiin, mida sinu nahk vajab säramiseks, noorusliku välimuse hoidmiseks ja enneaegse vananemise pidurdamiseks. Nisuiduõli on nahka taastava ja parandava toimega ja kasulik neile, kellel on nahk nõrk, punetav, akneline ja üleüldiselt problemaatiline. Kanna La Tene roll-on õli nahale, mis on saanud vigastada.  Lisaks on see õli suurepärane antioksüdantide saadus, mis blokeerib nahas vabade radikaalide teket.


ELUJÕUD roll-on:


Elujõudu andva toimega


* Suurendab isiklikku jõudu


* Tugevdab immuunsüsteemi


* Kaitseb haiguste tekke eest


* Suurendab lootust ja elutahet


* Nahka tervendava toimega


* Positiivset meeleolu loov


* Närve rahustava toimega


* Südametšakrat ja Sakraaltšakrat tervendav


* Aitab väsimusest lahti saada


* Nahka noorendava ja tselluliiti vähendava toimega


* Keskendumisraskusi vähendav


Roll-on "Elujõud" on sinu jaoks, kui sa otsid alternatiivset võimalust enda kogu enesetunde, tuju ja meeleolu parandamiseks. Selles õlide segus on eeterlikud õlid, mis aitavad sind elujõulisena hoida ja sellest tuleb ka selle nimetus roll-onile.


Elujõud õli sobib neile, kes soovivad enda elujõudu taastada. Miks elujõu taastamine on oluline? See aitab sul end energiliselt, vastupidavana, ambitsioonikana, tahtejõulisena ja rõõmsana tunda. Mida suurem on sinu elujõud, seda tervem sa vaimselt ja füüsiliselt oled. Meie elujõu energia aitab suurendada meie elukvaliteeti ja anda võimalusi elamiseks seda spirituaalses mõttes.


Kasuta seda roll-oni igapäevaselt. Kui sa ärkad hommikul juba väga väsinuna, siis juba hommikul kasuta seda roll-oni. See võib olla sinu võimalus olla alati erk ja aktiivne. Tegemist on tervendavate õlidega, mis lisaks sinu tervisele aitab ka sinu nahal ilusam välja näha. 


Kanna seda endaga kaasas, kui soovid end turgutada. Eriti hästi mõjub see siis, kui sa oled väsinud ja vajad rohkem energiat. Tegemist on õlidega, mis mõjutavad kõiki sinu nelja keha: füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset. Füüsiliselt aitavad need sind tugevamaks ja vastupidavamaks muuta ning lisaks turgutavad sinu immuunsüsteemi. Emotsionaalselt aitavad sinu tahtejõudu taastada ja anda energiat selleks, et enda soove teostada. Vaimsel tasandil toimivad need nii, et sinu elujõud pidevalt suureneks. Mida rohkem sa seda kasutad, seda paremini sa end tunned. Spirituaalselt aitab see sinu Sakraaltšakrat ja Südametšakrat tervendada. Nende õlide segu aitab sinus luua elutahet, motiveerides sind tegutsema ja elama.


Suurepärane roll-oni valik pimedal ajal kasutamiseks, kus valgust ei ole ja energiatase on tavapärasemast madalam.


MANDARIIN


Mandariini eeterlik õli on osa sellest roll-onist ja seda põhjusega. Mandariiniõli parandab meeleolu, tuju, on Sakraaltšakrat tervendava toimega ja suurendab üleüldiselt haolutunnet. See suurendab elujõudu, muudab sind aktiivseks nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Mandariini eeterlik õli aitab sul maast püsti saada, paneb sind liikuma ja tegutsema.


Lisaks sellele, et mandariin muudab sind aktiivseks, on see ka suurepärane keha tervendaja. See kaitseb sinu nahka nahahaiguste eest, seega selle roll-oni kehale kandmine aitab sinu nahal terve olla. See parandab vereringet ja verevarustust, aidates sellega sul selgemalt mõelda, keskenduda ning olla vaimselt väga tugev.


Mandariini eeterlik õli on iga naise unistus - see on vananemisjälgi kaotava toimega. Kanna seda roll-oni kortsudele, et neid vähendada või takistada nende suurenemist. Suurepäraselt mõjub see ka aknelisele või problemaatilisele nahale, aidates parandada naha välimust.


GREIP


Greibi eeterlik õli on antiseptilise toimega ja see leevendab ärevust, paanikat ning stressi. Elujõu taastamiseks on vaja esmalt pidurdada stress ning vaimset koormust pakkuvad mõtted. Greip aitab sind välja lülitada kohtades, kus sa iseendale liiga teed. See suurendab vaimset ja emotsionaalset vastupidavust. Greibi eeterlik õli on immuunsüsteemi tugevdava toimega, aidates bakteriaalseid ja viirushaigusi sinust eemale hoida. See puhastab keha mürkainetest ja kui sa kannad roll-oniga seda nahale, siis sellega sa pakud enda kehale detoxit.


See parandab ajutegevust, aitab keskenduda, õppida ja mõelda. Greibi eeterlik õli on nahka noorendava toimega ja see aitab koos laimi eeterliku õliga tselluliidist vabaks saada. Kanna seda roll-oni nahapinnale, kus on tselluliiti. Tee seda igapäevaselt, et parandada naha tekstuuri.


LAIM


Laimi eeterliku õli aroom on juba elujõudu andva toimega. See suurendab usku sul iseendasse, andes sulle jõudu edasi liikumiseks, toimetamiseks ja tegutsemiseks. See on elujõudu taastava toimega. Eriti kasulik sulle, kui sul on väga raske end liikuma saada.


Laimi eeterlik õli pidurdab ülemõtlemist ja stressi taseme suurenemist. Laim aitab sul end hästi ja lõõgastunult tunda. See aitab sul keskenduda sellele, mis on hea ja mida kõike sa võiksid teha, mitte kõigele sellele, mis on halb ning takistav. Seetõttu on laim selles roll-onis, aidates elujõudu taastada ning kõiki elujõudu taandavaid tegureid blokeerida.


Laimi eeterlik õli on immuunsüsteemi turgutava toimega ja seetõttu on kasulik seda roll-oni regulaarselt kasutada. Mandariini eeterlik õli on noorendava toimega, seda on ka laimiõli. See aitab samuti kortsude teket pidurdada ja sul füüsiliselt noorem välja näha.


Ideaalne alternatiivmeditsiin enesetervendamiseks. La Tene eeterlike õlide roll-on "Tervendaja" sobib igaühele, kes soovib endas tasakaalu luu ja end tervena hoida.


Teiste LA TENE eeterlike õlide roll-onide, eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Roll-onide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. 

Lisainfo
Lisainfo Kogus 10 ml. Kõik on 100% eeterlikud õlid ja nisuiduõli. Tegemist on La Tene omatootega. Kasutamisel sule kork korralikult, et õlid ei pääseks roll-on pudelist välja. Sellega väldid näiteks tasku või koti kahjustamist, kui seda kaasas kannad.

Sildid: ELUJÕUD, LA TENE, õli, eeterlik õli, la tene, la tene eeterlik õli, roll-on, elujõud eeterlike õlide roll-on, roll-on eeterlik õli, elujõud eeterlik õli, niisutav, nisuiduõli, e-vitamiin, immuunsüsteem, elujõud, haigused, lootus, elutahe, positiivsus, närvid, rahustav, südametšakra, sakraaltšakra, väsimus, noorendav, tselluliit, keskendumine, stress

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja