55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "KANNATLIKKUS"

  • 16.70€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "KANNATLIKKUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "KANNATLIKKUS" on sinu jaoks, kui sa soovid iseennast muuta kannatlikumaks. See on iseloomujoon, mis on väga väärtuslik ja aitab sul kogu elu stressivabamalt elada. Kannatlikkus on voorus, mis toob sulle ja sinu ümber olevatele inimestele palju head. Selles ehtes olevad kristallid vähendavad sinu stressi, muudavad sind vähem närviliseks ja aitavad sul elust rohkem naudingut ning rõõmu kätte saada.

See ehe on kokku pandud vaid naturaalsetest poolvääriskividest ja 925 hõbedast. Selles ehtes on Mäekristall, Roosa Kvarts ja Vikerkaare Kuukivi. Need kristallid aitavad maandada stressitaset, parandada sinu enesetunnet ning muuta sind äärmiselt kannatlikuks. 


Mäekristall on kristall, mis võiks iga inimese esimene kristall olla. Seda kõike sellepärast, et see on väga universaalse toimega kristall, millel on oskus sinu Aurat teiste kristallide energiale vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis likvideerib kõik energiad, mis segavad sinu tervise paranemist ja spirituaalset arengut. 


- Mäekristall suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Mäekristall õpetab inimest spirituaalsemalt mõtlema, aidates sellega suurendada mõistmist, et kõik inimesed on täna erineval rajal erinevate taustade ning õpitud õppetundidega. Kõik me oleme erinevad ja sellepärast on üks või teine inimene meist arengult maas või ees.

- Kristall, mis ei lase sul negatiivsetele asjadele väga palju keskenduda, aidates sul neile keskenduda vaid selleks, et need ära lahendada, kuid mitte nendesse kinni jääda. Tegemist on kristalliga, mis inspireerib sind elus edasi liikuma, aidates sul keskenduda tänastele ülesannetele ja suurendades sinu lootust tuleviku osas.

- Kristall, mis muudab mõtted ja pea selgeks, aidates negatiivsel energial muunduda positiivseks, aidates inimesel endal negatiivseid energiaid transformeerida millekski heaks ja positiivseks ning aidates kiirendada oskust näha halvas  head, aidates mõista, et negatiivse kogemuse sees on alati mingisugune õppetund peidus. 


- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse, õrnuse- ja romantikakristall. Kristall, mis tõmbab sinu ellu ligi väga ilusaid hetki. Hetki, mis muudavad sind õnnelikumaks. 


-  Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.


- Suurendab kontakti oma pereliikmete ja sõpradega, samuti tugevdab suhet. Roosa Kvartsi kandmine aitab teisest poolest rohkem aru saada, teda mõista ja mitte esmalt kohe hukka mõista. Roosa Kvarts õpetab ennekõike mõistmist, ja seda, et kellegi hukkamõistmine ei ole lahendus.


- Vikerkaare Kuukivi on see kristall, mis aitab sul tunda armastust, kirge ja romantikat, avades sinu Südametšakra väga sügavate tunnete jaoks ning aidates elus toimuvatel väga ilusatel hetkedel sind liigutada väga sügavalt.


- Vikerkaare Kuukivi käe peal kandmine on kasulik siis, kui soovid stressi leevendada. Eriti hästi leevendab see kristall stressi siis, kui sa kannad seda vasaku käe peal. 


Lae seda väeeset Roosa aura geoodi peal. Puhasta käeehet Roosi viiruki suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, KANNATLIKKUS, hõbe 925, la tene käekett kannatlikkus, roosa kvarts, vikerkaare kuukivi, mäekristall, stressivaba elu, stress, närvilisus, naudingud, rõõm, elurõõm, tervise paranemine, spirituaalne areng, õrnus, romantika, ilusad hetked, kirg, südametšakra

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja