55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

OPALIIT kuul

  • 9.20€

Toote detailid

  • Mudel: OPALIIT kuul
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


OPALIIT on inimese poolt tehtud, väga kõrge energiaväärtusega klaaskristall, mida tehakse metalli ühendamisel Dolomiidiga. See, et Opaliit on inimese enda tehtud kristall, ei tähenda, et sellel kristallil oleks vähem väärtust ja jõudu. Opaliit on siiski tehtud looduslikest elementidest. 


Opaliit aitab sul saavutada hingelisi muudatusi ja viia sind läbi spirituaalse transformatsiooni. Tegemist on kristalliga, mis suunab hinge end muutma ja seetõttu tekitab sinus soovi enda juures midagi parandada. Kanna või kasuta Opaliiti, et see aitaks sul hingelisel tasandil edasi liikuda.


Tegemist on ühe tugevama ja konkreetsema väega kristalliga, mis on seotud Inglitega ja nendega ühenduse loomisega. Kui sa otsid kristallide seast Inglikristalli, siis sa just leidsid selle. Kui sind huvitab Inglite maailm, sa tunned nende lähedust või soovid veel rohkem tunda, siis Opaliit aitab sul seda saavutada. Opaliit ühendab sind kaitseingli ja teiste Inglitega. 


Opaliidi kristall ka kutsub enda poole neid, kellel on vaja Inglitelt sõnumeid saada. Opaliit meeldib väga paljudele lastele, ja selle põhjuseks on see, et lapsed näevad oma Ingleid ja soovivad nendega suhelda. Opaliidi kasutamine või kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada. Loe artiklit ka teistest viisidest, kuidas oma kaitseingliga kontakti saada, SIIT.


KUUL


Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha. 


OPALIIT ja KUUL


Opaliidi kuul sümboliseerib igavikuenergiat. See aitab sinu isiklikul kaitseinglil pidevalt sinu lähedal olla, vajadusel sind kaitsta ja juhendada. Seda kuuli kanna kaasas või hoia enda kodus.


Opaliit toob rahu


Opaliiti on alati kasulik enda koduseinte vahele tuua ja mida rohkem on Opaliiti sinu kodus, seda parem koht on see elamiseks. Opaliit tervendab koduenergiat, aidates kodus olevat närvilisust ära tervendada. Opaliit tasakaalustab ja parandab kodu üleüldist Auravälja. Opaliidil on olemas vägi, millega aitab koju kogunenud stressi maandada ning sellel ära kaduda. Mida rohkem on sinu kodus Opaliiti, seda vähem on sinu kodus stressi ja närvilisust. Väga kasulik on Opaliiti hoida kodu Põhjapoolses ilmakaares, kus asub kodu stressikanal. Kui sul on Feng Shui järgi loodud erinevate ilmakaarte jaoks kristallikomplektid, siis Opaliit võiks kindlasti Põhjas esindatud olla. Opaliit võib olla ka sinu esimene kristall, mis tervendaks Feng Shui järgi Põhja ilmakaart.


Opaliit aitab esile kutsuda sügaval hinges peituvaid negatiivseid emotsioone, mis tekitavad ärrituvust. Seda kõike selleks, et need hingest eemaldada. Opaliit teeb seda nii, et see ei tee sind samal ajal närviliseks. 


See kristall aitab sul mediteerida ja kui sa kannad seda endaga pidevalt kaasas, siis see aitab sul ka väga närvilises kohas olla sina ise, rahulik ning tasakaalukas. Sobib ka kasutamiseks ja kandmiseks sellise töö juures, kus sa pead kokku puutuma väga paljude erinevate inimestega, kellel on muremõtted ja stress. Opaliit tagab, et sa seda kõike enda Aurasse vastu ei võtaks. 

Inglid ja nendepoolsed märgid


Opaliidil on olemas oskus sind ja Ingleid kontakti viia. Mida kauem on Opaliit sinuga kontaktis, seda tugevamaks muutub sinu ja Inglite vaheline side. Opaliidil on olemas vägi ja jõud, mis avab sinu Auraväljas Inglite jaoks võimaluse olla sinuga hingelises kontaktis. Opaliit kutsub Ingleid lähemale ja sind abistama. Kui sa kannad Opaliiti, siis saada enda mõtete kaudu Inglitele sõnumeid.

Opaliit aitab sul paremini mõista märke ja sõnumeid, mis on sulle Inglite poolt saadetud. Kui sind käivad kummitamas teatud numbrite kombinatsioonid ehk Inglinumbrid, siis Opaliit on see kristall, mis aitab sul nende tähenduseni jõuda. Opaliit aitab sul ära defineerida, mida üks või teine number võib sinu elus tähendada.

Hoia Opaliidi kristalli enda Inglipäeviku kõrval, Inglikristallide altaril või oma kodus kõige Põhjapoolsemas toas, kus asub Inglite värav. Inglite värav ehk sinu kodu Ingliportaal on koht, kus on kõige õigem hoida erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglitega kontakti saavutada, lisaks Opaliidile näiteks veel TselestiitiKüaniitiSodaliitiSeleniiti ja Preniiti

Opaliidi kristallile leia koht enda koduseinte vahel, et Opaliit aitaks Inglitel sinu koju tulla, ja kui neil on sulle vaja midagi edasi öelda, siis nendel on olemas sinu koduseinte vahel nö ankur, mille kaudu sinu kõrvale kinnituda. Opaliit abistab Inglite ja hingede rändamist ehk kui sinu kodus on Opaliiti, siis Opaliit aitab neil alati õigel ajal sinu juurde pääseda.


Väga kasulik on Opaliidi kristalli hoida magamistubades, samuti on väga kasulik leida oma koht Opaliidile ka lastetoas. Opaliit töötab väga hästi ka lastega, aidates neil enda Ingliga ühenduses olla.


Hingehaavade tervendamine


Opaliit on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad just täna juurde lisajõudu erinevate hingeliste probleemide ületamiseks. Opaliit toetab sinu hingelist kasvamist ja aitab sind erinevatest muredest vabaks päästa. Opaliit on sulle toeks kõige raskemal ajal, kui su hinges valitseb segadus, kui sa tunned end jõuetuna ja elust väsinuna. Opaliit aitab sellel hetkel Ingleid sinu lähedal hoida, ja see aitab kaitseinglil, kelle eesmärgiks on sind sellistest olukordadest välja juhatada ja sulle jõudu anda, sind positiivsele rajale edasi suunata.


Opaliit aitab tervendada ka väga vanu haavu, mis inimese hinges eksisteerivad ja mis ei lase õnnelikult elada. Opaliit on väga kasulik selliste haavade tervendamiseks, mis võivad täiesti suvalisel hetkel jätta heast tujust järgi vaid pahura meele. Opaliit on selle jaoks, et järsku esile tulevad halvad emotsioonid saaksid tervendatud läbi selle, et need kerkivad esile. Opaliit töötab sellel eesmärgil väga hästi koos Apatši Pisara ja Rodoniidiga. Kui sind vaevab selline probleem, siis pane Opaliit koos Apatši Pisara ja Rodoniidiga ühe koti sisse ning lisa sinna ka enda foto. Lase nendel kristallidel oma tööd teha ja vabasta need kristallid loodusesse siis, kui sa tunned, et ühel päeval sul enam ei tule halvad asjad koos väga raske emotsiooniga meelde. Kui sa ühel ilusal päeval jõuad nii kaugele, siis täna kristalle ja vii need metsa alla või jõevette, pilt põleta ära.


Opaliit aitab uskuda ellu, uskuda iseendasse ja paremasse tulevikku. See kristall on nagu lootusekristall, andes sulle uut elumõtet, uue suuna ja juhatades sind heade ning positiivsete sündmuste suunas. Opaliit on väga positiivne kristall, aidates sul enda elu paremaks muuta juba tänu sellele, et see õpetab sind elu armastama.


Telepaatiline side


Opaliit on kristall, mis aitab sul enda lähedasi paremini mõista. Sellel kristallil on olemas vägi, mis avab telepaatilise sideme nende vahel, kes üksteist armastavad, näiteks sinu ja sinu kaaslase, ema-isa, õe-venna või hoopis lapse vahel. Opaliit aitab kandmisel sinu telepaatilist sidet tugevamaks muuta. Opaliit kuulab sinu südamehäält ning selle põhjal avab telepaatia inimesega, kes on sinu südames. Kui sinu koduseinte vahel on Opaliiti, siis see aitab sul enda pereliikmetega paremas hingelises sidemes olla, aidates sul paremini mõista näiteks enda kaaslast, tema probleeme märgata, mõista seda, kuidas talle läheneda. Või näiteks aitab Opaliit sul paremini mõista enda last. Opaliidi kodus hoidmine aitab sul telepaatilist sidet hoida ka siis, kui näiteks sina oled kodus ja sinu laps on kodust eemal, see kristall aitab sul tunnetada, kas temaga on kõik korras.


Opaliit tervendab suhteid


Opaliidil on oskus tervendada sinu ja sinu jaoks tähtsate inimeste vahelist sidet. Opaliiti tasub hoida kodu Loode ilmakaares, et see saaks ise valida selle inimese, kellega ta sinu suhet tervendama hakkab. Opaliidi asetamine kodu Loode ilmakaarde aitab tuua üleüldist head läbisaamist inimestega, kes on sinu jaoks kallid. Feng Shui teraapia jaoks loo enda koju igasse ilmakaarde kristallikomplekt ja kogu sinna sellele ilmakaarele vastavaid kristalle. Opaliit aitab suhtekriise tervendada ja neid isegi kaitsta, kui need peaksid tekkima. Opaliit aitab mõttetutest arusaamatustest lahti saada ja igasuguse segaduse eemaldada.


Opaliidi suhete tervendamise omaduste tõttu võid avastada selle kristalli olemasolu minu erinevates rituaalides ja maagiates. Opaliiti saab kasutada ükskõik millisel tasandil suhte tervendamiseks.


Opaliidi kristall aitab sulanduda seltskonda, ühiskonda ja aitab elada vabalt teistega, ilma endale või teistele piire seadmata. Väga sobilik neile, kes on uude kohta elama läinud või kolinud hoopis teisele poole maakera, kus on teine kultuur ja tavad.


Tööedukristall tervendamise ja ravitsemise alal


Opaliit toob ärilist ja tööalast edu neile, kelle töövaldkonnaks on mediteerimine, jooga, reiki, ravitsemine, tervendamine, massaaž, teraapia, psühholoogia või mis on seotud hinge tervendamise ja ravitsemisega. Opaliiti on kasulik hoida oma töö juures või kanda ehtena, kui soovid ärilist ja tööalast edu. Töö juures võiks Opaliiti olla kohe rohkesti. Soovitan töökoha edukuse ja õnne tõstmiseks lisada Opaliidi kõrvale ka Mariami Jaspise ning Piltjaspise.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Kristall, mis aitab sul terveneda eelmiste elude rasketest mälestustest ja traumadest. Opaliit on eriti kasulik lastele, kes mäletavad midagi, mis ei ole selles elus eksisteerinud või kannavad mälestust, mis teeb haiget või paneb lapse midagi põhjendamatult kartma. Opaliit aitab selliseid probleeme tervendada ja lasta vabaks eelmisest elust kaasa võetud valu.


- Opaliit on väga kasulik tervenduskristall, kui probleemiks on õudusunenäod ja vahetpidamata tekkivad negatiivse alatooniga unenäod. Opaliit aitab tervendada inimese Auravälja, vabastada sealt stressi, mis võib selliseid unenägusid põhjustada. Aitab ka luupainajaid ja deemoneid Auraväljast eemal hoida. Opaliidi poleeritud kristalli soovitan ma hoida voodi all, kõrval või lisada unenägude kristallikomplekti. Eriti kasulik on Opaliit laste uneprobleemide tervendamiseks.


- Kristall, mis aitab närvisüsteemi tervendada, aidates stressil, depressioonil, närvipingel, paanikal ja negatiivsetel mõtetel kaduda.


- Opaliit aitab ravitsemise ja tervendamise eesmärgil kehal paremini hapnikku omastada, sellepärast on Opaliit ka väga hea ülemiste hingamisteede tervendamiseks. Opaliiti kanna või kasuta siis, kui sul on probleeme astmaga, pideva köha või nohuga.

KROONTŠAKRA


Opaliit on Kroontšakra kristall ehk kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliiti kandes või kasutades aktiveerib see Kroontšakra töösse. Opaliit avad sinu meeled ja abistab sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. 


Opaliit on Kroontšakra kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliit aktiveerib Kroontšakra töösse, avades sinu meeled ja abistades sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. Selle kristalli kaudu on võimalik teele saata palveid ja soove just Inglitele. Opaliiti kandes või kasutades palveta ja saada enda soov nende poole teadlikult teele. Palu, et sulle vastataks ja sinu südamesoov täidetaks. 


SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Opaliit kõiki tähemärke võrdselt.

Opaliiti on sul kasulik kanda oma tähtkuju intuitsioonikristallidega ja Inglitega ühendusse viivate kristallidega. Opaliit võimendab kõiki kristalle, mis aitavad sul hingeliselt areneda ja Inglimaailmaga kontakti saavutada. 

Opaliiti võid laadida Kõrberoosi või Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kasuta. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: OPALIIT, opaliit kuul, inglid, kaitseingel, inglisõnum, inglikristall, sõnumid inglitelt, ingel, rahu, rahukristall, koduenergia, närvilisus, stress, mediteerimine, rahulik, hingehaavad, hingelised probleemid, telepaatia, telepaatiline side, terved suhted, paremad suhted, ravitsemine, tervendamine, reiki, ravitsemine, teraapia, eelmised elud, mälestused, traumad, halb uni, õudusunenäod, luupainajad, deemonid, unehäired, närvisüsteem, astma, pidev köha, hingamisteed, hapniku omastamine, kroontšakra

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja