Menüü
Ostukorv

MUSKOVIIT geood

MUSKOVIIT geood KRISTALLID
MUSKOVIIT geood
13.00€
Maksudeta: 10.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUSKOVIIT geood

Võimalikud valikud

MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, mida nad endast lisaks Muskoviidile omasele energiale välja annavad. Heledat tooni Muskoviit aitab kõige enam Inglitega kontakti saada ja unenägude maailma aktiivseks muuta. Roosakas-punakas Muskoviit on seotud emotsionaalse tervenemisega ja on väga suureks abiliseks valu vabastamisel. Pruunikas-mustjas Muskoviit on seotud hingedega kontakteerumisega, iseenda hingega kontakti leidmisega ja spirituaalse energia võimendamisega.

Inglid ja intuitsioon

Muskoviidil on oskus sind kontakti viia sõnumitega ja märguannetega, mis tulenevad keskkonnast. Näiteks aitab Muskoviit sind kaitsvat kaitseinglid paremini mõista või metsas jalutades tunnetada teatud taimede väge. See on kristall, mis aitab sul keskkonnas eksisteerivaid energiaid tunnetada ja mõista nende loomust. Samuti võimendab Muskoviit teisi Ingli-kristalle, mis aitavad inglitelt sõnumeid saada ja samas, kui me ei saa inglitelt sõnumeid, siis kontakt puudub ning selle kontakti loobki Muskoviit. Kui voodi alla on juba pandud Kiastoliit, siis Muskoviit aitab kiirendada astraalrännakutesse jõudmist ning nende kogemist. Kiastoliit on selleks, et kaitsta meie Aura keha astraalrännakute ajal halbade hingede eest ning Muskoviit aitab kõike mäletada, mida oled kogenud.  Sellisel juhul hoia seda kristalli magamistoa kapi peal Intuitsiooni või Inglite kristallikomplekti kõrval või keskel.

Muskoviit on kristall, mis aitab sinul sinu endaga ühendusse saada, aidates sul enda sisemist häält kuulda ja seda arvesse võtta. Inimene ei tohi iseendaga kontakti kaotada, mis aga enamusega just juhtubki. Muskoviit on kristall, mis õpetab sulle enda hinge ja selles olevat intuitsiooni kuulama. See omakorda muudab kogu elu lihtsamini käsitletavamaks, aidates sul mõista mida ja millal sa tegema pead. Muskoviit aitab sul mõista, mis on sinu jaoks õige ja mis on sinu jaoks kindlasti vale. Muskoviit on väga kasulik kristall enesearenguks ja spirituaalseks kasvamiseks. Kindlasti soovitan ma Muskoviiti sulle, kui sa tunned, et sa soovid ise oma elu juhtida.

Muskoviidil on oskus aidata sul õigele teele liikuda ja kui sa oled sellel õigel teel, siis sinna ka jääda. Saatuses on olemas mitmeid erinevaid variante selle kohta, kuidas sa oma ülesanded ära teed. On olemas paremad teed ja on kehvemad teed. Muskoviit aitab üles leida võimalikult soodsa tee, mille kaudu on sul kasulikum oma elu ülesandeid teostada. Me saame enda elus valida seda, kuidas me kusagile jõuame, kuid katsumused ja ülesanded jäävad samaks. Muskoviit aitab sul elada nii, et sinu elu oleks sulle võimalikult palju kasulik. See kristall aitab sul elada oma elu nii, kuidas sina ise soovid oma elu elada, aidates sind vabaks päästa ahelatest, mis hoiavad sind tagasi, lõhkudes blokaade ja suunates sind liikuma oma eesmärkide poole. See kristall on täielik eneseabi-kristall, millel on olemas kogu jõud selleks, et sind ennast panna liikuma millegi nimel, mida sa väga enda ellu loodad saada.

Muskoviit ja Skolessiit teevad kahakesi väga head koostööd, nende energiate ühinemisel on need kristallid sulle abiks, aidates mõista, kas Inglisõnumid ehk numbrite kombinatsioonid, mida sa näed või märkad, on tõesed või valed. Skolessiit ja Muskoviit aitavad sul tunnetada, kas Inglid juhatavad sind ja kas märkidel on sinu jaoks olemas tähendus. Lisaks sellele avavad need kaks kristalli sind Inglite maailmale, vabastades sinus eksisteerivad energiad, mis takistavad Inglitel sind juhatada. Need kristallid suunavad sind end õigesti lainestama, et Inglitel oleks sinu juhatamiseks üldse võimalust. Skolessiit ja Muskoviit teevad sulle asjad selgemaks, aidates sul näha, mida sa saad usaldada ja mida mitte ning juhatavad sind sellisele spirituaalsele kasvamisele, mis on seotud Inglitega suhtlemisega. 

Unenäod

Muskoviit on väga kasulik unenägude esile kutsumiseks, sellel on oskus tuua prohvetlikke nägemusi ja teateid, millest sul võib väga palju kasu olla. Muskoviidil on oskus aktiveerida sinu meeli, et sa üldse suudaksid unenägusid näha. Seda sobib unenägude esile kutsumiseks kasutada ka siis, kui sa väga harva näed unenägusid. Kui sa ei näe unenägusid ja tõepoolest väga soovid unenägude maailmaga paremat kontakti luua, siis kindlasti sobib just Muskoviit sinu ellu. Sellel kristallil on oskus sinu unenägude maailma selgemaks muuta ja aitab sellisel juhul väga hästi, kus unenäod on nii katkendlikud või segased, et neid on raske lahti tõlgendada. Kui sul on sellised unenäod, siis Muskoviit võib tuua sinu unenägude maailma selguse. Unenägude jaoks hoia Muskoviidi kristalli enda magamistoas enda voodi lähedal, teine võimalus on see, et sa hoiad seda teiste Unenägude-kristallide keskel. Kui sa paned Muskoviidi kokku teiste kristallidega, mille oled enda ellu toonud selleks, et need muudaksid unenägude maailma sinu jaoks aktiivseks, siis aitab Muskoviit nende kristallide tööd kiirendada.

Kodu ja perekond

Muskoviit on ideaalne kristall uute elamispindade puhastamiseks ja neile uue energia andmiseks. Muskoviit eemaldab eelmise elaniku aura ja laseb sellel järk-järgult sellest hoonest väljuda, uues kohas aitab tõsta positiivset energiat, mis on perekonna heaolu jaoks vajalik. Kombineerides Muskoviidi Mäekristalli ehk Kvarts geoodiga ning asetades neid peeglite ette (eriti kasulik vanade peeglite jaoks), aitavad need kristallid tõkestada "halbade portaalide" tekke, nende mõju perekonnale, muutes need positiivseks.

Naturaalse Muskoviidi tüki asetamine söögilaua peale koos positiivsuse või stressi leevendavate kristallidega aitab lahti saada turvatunde puudumisest. Eriti sobilik on neile perekondadele, kellel on väga palju probleeme olnud kõrvaliste isikute pärast ning usaldus üksteise suhtes on kadunud. Peale selle võib Muskoviidi asetada lapse tuppa laua peale, et see eemaldaks lapse enesekindlusega seotud probleemid, pideva eneses kahtlemise ja aitab lapsel leida ise erinevatele probleemidele lahendusi, mitte jätta neid enda sisse kinni, millest hiljem kujunevad välja stress ja alaväärsuskompleksid.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Muskoviit on tervendaja kristall sellele inimesele, kes kannatab liigsöömise, pidevate isu tekkimiste ja öisete söögiisu-probleemi korral. Muskoviit aitab isu taandada, blokeerida liigsöömist ja see aitab takistada lausa õgimist. Väga kasulik kristall, kui soovitakse enda toitumisharjumusi muuta paremaks ja tasakaalukamaks. Soovitan kanda dieedi pidamise ajal ja eelpool välja toodud probleemide korral.

- Ravitseb käärsoole ning neerudega soetud haiguseid. Muskoviit aitab veresuhkru kontrolli all hoida, aitab pidevast näljatundest ja puhitustest lahti saada, parandab seedeorganite tervist, kombineerides Ametüstiga aitab lahti saada unetusest ja parandab unehäireid.

SODIAAK

Tähemärgilt on Muskoviit õnne ja armastuse talismaniks LÕVIDELE. Muskoviidil on jõudu aktiveerimaks Lõvi õnnekanalit, Päikesepõimikut ja selle kaudu kutsuda Lõvi ellu tema soovide täitumisi. Kui Lõvi kannab Muskoviiti koos mõne teise kristalliga, siis see aitab selle teise kristalli väel kiiremini toimida. Muskoviit aitab Lõvi tema unistuse täitumise juures, aidates soovmõtlemisel täide minna. Lisaks sellele on Muskoviit suhteõnne, perekonna heaolu ja armastust pakkuva toimega.

ASTROLOOGIA

Muskoviit sobib Hiina astroloogia järgi kõikidele neile, kes on sündinud Sea-aastal ja eriliseks õnnesümboliks on neile, kes sünnivad 2019. aasta maa-sigadeks.

KRISTALLEHETE LAADIMINE MUSKOVIIDIGA

Muskoviit on kristall, millega saab energiat anda ja seega sobib see Intuitsiooni, Selgeltnägemise, Stressi ja Inglikristallide laadimiseks. Selleks asetage Muskoviit aknalauale ja pange ehted, mis te olete päeva jooksul kandud, sinna Muskoviidi tüki peale ööseks laadima. Ehted võite ära võtta hommikul. Muskoviit saab oma energia Kuu käest, seega ei ole päike Muskoviidi jaoks oluline.

Pidage meeles, et igale kristallile antakse vaid üks eesmärk, mille nimel see kristall töötab. Näiteks ei saa vee-eliksiiri kristalle kasutada komplektides, samuti puhastus-geoode, Armastuse komplekti kristalle ei saa hiljem lisada Külluse komplektidesse jne. Iga kristall, mis te enda jaoks leiate, saab ühe konkreetse eesmärgi teie enda või kodu energia muutmiseks. Vastasel juhul satub kristall segadusse ning tema energia muutub negatiivseks või isegi tühjaks.

Muskaviit geoodi võid puhastada vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.