Menüü
Ostukorv

MÄEKRISTALL chips

MÄEKRISTALL chips KRISTALLID
MÄEKRISTALL chips
4.50€
Maksudeta: 3.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÄEKRISTALL chips

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristall avab lahti sinu silmad ja uksed spirituaalses maailmas. Kui sul ei ole veel mitte ühtegi kristalli ja sa soovid sellesse maailma astuda, siis on just Mäekristall sinu esimene valik. Hoides Mäekristalli oma läheduses on sul energiaid alati lihtsam tunnetada ja mõista. Tegemist on selgustunde ja teenäitaja kristalliga.

Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall on väga tihedalt seotud Kroontšakraga ja sellel on olemas oskus inimese hinge avada spirituaalsele maailmale. Avades silmi, aitab Mäekristall inimesel edasi areneda täpselt selles etapis, kus ta praegu eksisteerib. Mäekristall on alati kasulikuks kristallkaaslaseks, ükskõik millisel teekonnal sa ka ei oleks.

Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks. 

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips-kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

CHIPS JA MÄEKRISTALL

 Mäekristallil on oskus kodu Aurat puhastada ükskõik millisest energiast, mis takistab positiivsusel majas olla. Mäekristall puhastab stressi, kurbust, ebaõnne, negatiivsust ja palju muud, mis on tüüpiline energia, mis majja kinni jääb. Mäekristallil on oskus luua koju energiat, mis aitab teistel positiivsetel energeetikatel liikuda.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristalli geoodid koos Valge küünlaga, et kodu Aurat puhastada.

- Mäekristalli chips-kristallidest tee endale alus, kus peal sa saad laadida ja hoida enda kristallidest valmistatud massaažisauasid jne.

- Loo küünlaaluseid, kuhu peale lisad Mäekristalli või kasuta neid chipse kristallikomplektide aluskristallidena.

- Lisa taimedele, et taimed terved oleksid, kuna Mäekristallil on taimi tervendavad omadused olemas.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

Erinevaid Chipskristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Aga kui lisada Mäekristalli kokku teiste kristallidega, siis Mäekristall aitab neid võimendada ja kiiremini teistel kristallidel tööd teha.

Mäekristall loob ühenduse spirituaalse ja füüsilise maailmaga

Mäekristallil on olemas jõud, mis aitab inimesel ühendust saada spirituaalse ja füüsilise maailmaga. Mäekristall muudab hinge energiatele tundlikumaks, aidates tunnetada paremini näiteks kristallide, taimede, maa, Kuu, inimeste või muude objektide ja elusolendite energiaid. Mäekristall aitab ühendust saada energiatega, olgu need energiad siis nähtamatul tasandil või millel on olemas oma füüsiline keha. See on kristall, mis aitab kontakti saavutada hingedemaailmaga, aidates erinevat sorti hingedega ühendust leida, nagu näiteks inimese enda kaitseingliga, surnud lähedasega, teejuhiga, Maajumalatega või hoopis peainglitega. Sellesama energiaomaduse tõttu on Mäekristall üks parimaid kristalle, millest erinevaid väeesemeid teha, nagu näiteks kristallsauasid, kuule, pealuusid jne.

Sinu isiklik spirituaalne teejuht

Mäekristallis peitub vägi, mis suudab iga inimese õiges suunas mõtlema seada. Kõik inimesed on väga erinevate taustadega selles elus, eelmistes eludes, inimestel on kõigil erinevad oskused, teadmised, õppetunnid, mis on õpitud ja mis on veel õppimata. Kuid Mäekristall sobib kõikidele inimestele. Mäekristall kohaneb selle inimese energiaväljaga, kellega ta peab töötama hakkama, ammutades inimese energia endasse ning seejärel automaatselt saates sellele inimesele seda energiat, juhtnööre ning valgustust, mida ta just saama või teadma peaks. Mäekristall edendab spirituaalset kasvu, see on nagu teejuht, mis juhatab inimese õigele teele. Õigele teele suunates toob see õppetunde, millest õppida ja millest on kasu, tuues sellel teel teadmisi, mida on vaja, ja muutusi, mis on olulised edaspidiseks eluks. Mäekristall ei loo juhuseid, see loob kõike seda, mida kogema peab. Väga kasulik on tuua Mäekristalli enda ellu enda spirituaalseks arenguks ja lasta sellel salaja sinu sees korrektuure teha.

Mäekristall suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Mäekristall õpetab inimest spirituaalsemalt mõtlema, aidates sellega suurendada mõistmist, et kõik inimesed on täna erineval rajal erinevate taustade ning õpitud õppetundidega. Kõik me oleme erinevad ja sellepärast on üks või teine inimene meist arengult maas või ees.

Mäekristalli kanna endaga ühel või teisel kujul alati kaasas, kui sa külastad erinevaid spirituaalseid paikasid. Mäekristall aitab sul omastada kõike seda, mida sa sinna otsima läksid, olgu siis selleks rahu, tasakaal, enda võimekuse tõstmine, armastuseenergiate suurendamine või kaitse tugevamaks muutmine. Spirituaalsed paigad on näiteks erinevad templid, rituaalipaigad, nagu näiteks StonehengeHrubà Skàla või muud pühad paigad looduses.

Meeleolu parandaja

Mäekristall vabastab iga inimese sees negatiivseid energiaid, mis tähendab seda, et see teeb suurt tööd selle nimel, et stressienergia saaks ära kaduda. Mäekristall on meeleolu ja tuju parandaja. Kristall, mis suudab ebavajaliku stressi, mõtted ja tunded vabaks lasta. Mäekristall aitab alles jätta vaid selle, mis on reaalne, millest on kasu ja mis on ehe. Mäekristall on valeinformatsiooni vabastaja ja see on just see, mis enamuse ajast võib meeleolu väga negatiivseks muuta. Mäekristall ei lase asjata midagi karta, paanikat tunda ja palju teisi negatiivseid emotsioone ebavajalikul hetkel esil hoida. Hoia igapäevaselt Mäekristalli enda lähedal, kui sa tunned, et sa soovid midagi, mis aitaks sul end lihtsalt hästi tunda.

Mäekristall vähendab energiakulu

Mäekristalli on kasulik hoida erinevate elektrooniliste seadmete küljes või juures ja lisaks nendele ka autos. Mäekristall aitab teadaolevalt vähendada energiakulu nendel masinatel, mille küljes see on või mille läheduses see eksisteerib. Soovitan autosse viia Mäekristalli, et vähendada auto kütusekulu. Võid autosse viia näiteks väikese geoodi või püramiidi, need aitavad lisaks kütusekulule parandada auto energiat, aidates autolt maha võtta ebaõnne energiat, mis soodustab probleemide, rikete ja õnnetuste teket.

Elektromagnetkiirgus ja negatiivne energia

Mäekristallil on olemas oskus elektromagnetkiirgust eemale tõrjuda ehk selle eest kaitsta. Mida rohkem on sinu lähedal või sinu koduses keskkonnas Mäekristalli, seda vähem elektroonikakiirgus sind mõjutab. Elektromagnetkiirgus on tänapäeva nähtamatu haigusetekitaja, mis tekitab närviprobleeme, vaimseid haigusi, väsimust, stressi ja negatiivseid mõtteid ning meeleolu. Mäekristalli on kasulik kanda ja enda kodus või lausa töökeskkonnas hoida, kus on palju elektroonikat.

Energiate puhastaja ja filtreerija

Mäekristall on üks parimaid kristalle, mida energeetiliseks puhastamiseks ja energiate filtreerimiseks kasutada. Mäekristallil on olemas oskus vabastada kõik negatiivne energia, ükskõik kus see eksisteerib. See, kuhu sa Mäekristalli asetad, selles kohas see energiaid ka puhastab. Kui tood Mäekristalli enda koju, siis see puhastab sinu kodu, aitab negatiivsetel energiatel liikuma saada, ja kui Mäekristall on kodus, siis on ülioluline see, et sa enda kodus aeg-ajalt erinevaid viirukeid ja küünlaid põletaksid. Seda kõike sellepärast, et Mäekristalli poolt vabastatud negatiivne energia saaks täielikult kodust väljuda. Viirukid ja küünlad aitavad sellele protsessile kaasa ning lõpetavad selle protsessi korralikult ära.

Mäekristalli jaoks ei ole olemas kodukeskkonnas valet kohta. Ükskõik kuhu sa Mäekristalli asetad, on see sinu heaolu jaoks hea. Kuid on kohad, kus võiksid kindlasti Mäekristallid olla. Ma soovitan Mäekristalli ühel või teisel kujul hoida kodu välisukse juures, et see saaks sissetulevat energiat filtreerida. See toimib nagu filter, mis ei lase halval energial koju pääseda. Väga kasulik on Mäekristalli hoida igas erinevas toas, et kõikide tubade ja ilmakaartes olevad energiakanalite energiad saaksid korrapäraselt toimida. Lisaks sellele on väga kasulik Mäekristalli hoida kodus kõige enimläbikäidavas toas, kuhu tavaliselt koguneb väga palju stressienergiat. Mäekristalli seal hoides annad sa enda kodule võimaluse olla stressivaba. Täpselt vastupidi on hea Mäekristalli hoida kodus sellises toas, mida eriti keegi ei kasuta ja kuhu energiad jäävad väga kiirelt seisma. Mäekristalli seal hoides aitad sa sellel toal ja selles toas oleval ilmakaare energiakanalil aktiivselt liikuda. Igatahes on väga kasulik Mäekristalli omada ja mida rohkem seda on, seda tervem sinu kodu on.

Erineva kujuga Mäekristallid töötavad veidi erinevalt, seega on kasulik omada väga palju erinevaid Mäekristalle. Ühed saadavad enda seest tervendust välja, teised blokeerivad energiate kinni jäämist, kuju on väga oluline. Püramiididel, obeliskidel, kuulidel ja kõikidel teistel kujudel ning sümbolitel on oma vägi. Loe kindlasti nende kohta, et mõista, mis mida teeb, olen need kõik sinu jaoks kirja pannud.

Mäekristall tasakaalustab kõike või kõiki, mis on tasakaalust väljas. Mäekristall on üks parimaid tasakaalustajaid!

Lisa erinevate kristallidega kokku

Mäekristall sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Kui kristalle omavahel kombineerida, siis nendes avanevad teatud energiad, mis neil mõlemal on ühised. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga. Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha, sellepärast on väga kasulik Mäekristalli hoida näiteks erinevates kristallikomplektides, ükskõik millisel kristallialtaril jne.

Mäekristalli on väga lihtne programmeerida

Mäekristall neelab energiad endasse, mis tähendab seda, et see kristall suudab väga kergelt programmeerimisele alluda. Programmeerimine tähendab seda, et antakse kristallile teatud eesmärk eksiteerimiseks ja see hakkab vaid ühel konkreetsel eesmärgil tööd tegema. Mäekristalli käes hoides ja soovides selle sisse soov, hakkab see koheselt seda soovi täitma. Mäekristalli on kasulik kasutada soovide täitumise kristallina.

Üks parimaid FENG SHUI kristalle

Mäekristall on üks enimvajaminevaid kristalle sinu kodus, mis on Feng Shui energiate tasakaalus hoidmise jaoks lausa hädavajalik.

Mäekristalli kodus hoidmine toob sinu kodule vaid kasu. Mida rohkem on sinu kodus Mäekristalle, seda tervem on sinu kodu energiaväli. Mäekristalli olemasolu aitab kõikidel teistel positiivsetel energiatel toimida ja sinu loodud tervendustel, kristallialtaritel ning rituaalidel toimida.

Kuu esimese veerandi ja Täiskuu vahelisel ajal ehk Kasvava Kuu faasis on Mäekristalli vägi eriliselt võimas

Mäekristalli vägi on eriliselt võimas siis, kui on Kasvava Kuu faas. Sellel ajal aktiveerib eriliselt jõuliselt Mäekristalli sees olev energia. Seda teades on sul alati kasulik enda Mäekristallehteid või Mäekristallist väeesemeid just sellel ajal kasutada. Näiteks on kasulik Kasvava Kuu faasis Mäekristallist ruunidega ennustada, pendli käest nõu küsida või Mäekristalli emma soovikive meditatsiooni ajal kasutada. Mäekristalli energiad võimenduvad kahekordselt just sellel ajal.

Kui sul tekib Mäekristalliga side...

Ühel hetkel, kui sa avastad, et sind on hakanud Mäekristall lummama, miski tõmbab sind selle poole ja sa tunned, et sul on vaja Mäekristalli, siis sinu intuitsioon räägib sulle nii mõndagi. Mäekristalliga tekib side ajal, mil sul on vaja elus suuremat sorti suurpuhastust, sul on vaja millestki taastuda ja uuele rajale asuda. Mäekristall on väga võimas puhastaja, laadija ja energiate võimendaja. Mäekristalliga ühendusse jõudmine on märk sellest, et sul on vaja enne uue lehekülje keeramist enda elus korrektuure teha. Kui Mäekristall on sind ära võlunud, siis kindlasti too enda ellu erinevatel kujudel Mäekristalle ja kasuta neid. Kanna ja kasuta Mäekristalli igapäevaselt senikaua, kuni sa tunned, et vajadus Mäekristalli järele on hakanud taanduma. Mäekristallil on sulle midagi väga suurt anda ja sinu elus või hinges midagi suurt muuta, kui sinu intuitsioon juhatab sind selle poole.

Ülitundlikud inimesed

Soovitan Mäekristalli kanda ka ülitundlikel inimestel. See aitab puhastada Auraväljast kõik ebastabiilsed energiad ja kurvaks muutvad mõtted, lisaks loob see tugevama kaitsekilbi valu tunnetamise vastu. Mäekristall on ülitundlikute inimeste jaoks tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab neil iseendaga hakkama saada. See aitab mõista, kust pärinevad emotsioonid, mida nendega teha tuleks ja kuidas edasi liikuda, kui tunned end halvasti. Üliemotsionaalseid inimesi, kes vajavad Mäekristalli abi, on omajagu. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mäekristall on universaalne tervendaja ja see sobib kõikide erinevate füüsiliste või vaimsete tervisemurede tervendamiseks. Mäekristall annab inimesele jõudu juurde terviseprobleemist välja tulemiseks, andes kehale taastuvat energiat. Mäekristall on ideaalne ja universaalne tervendaja, mis toetab üleüldise heaolu saavutamist.

- Imeline kristall laste tervendamiseks. Kui lapsel on mõni haigus, isegi peidetud kujul, mille tõelist põhjust üles ei leita, on Mäekristall selle juures ideaalne tervenduskristall. Mäekristall suudab välja juurida ka kõige sügavamale energiatasandile sisenenud haigustekitaja ning seda järk-järgult vabaks päästa. Lastele sobib see sellepärast, kuna lastes olevaid haigusi on väga tihti raske tabada. Kuid loomulikult sobib Mäekristall kõikidele inimestele tervendamise eesmärgil.

- Mäekristall aitab inimese hingel kasvada ja areneda, mis on ülioluline vaimse tervise tugevaks muutmise juures. Vaimne tervis on väga oluline ja Mäekristall aitab hinge tervenemise poole pidevalt suunata. Mäekristall aitab õppetundidest õppida, negatiivset energiat vabaks lasta ja eluga pidevalt edasi liikuda, see kõik aga tagab tugeva vaimse tervise.

- Vabastab negatiivset ja seisma jäänud energiat. Seda kõike tehes suudab Mäekristall nii mõnegi haiguskolde eemaldada juba eos selle tekkimisel. Kandes ja kasutades Mäekristalli enese tervendamise eesmärgil, annad sa tegelikult iseendale võimaluse olla terve nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

- Mäekristall vabastab kehast toksiine ehk mürkaineid, mis tekitavad füüsilisel kujul inimese kehasse haigusi. Toksiine omastab keha läbi õhu, kodukeemia, ravimite, töödeldud ning mürkaineid täis toidu, liha, loomsete piimatoodete ja paljude erinevate kahjulike toitude, millel ei ole eluenergiat sees. Väga suureks haigestumise põhjuseks on needsamad toksiinid, mis kehas eksisteerivad ja mis kehast ise ei suuda väljuda. 

KROONTŠAKRA 

Kroontšakra on üks peamistest Tšakratest ja see on seitsmes ehk kõige kõrgem Tšakra inimese Auraväljas. Mäekristall on väga tugevalt seotud Kroontšakraga ja see kristall suudab seda Tšakrat tervendada, aktiveerida, filtreerida, ergutada ning avada.

Mäekristallil on olemas jõud ja vägi, mis suudab avada inimest unistama, oma unistuste poole liikuma viia ning neid unistusi täita. Kroontšakra on seotud unistuste täitumisega ja kui Mäekristalli Tšakrate tervendamisel kasutada, siis aitab see inimese unistusi täide viia.

Lisaks unistuste täide viimisele on Mäekristall Kroontšakra jaoks väga kasulik ka sellepärast, kuna sellel on oskus vabastada segadusetunnet, mis on Kroontšakrasse kinni jäänud.

SODIAAK

Mäekristall on kristall, mis aitab Lõvil enda elueesmärki paremini mõista ja seda täide viia. Mäekristall aitab Lõvil alati olla särtsakas, tingimusteta teisi inimesi armastada ja nendest hoolida. Mäekristall aitab mõista Lõvil seda, kuhu poole elus liikuda ja mis tema jaoks kasulik võiks olla. Mäekristall aitab Lõvi segadustundest vabastada ja mõtteid selgena hoida.

Loe lähemalt ka Lõvi elueesmärgi kohta SIIT, minu ühest artiklist Lõvide kohta.

Mäekristall võiks kindlasti Lõvi sünnikristallide laekas esindatud olla. Lisaks sellele, et Mäekristall aitab Lõvil enda elueesmärki täita, aitab see ka Lõvi unistusi täide viia ja soovmõtlemist tugevamaks muuta. Sünnikristallide laeka kohta saad lugeda SIIT

Mäekristall suurendab NEITSI head õnne, aitab viia ellu tema soovunelmaid ja aitab teha Auraväljas õigeid muudatusi. Mäekristall aitab loobuda vanast, mis ei toimi, ja viib Neitsi õigele teele.

Mäekristall on õnne ja heaolu kristalliks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.

Mäekristallist valmistatud ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega, aitab ka Mäekristall geoodil hoidmine.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu,..
16.45€ 23.50€
Maksudeta:13.48€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
28.90€
Maksudeta:23.69€
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.