Menüü
Ostukorv

SAMMALAHHAAT chips

SAMMALAHHAAT chips KRISTALLID
SAMMALAHHAAT chips
3.90€
Maksudeta: 3.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SAMMALAHHAAT chips

SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusirahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervist.

Sammalahhaat on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suurendada. Selleks sobib Sammalahhaadi kandmine, kui ka aeda või põllumaa peale viimine, et see sellele maale õnne tooks. Sammalahhaat on kasvamise, arengute ja külluse kristall, seega mitte ainult ei too see head saagi õnne, vaid ka head materiaalset õnne.

Sammalahhaat on küllusekristall, mida on väga kasulik hoida enda kodus, et tööedu, äriline edu ja erialaline õnn saaks sinu juures eksisteerida. Sammalahhaati on väga kasulik hoida erinevates küllusekristallide komplektides, külluslikel eesmärkidel koju toodud taimede mulla peal või poti sees. Sammalahhaat kutsub küllust ligi sinna, kus see kristall on. 

Sammalahhaati kingitakse neile, kes alustavad mõnda projekti või kelle töö on seotud loodusega.

Peale Sammalahhaadi küllusliku omaduse on sellel oskus ka tervendada inimese üldist tervist. Sammalahhaati hoitakse ravimikapis, et hoida ja võimendada ravimite head mõju meie kehas. Sammalahhaati hoitakse ravimtaimede või maitsetaimede mullapalli peal, et taimed kasvaksid võimalikult tervislikud ja et nende sees oleks võimalikult palju vitamiine. Sammalahhaat sobib ideaalselt aeda viimiseks ükskõik millise taime peale, mille vilja või lehti kasutatakse söögilaual.

Sammalahhaat on kristall, mis aitab pidurdada survet, mis tuleb teiste inimeste, lähedaste või kogu ühiskonna poolt. Sammalahhaat aitab sul olla see, kes sa oled, ise otsuseid vastu võtta, ise otsustada mis on mis ja kuidas kõik võiks sinu elus toimuda. Sammalahhaat ei lase sul end survestada. Sammalahhaati on väga kasulik sul enda koduseinte vahel hoida, et see aitaks sul end kodus hästi ja turvalisena tunda. Sammalahhaat aitab eemaldada närvilisuse, mis teised on sinus tekitanud ja Sammalahhaat blokeerib nende mõtete mõtlemise ära, mis teised inimesed või ühiskond sulle pähe on pannud. Sammalahhaati on väga kasulik kodus hoida, kui sa soovid kodus puhata ja eemal olla kõigest sellest, mis väljapool toimub. 

Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul loodusega kontakti leida, aidates sul taimi armastama hakata, loomades ilu näha ja loodust väärtustada. Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul looduse vastu paremaks muutuda, sind loodust säästlikumaks muuta ja toetab veganlust. Sammalahhaati on väga kasulik sul enda kodus hoida selleks, et sa muutuksid looduse suhtes paremaks inimeseks ja see aitab sul tekitada ka soovi rohkem looduses käia. Kui sina või mõni sinu pereliige istub pidevalt ainult koduseinte vahel, siis Sammalahhaat aitab tekitada soovi kodust välja minna. 

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipse on väga hea lisada küünlaalustele, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

SAMMALAHHAAT JA CHIPSID

Sammalahhaadi chipsid on väikesed Sammalahhaadi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Sammalahhaadi chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on külluse ligi kutsumise või tervise edendamise eesmärgiga tehtud, taimede peal, mis on küllusliku väega. 

Sammalahhaat on üldine tervendaja, mis sobib igaühele kaasas kandmiseks, kas siis tervise hoidmiseks või parandamiseks. Konkreetselt Sammalahhaat on aga suunatud toidule, selle talumatusele, allergiatele. Eriti aitab laktoosi talumatust ravitseda lastel ning Sammalahhaati kasutatakse ka palaviku alandamiseks. Selleks, et palavikku alandada koos Sammalahhaadiga, soovitan hoida tükk kristalli vee sees ning seee päeva peale ära juua. Sammalahhaati on soovitatav kanda sünnituse ajal, et kaitsta nii ema kui ka beebit terviserikete eest.

Sammalahhaati hoitakse haige inimese padja sees, et kiirendada tervenemisprotsessi. Eriti kasulik on Sammalahhaat nakkushaiguste kiiremaks ära saatmiseks.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Halva füüsilise enesetunde leevendaja - Sammalahhaat ja Verekivi

Verekivist ja Sammalahhaadist valmistatud kristallivesi tervendab inimese emotsionaalses kehas universaalsel tasemel terviseprobleeme. Aidates negatiivsusel, rasketel emotsioonidel ja pingel vabaneda Tšakrast või organist, mis annab kehva enesetunde näol endast märku. Liigne koormus paneb meie keha valutama ja viib enesetunde alla. Nendest kahest kristallist valmistatud kristallivesi aitab halvast enesetundest vabaks saada.

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Unistuste täide viimine

Sammalahhaat on Indiaanlaste seas olnud kõrgel kohal juba selle avastamisest saati, kuna usutakse, et sellel on oskus loodusega kõneleda ning peetakse teispoolsuse vahendajaks. Sammalahhaati kombineerides Mäekristalliga ning neid endaga kaasas kanda kas kristallina või ehtena ning pidevalt keskendudes ühele ja samale projektile, soovile, unistusele, aitavad need kristallid sõnumi edastada neile, kes määravad meie saatust ja teekonda.

Südame füüsiline tervendamine

Kombineerige Sammalahhaat Amasoniidi ja Rodoniidiga ning kandke neid endaga kaasas, kas kristallikomplektina või erinevate ehetena. Need kristallid koos aitavad luua tugeva võrgustiku meie südame ümber ning anda sellele "käsklus" terveneda.

Viigipuu

Näiteks Sammalahhaadi hoidmine Viigipuu peal aitab see Viigipuul kodust eemale hoida raskekujulisi haigusi. Lisaks sellele soovitan Viigipuu mullale lisada Sammalahhaati koos Dendriitahhaadi ja Valge Opaaliga. Esiteks taime energia kaitsmiseks ja selleks, et viigipuu sulle viljakaid ideid tooks. Viigipuu eesmärk on sind mentaalselt alati toetada. Viigipuu aktiveerib kodu energeetikas mõtete liikumise, mis omakorda aitab kiirendada ka näiteks spirituaalset eneseanalüüsi. Kui viigipuu sureb, siis on vaja teha elus restart. See on märk selle kohta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sammalahhaati on hea kanda üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks

- metabolismi kiirendada ehk seedimisega seotud probleeme tervendada, kui on probleeme toidutalumatusega. Sammalahhaat aitab tervendada allergiaid, mis on seotud teatud toiduainete mittetaluvusega.

- Leevendab ilmast tekkinud tujukõikumisi ja halba enesetunnet. Eriti kasulik neile, kelle vererõhk kõigub, kui ilm muutub.

- Sammalahhaat tekitab isu vee järele ja seega on soovitav kanda neil, kes ei joo piisavalt vett või ei suuda seda teha. Väga paljudel inimestel on probleem vee tarbimisega ja see on üks väheseid kristalle, mis aitab suurendada vee tarbimist.  

- Kanna Sammalahhaati, et see aitaks sinu intuitsiooni iseenda füüsilise keha suhtes tugevdada. 

- Kanna Sammalahhaadi kristalli enda Auras, kui sa soovid pidevatest külmetustest lahti saada ja immuunsust tugevdada.

SODIAAK 

Sammalahhaat on SÕNNI jaoks külluse- ja tervendusekristall. Sammalahhaat toob Sõnni ellu edukust, materiaalset küllust, jõukust ja head tööõnne. Lisaks sellele toetab Sammalahhaat Sõnni tervist ja aitab tal püsida tervena.

Sammalahhaat võiks olla ka iga Veevalaja elus, sest toob talle küllust, edu tööalaselt ja õnne, aidates leida sobilikku eriala või eneseteostamise võimalusi.

Sammalahhaat on sünni järgi õnnetoovaks kristalliks Sõnn-Kaksikule. Sammalahhaat on kristall, mis aitab Sõnn-Kaksiku ellu tuua küllust, head õnne, jõukust, tervist ja vaimset vastupidavust. Sammalahhaat aitab Sõnn-Kaksiku energiaid tasakaalustada, aidates välja tuua tema tugevused ja tervendada tema nõrkusi. Näiteks aitab Sammalahhaat Sõnn-Kaksiku ellu tuua oskust enda energiaid õigesti ära rakendada ja see aitab lahti saada ka närvilisusest, mis üleminekul sündides nii või teisiti kaasa tuleb. Sammalahhaati soovitan ma kanda siis, kui soovid selle väge koheselt enda ellu saada.

ASTROLOOGIA

Sammalahhaat on üheks tugevamaks küllusekristalliks kõikidele neile, kes on sündinud AHVIAASTAL, tuues neile küllust ja jõukust ning häid materiaalseid võimalusi.

Sammalahhaati võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.92€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
7.50€
Maksudeta:6.25€
SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on enamjaolt seotud küllusega, tervisega ja taime maagiaga. Sammalahhaat võib olla tumerohelisest..
19.20€
Maksudeta:16.00€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.50€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
19.70€
Maksudeta:16.42€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.92€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
2.80€
Maksudeta:2.33€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
10.60€
Maksudeta:8.83€
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ŠEVROON AMETÜST kaitseb negatiivse energia eest. Suurendab spirituaalsust, intuitsiooni ja vabastab teiste ini..
2.40€
Maksudeta:2.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.