Menüü
Ostukorv

SAMMALAHHAAT lihvimata

SAMMALAHHAAT lihvimata KRISTALLID
SAMMALAHHAAT lihvimata
2.00€
Maksudeta: 1.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SAMMALAHHAAT lihvimata

Võimalikud valikud

SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervist.

Sammalahhaat on aednike kristall, kuna see toovat vilja ja hea saagi õnne neile, kes teenivad elatist põllumajandusega või kes soovib enda taimede viljakust suurendada. Selleks sobib nii Sammalahhaadi kandmine kui ka aeda või põllumaa peale viimine, et see sellele maale õnne tooks. Sammalahhaat on kasvamise, arengute ja külluse kristall, seega mitte ainult ei too see head saagi õnne, vaid ka head materiaalset õnne. 

Sammalahhaat on külluse kristall, mida on väga kasulik hoida enda kodus, et tööedu, äriline edu ja erialaline õnn saaks sinu juures eksisteerida. Sammalahhaati on väga kasulik hoida erinevates küllusekristallide komplektides, külluslikel eesmärkidel koju toodud taimede mulla peal või poti sees. Sammalahhaat kutsub küllust ligi sinna, kus see kristall on.

Peale Sammalahhaadi küllusliku omaduse on sellel oskus ka tervendada inimese üldist tervist. Sammalahhaati hoitakse ravimikapis, et hoida ja võimendada ravimite head mõju meie kehal. Sammalahhaati hoitakse ravimtaimede või maitsetaimede mullapalli peal, et taimed kasvaksid võimalikult tervislikud ja, et nende sees oleks võimalikult palju vitamiine. Sammalahhaat sobib ideaalselt aeda viimiseks ükskõik millise taime peale, mille vilja või lehti kaustatakse söögilaual. Sammalahhaati hoitakse haige inimese padja sees, et kiirendada tervenemisprotsessi, eriti kasulik on Sammalahhaat nakkushaiguste kiiremaks ära saatmiseks.

Sammalahhaat on kristall, mis aitab pidurdada survet, mis tuleb teiste inimeste, lähedaste või kogu ühiskonna poolt. Sammalahhaat aitab sul olla see, kes sa oled, ise otsuseid vastu võtta, ise otsustada mis on mis ja kuidas kõik võiks sinu elus toimuda. Sammalahhaat ei lase sul end survestada. Sammalahhaati on väga kasulik sul enda koduseinte vahel hoida, et see aitaks sul end kodus hästi ja turvalisena tunda. Sammalahhaat aitab eemaldada närvilisuse, mis teised on sinus tekitanud ja Sammalahhaat blokeerib nende mõtete mõtlemise ära, mis teised inimesed või ühiskond sulle pähe on pannud. Sammalahhaati on väga kasulik kodus hoida, kui sa soovid kodus puhata ja eemal olla kõigest sellest, mis väljapool toimub. 

Sammalahhaati kingitakse neile, kes alustavad mõnda projekti või kelle töö on seotud loodusega.

Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul loodusega kontakti leida, aidates sul taimi armastama hakata, loomades ilu näha ja loodust väärtustada. Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul looduse vastu paremaks muutuda, sind loodust säästlikumaks muuta ja toetab veganlust. Sammalahhaati on väga kasulik sul enda kodus hoida selleks, et sa muutuksid looduse suhtes paremaks inimeseks ja see aitab sul tekitada ka soovi rohkem looduses käia. Kui sina või mõni sinu pereliige istub pidevalt ainult koduseinte vahel, siis Sammalahhaat aitab tekitada soovi kodust välja minna. 

Sammalahhaat on üldine tervendaja, mis sobib igale ühele kaasas kandmiseks kas siis tervise hoidmiseks või parandamiseks. Konkreetselt Sammalahhaat on aga suunatud toidule, selle talumatusele, allergiatele, eriti laktoosi talumatust aitab ravitseda lastel ning Sammalahhaati kasutatakse ka palaviku alandamiseks. Selleks, et palaviku alandada koos Sammalahhaadiga, soovitan hoida tükk kristalli umbes 20 minutit vee sees ning seda päeva peale ära juua. Sammalahhaati on soovitatav kanda sünnituse ajal, et kaitsta nii ema kui ka beebit terviserikete eest.

Feng Shui

Hoia Sammalahhaadi kristalle kodu Kagu- või Idapoolses toas, kas siis taime mullapallil või külluse nurgas. Sammalahhaat aitab majja jõukust, head õnne ja tervist tuua. Sammalahhaadi kodus hoidmine on äärmiselt kasulik, kuna see suurendab usku, lootust, toob head enesetunnet kodus olles ja aitab armastada oma kodu.

Sammalahhaat aitab kodu atmosfäärist eemale tõugata tervist kahjustavaid energiaid ja töötab väga hästi ka siis, kui kodu puhastatakse Salveiga. Sammalahhaat aitab koos Salvei suitsuga haigustel majast välja minna.

Taimed

Sammalahhaadist saab valmistada taimedele mõeldud vee-eliksiiri selleks, et need elujõuliselt saaksid kasvada ja et need majja head energiat tooksid. Selleks hoia Sammalahhaadi kristalli veekannu sees vähemalt kümme minutit enne kastmist. Vee-eliksiiri kristalle kasutatakse vaid vee tegemiseks, seega leia sellele kristallile oma koht hoidmiseks.

Sammalahhaati võib hoida ka lihtsalt erinevate taimede peal kodus, et need jõuliselt kasvaksid ning endale omaseid maagilisi omadusi kodu Aurasse annaksid.

Viigipuu

Näiteks Sammalahhaadi hoidmine Viigipuu peal aitab see Viigipuul kodust eemale hoida raskekujulisi haigusi. Lisaks sellele soovitan Viigipuu mullale lisada Sammalahhaati koos Dendriitahhaadi ja Valge Opaaliga. Esiteks taime energia kaitsmiseks ja selleks, et viigipuu sulle viljakaid ideid tooks. Viigipuu eesmärk on sind mentaalselt alati toetada. Viigipuu aktiveerib kodu energeetikas mõtete liikumise, mis omakorda aitab kiirendada ka näiteks spirituaalset eneseanalüüsi. Kui viigipuu sureb, siis on vaja teha elus restart. See on märk selle kohta.

Orhidee

Sammalahhaat aitab Orhidee juurte vahel takistada Orhideede negatiivse energia koju sattumist ja aitab välja tuua nende taimede positiivsed omadused, milleks võib olla perekonna armastuse suurendamine või spirituaalse energia võimendamine.


Sammalahhaat sobib erinevate Ahvileivapuu liikide mullapalli või poti sisse, et need majja küllust ja jõukust tooksid. Need taimed on materiaalse eduga seotud ja Sammalahhaat aitab veel enam võimendada selle taime jõudu.

Draakonipuu

Aseta Draakonipuu kõrvale Sammalahhaati, kui sa soovid, et see maja kaitseks perekonna tervist ja aitaks haigustel kiiremini perekonnast eemale minna. Eriti hea on see, kui Draakonipuu oleks kodu Ida poolses toas, kus eksisteerib Feng Shui järgi kodu tervise nurk.

Kombineerimine teiste kristallidega

Unistuste täide viimine

Sammalahhaat on Indiaanlaste seas olnud kõrgel kohal juba selle avastamisest saati, kuna usutakse, et sellel on oskus loodusega kõneleda ning peetakse teispoolsuse vahendajaks. Sammalahhaati kombineerides Mäekristalliga ning neid endaga kaasas kanda kas kristallina või ehtena ning pidevalt keskendudes ühele ja samale projektile, soovile, unistusele, aitavad need kristallid sõnumi edastada neile, kes määravad meie saatust ja teekonda.

Südame füüsiline tervendamine

Kombineerige Sammalahhaat Amasoniidi ja Rodoniidiga ning kandke neid endaga kaasas, kas kristallikomplektina või erinevate ehetena, need kristallid koos aitavad luua tugeva võrgustiku meie südame ümber ning anda sellele "käsklus" terveneda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sammalahhaati on hea kanda üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks

- metabolismi kiirendada ehk seedimisega seotud probleeme tervendada, kui on probleeme toidutalumatusega. Sammalahhaat aitab tervendada allergiaid, mis on seotud teatud toiduainete mittetaluvusega.

- Leevendab ilmast tekkinud tujukõikumisi ja halba enesetunnet. Eriti kasulik neile, kelle vererõhk kõigub, kui ilm muutub.

- Sammalahhaat tekitab isu vee järele ja seega on soovitav kanda neil, kes ei joo piisavalt vett või ei suuda seda teha. Väga paljudel inimestel on probleem vee tarbimisega ja see on üks väheseid kristalle, mis aitab suurendada vee tarbimist.  

- Kanna Sammalahhaati, et see aitaks sinu intuitsiooni iseenda füüsilise keha suhtes tugevdada. 

- Kanna Sammalahhaadi kristalli enda Auras, kui sa soovid pidevatest külmetustest lahti saada ja immuunsust tugevdada.

SÜDAMETŠAKRA

Sammalahhaat on tugevalt seotud Südametšakraga ehk neljanda Tšakraga, mis asub inimese kehas otse südame kohal. Sammalahhaat on tugevatoimeline negatiivsete emotsioonide vabastaja, millega on võimalik tervendada Südametšakras olevaid haavu ja negatiivsust.

Ebaterve Südametšakraga inimene ei suuda armastust vastu võtta. Selline Tšakra ei lase armastust tunda, see võtab ära usalduse ja loob tugeva blokaadi lähedase suhte loomiseks. Sammalahhaat aitab sellises seisundis Tšakrat tervendada.

Et saada endale Sammalahhaadi jõudu, võid teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri, kanda talismani südame kohal või kanda/kasutada Sammalahhaati meditatsiooni ajal.       

SODIAAK 

Sammalahhaat on SÕNNI jaoks külluse- ja tervendusekristall. Sammalahhaat toob Sõnni ellu edukust, materiaalset küllust, jõukust ja head tööõnne. Lisaks sellele toetab Sammalahhaat Sõnni tervist ja aitab tal püsida tervena.

Sammalahhaat võiks olla ka iga Veevalaja elus, sest toob talle küllust, edu tööalaselt ja õnne, aidates leida sobilikku eriala või eneseteostamise võimalusi.

Sammalahhaat toob KALJUKITSELE küllust, tööalast edu ja õnne, aidates tal leida sobilik eriala või eneseteostamise võimalus.

Sammalahhaat on sünni järgi õnnetoovaks kristalliks Sõnn-Kaksikule. Sammalahhaat on kristall, mis aitab Sõnn-Kaksiku ellu tuua küllust, head õnne, jõukust, tervist ja vaimset vastupidavust. Sammalahhaat aitab Sõnn-Kaksiku energiaid tasakaalustada, aidates välja tuua tema tugevused ja tervendada tema nõrkusi. Näiteks aitab Sammalahhaat Sõnn-Kaksiku ellu tuua oskust enda energiaid õigesti ära rakendada ja see aitab lahti saada ka närvilisusest, mis üleminekul sündides nii või teisiti kaasa tuleb. Sammalahhaati soovitan ma kanda siis, kui soovid selle väge koheselt enda ellu saada.

ASTROLOOGIA

Sammalahhaat on üheks tugevamaks küllusekristalliks kõikidele neile, kes on sündinud AHVIAASTAL, tuues neile küllust ja jõukust ning häid materiaalseid võimalusi.

Sammalahhaati võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
75.00€
Maksudeta:61.48€
SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on enamjaolt seotud küllusega, tervisega ja taime maagiaga. Sammalahhaat võib olla tumerohelisest..
19.20€
Maksudeta:15.74€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.