Menüü
Ostukorv

GAGAAT lapik

GAGAAT lapik KRISTALLID
GAGAAT lapik
6.00€
Maksudeta: 5.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GAGAAT lapik

Võimalikud valikud

GAGAAT on kaitsekristall, nagu kõik teisedki musta värvi kristallid. Gagaat kaitseb kõige selle eest, mis liigub, aga ei ole nähtav inimese silmadele ehk energiate eest. Gagaat kaitseb halbade hingede eest, kes võivad majas elada ehk negatiivse majavaimu eest. Gagaat kaitseb needuste edastamise eest läbi une. Needusi saadetakse öösiti või nende kohalejõudmine jõuab sellel ajal, kuna siis on meie Aura ülimalt avatud. Aurat tuleb samuti kristallidega öösiti kaitsta, et halvad sõnumid meie Aurasse ei jõuaks. Selleks võib Gagaati hoida aknalaual või kanda öösiti kaelas. Gagaadil on oskus Aurast needusi, ärasõnumisi ja ülimalt halba õnne välja tõmmata, kui seda koos Musta Turmaliiniga pidevalt endaga kaasas kanda. Kristalle peab peitma ja hoidma Südametšakra kohal. Kristalle kantakse täpselt kolm kuud ühest täiskuust kolmandani ning seejärel viiakse kadaka metsa surnud kadaka alla.

Selline kristallirituaal aitab lahti saada ärasõnumisest või needmisest. Gagaat on tuntud ka oma nähtamatuks muutva energia poolest. Gagaati kasutati sadu aastaid tagasi sõjakristallina, muutes selle kandja vaenlase jaoks nähtamatuks. Gagaati kandke endaga kaasas siis, kui te soovite sellel päeval jääda märkamatuks või teil ei ole soovi suhelda. Eriti kasulik kuulsustele ja avaliku elu tegelastele puhkamiseks. Gagaati peidetakse koduhoovi värava mõlemale poolele, et takistada "vikatimehe" varajast saabumist, mis on samuti needmistega seotud.

Gagaat on 180 miljonit aastat tagasi valminud kivistunud puu süsi, millel on olemas kaitsvad ja probleeme ning sõltuvusi vabastavad omadused. Gagaat on sõltuvustest vabastava toimega ja see on kristall, mis väga kiirelt võtab maagia endasse. Seega on Gagaati väga tõhus positiivselt ärasõnuda ning enda tervendamise jaoks kasutada. 

Gagaat võitleb halbade hingedega, nõrga Auraväljaga ja nendest tekkinud sõltuvusprobleemidega. Lisaks sellele, et Gagaat aitab sõltuvusest vabaneda, see ka tugevdab inimese hinge, et sellist sõltuvust enam mitte kunagi ei tekiks.

Aitab sul endas märgata neid käitumist- ja mõtlemisharjumusi, mis on sinu jaoks enesehävituslikud ning suunavad sind eksiteele. Kui sa oled näiteks pessimistlik, siis Gagaat aitab seda blokeerida. Gagaat aitab sinust välja juurida selle, mis ei lase sul hea inimene olla. Gagaat sobib sulle eriliselt hästi, kui sa vahel tunned, et sa ei meeldi endale sellisena, nagu sa oled, kuna sinus on teatud negatiivne iseloomujoon, mida sa ei soovi omada. Gagaat aitab sul muutuda paremaks inimeseks ennekõike iseenda jaoks.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, nagu kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju teeb sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Ülekehamassaaži on kasulik teha sellega sellepärast, et vabastada kogu Aurasse kogunenud halba energiat. Olgu selleks halvaks energiaks siis stress, melanhoolia, depressioon, kurbus, ärevusetunne või midagi veelgi ebameeldivat. See ebameeldiv võib olla needuslik vägi, mis ei lase eluga edasi minna või ärasõnumine.

See, kes Gagaadiga massaaži teeb, see inimene võiks ise samal ajal mõelda kõige selle peale, mida ta soovib, et see kristall teeks. Ehk kui on soov stressist vabaneda, siis massöör võiks keskenduda sellele, et stressienergia vabaneks samal ajal Aurast, kui ta masseerib.

- Gagaat on Juurtšakra tervenduskristall, mis tähendab seda, et sellega on kasulik selles piirkonnas massaaži teha või asetada see kristalle Juurtšakrale. Gagaat aitab sellel energiakanalil terveneda.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

Probleemidele lahenduste leidmine

Gagaadiga mediteerides saad oma palveid teele saata. Sea enda kõrvale suitsema Taevalik viiruk või Palo Santo puu. Mediteeri Gagaadi kristalliga, hoia seda käes ja sule meditatsiooni ajal silmad. Keskendu sellele, millele soovid end übritsevatelt Inglitelt, hingedelt või universumi väelt abi saada. Küsi abi tervisemurede leevendamiseks, mõne finantsolukorra parandamiseks, lähedase inimesega suhte parandamiseks või ükskõik mille jaoks, mis sind piinab. Keskendu nendele murekohtadele, mida hinges kannad, seni, kuni tunned, et oled saanud oma sõnumi edastada. Mediteeri nii kaua, kuni tunned end meditatsiooni ajal hästi. Saada enda palved teele, et saaksid nendele abi.

Kuu viimase veerandi meditatsioon "Enda ebavajalikust vabastamine"

Kuu viimase veerandi ajal kasuta enda jaoks ebavajalikust vabanemiseks Gagaadist kristalli. Selleks võta Gagaadi meditatsioonikristall, üks kristall ühte ja teine teise kätte, sule silmad ja lase sellel kristallil oma tööd teha. Gagaadiga mediteerimine Kuu viimase veerandi ajal annab kõik, et saaksid vabaneda kõigest sind häirivast või sulle ebavajalikuks. Selleks lihtsalt mõtle ja keskendu sellele, millest oled valmis enda elus loobuma. 

- Gagaadiga saab mediteerida enda seest välja kõike seda, mis ma ülalpool massaaži juures välja tõin. Sealhulgas stressi välja juhtida ja Aurast ärasõnumist vabastada.

- Gagaat aitab maha rahuneda ja seda on kasulik kasutada siis, kui pinged on õhus ning ei suudeta enam selgelt mõelda.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalveiSidrunhein.

Õudusunenägude ja luupainajate tõkestamine

Hoidke enda magamistoa aknalaual Gagaati koos Musta Turmaliini ja Seleniidiga. Need kristallid aitavad peatada energia-deemonite tuppa pääsemist ja on eriti kasulik lastele, kes näevad õudusunenägusid ning väikelastele, kes öösiti üles ärkavad.

Uue ettevõtte alustamine või äri pidamine

Peitke kolm Gagaati ühele poole ettevõtte sissepääsu ja teised kolm teisele poole, et takistada ebaõnne tulekut ning ligi tõmmata küllust.

Kodukaitse kristallikomplekti

Gagaat on üks tugevama väega kristallidest, mida sa võiksid enda kodu kaitsmiseks kasutada. Gagaat kaitseb needusliku väe eest, mis võib sinu elu ära rikkuda. Gagaat muudab sinu kodu nähtamatuks kõige selle eest, mis võib sulle liiga teha ja ka halbade hingede eest muudab see sinu kodu nähtamatuks. Gagaat kaitseb kurjuse, salakavaluse ja ebaõnne eest. Gagaat on kindel kristall, mis võiks kodukaitse kristallikomplekti sees olla.

"Nähtamatuks" muutumine

Gagaat aitab sind nähtmatuks muuta inimese silmis, kes tunneb sinu vastu ebatervet huvi või kelle eest sa ise soovid end varjata või niiöelda "nähtamatuks" muuta. Kanna Gagaati endaga kaasas ajal, mil sa ei soovi tähelepanu enda peale tõmmata. Tee seda siis, kui soovid kellegi konkreetse inimese eest end kaitsta/varjata või üleüldiselt rohkem rahu enda ellu tuua.

Gagaat aitab ajal, mil soovid rambivalgust enda pealt ära saada. Vahel jääb mõni inimene pidevalt teistele ette ning alati on kellelgi talle midagi öelda. Kui sa soovid sellisest magnetist lahti saada, siis kanna Gagaadi kristalli.

Kaitse

Tegemist on kristalliga, mis suudab sulle pakkuda tugevatoimelist kaitset. Kui sa seda ehtena kannad, tugevdab see kogu sinu isiklikku Auravälja või kui sa Gagaadi kristalli koduseinte vahel hoiad, kaitseb see sinu kodu. See aitab blokeerida ebaõnne ning inimesi, kes võivad sulle ohtlikud või kahjulikud olla. 

Gagaat suurendab sinu enda oskust olla tugevam ning enesekindlam. See suurendab kogu sinu kaitsemehhanismi, õpetades sind õigel ajal enda eest seisma. Väga kasulik kristall täiskasvanutele ja ka lastele, kes vajavad suuremat kaitset.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Gagaadist võib teha vee-eliksiiri, kui tuleb arvestada, et see võib tuhmuda.

- Skisofreenia, luupainajad, pimeduse kartmine, eelmiste eludega seotud hirmud, korduma kippuvad halvad unenäod, närvihaigused, halvatus


SODIAAK

Gagaadi talisman toob enim õnne maagiate ja rituaalide tegemisel NEITSILE. Gagaat toob erilist õnne just nendele meestele, kes on sündinud neitsi sodiaagi all. Tuues Neitsi mehele õigete valikute tegemist ja aidates teda hoida kõige halva eest, millega ta kokku ei tohiks puutuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Gagaati soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Viirukipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.