Menüü
Ostukorv

BERÜLL poleeritud

BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud KRISTALLID
BERÜLL poleeritud
13.00€
Maksudeta: 10.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BERÜLL poleeritud

Võimalikud valikud


BERÜLL kuulub Akvamariiniga, Smaragdiga ja Morganiidiga ühte mineraalide klassi ja need kõik ka omavad väga tugevat ning väärtuslikku energiat. Berüll on helesinist värvi kristall, mis on ka väärtuslikum, kui mõni tavalisem kristall.  Kõige väärtuslikumad Berüllid pärinevad Namiibiast. 


Berülli kanti ehtena endaga kaasas selleks, et teiste inimeste manipulatiivsust märgata ja mitte selle ohvriks langeda. Peale selle on sajandeid usutud, et Berüllil on oskus head õnne tuua ja head silma anda erinevate heade võimaluste osas. Berüll lükkab intuitsiooni niiviisi tööle, et see juhib sinu pilku õigetele asjadele ning lükkab sinu mõtetesse õigeid vastuseid samaaegselt. Seega võimas intuitsiooni kristall, mida kindlasti endaga hoida. Kui sa ei soovi seda ehtena kanda, siis on hea seda lisada intuitsiooni arendamise kristallidega kokku, luua komplekt, seda kaasas kanda või enda magamistoas hoida.

Berüll aitab vahet teha "õigel" ja "valel" sisetundel, see on Sodaliidi kristalli kõrval samuti üks vajalikumaid kristalle, kui soovid seda oskust endas arendada. Kui Sodaliit toimetab vaid sinu enda sisetundega, siis Berüll toimetab sinu intuitsioonis ka sellega, mis puudutab teisi inimesi.

Hoia Berülli töölaua peal, see aitab loomingulist suurendada ja eriti kasulik on see neile, kelle töö on loominguline või vajab väga palju improviseerimist ning visualiseerimist. Peale loomingulisuse aitab Berüll edasi anda ka jõudu töö tegemiseks ning eemaldada emotsionaalne väsimus, mida töö võib tekitada siis, kui see kuidagi ei edene.

Berülli kasutatakse väga paljudes armastuse rituaalides, seega võid seda selle teemalistest artiklitest leida.

"Hingesugulaste omavaheline läbisaamine"


Berüll on kristall, mis aitab hingesugulastel üksteisega hästi läbi saada, suurendab emotsionaalselt sidet ja muudab suhte sügavamaks ning täiuslikumaks. Kombineeritud Rohelise Aventuriiniga aitab see lahti saada hingesugulaste vahelisest pingest. Lisaks Berüllile on analoogse toimega ka Akvamariin. Neid kristalle hoia ühise voodi kõrval või magamistuppa loodud armastuse kristallide komplekti sees. 


FENG SHUI

Feng Shui järgi sobib Berüll kodu Põhjapoolsesse piirkonda, tuppa või sinna loodud "põhja" kristallide komplekti. Berüll aitab kodus elavatel inimestel eemaldada tööstressi ja samas motiveerida tööd tegema. Suhteliselt samamoodi töötab nagu ma eelpool kirjutasin, miks seda töölaual hoida. Põhja piirkonnas on hea luua kristallidele oma alus, et need kodu Aurat positiivsemaks muudaksid või mõne taime mullal neid hoida. Taimed juhivad kristallide väge edasi kodu Aurasse.

RAVITSEMINE Ravitsemise eesmärgil võib Berülli kasutada vee-eliksiiri kristallina, ehtena ja ka lihtsalt võib seda endaga kaasas kanda, kõige paremini loomulikult mõjuvad eliksiirid ning ehted.

- Berüll on teada tuntud maksa tervendaja, aidates sellest toksiine välja ajada, puhastada seda ning aktiveerida maksa normaalsele tööle. Sobib kõigile, kellel on olnud maksakahjustus või kes võitleb mõne maksa tervise probleemiga.

- Üldiselt turgutab Berüll immuunsust, aidates erinevatest külmetusthaigustest kergemalt välja tulla või samas kaitstes külmetuste tekke eest.

- Seda kristalli kasutatakse silmahaiguste tervendamiseks või ka nõrkuse eemaldamiseks. Selleks hoitakse mõlemal silmal Berülli kristalli ning mediteeritakse nendega. Neid samu Berülle võib hoida koju loodud Ida poolses toas tervise kristallide komplektis. Kõik kristallid, mida hoitakse koos kodu ida poolses toas ning mis on mõeldud tervendamiseks, võib hiljem tervendamisel kasutada. Teine võimalus on Berülli kõrvarõngaid kanda, mis mõjuvad väga hästi silmadele.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta loe lähemalt ühesti minu vanemast artiklist SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.