55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

FLUORIIT küünlaalus

-20%
  • 129.00€
  • 103.20€

Toote detailid

  • Mudel: FLUORIIT küünlaalus
  • Saadavus: Laos


Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.


FLUORIIT on kollektsionääride, mineroloogide ja kristallihuviliste poolt üks enimkogutud ning kõige rohkem huvi äratanud kristall selle kristalli imeilusa struktuuri ja laia värvispektri pärast. Fluoriit on ka minu enda arvates väga kauni välimusega kristall, mille erinevad kristallitükid ja nendest valmistatud esemed näevad välja väga erilised. Fluoriit koosneb kaltsiumfluoriidist ja see kuulub haliidide mineraalide perekonda. Fluoriite on võimalik leida üle maailma, erinevatel värvustel on aga teatud leiukohad. Fluoriidid tekivad maapõues peamiselt veekanalites, kus vesi liigub maa sees ühest kohast teise. Fluoriidid loovad end peamiselt Kvartsiliste ja Kaltsiidiiliste seas, seega on tihtipeale võimalik leida Fluoriite, mis on kasvanud nende küljes või vastupidi. 


Fluoriite on väga erinevat värvi, kuid kõik need värvused omavad kõiki peamisi omadusi, mille olen siia Fluoriidi alla kirja pannud. Loomulikult on erinevat värvi Fluoriitides olemas ka nendele omased erilised omadused.


Fluoriit, mille sees on korraga olemas väga palju erinevaid värvitoone, nagu näiteks nii roheline, läbipaistev, sinine või lilla, selliseid kirjusid Fluoriite nimetatakse täpsemalt Vikerkaare Fluoriitideks. Enamjaolt leidubki segunenud Fluoriite. Kui Fluoriidis on esindatud vaid üks konkreetne toon nagu näiteks kollane, lilla, sinine või roheline, siis neid nimetatakse kas siis Kollaseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT või hoopis Roheliseks Fluoriidiks, mille leiad SIIT, samuti Sinine Fluoriit, selle kohta leiad infot SIIT ja Lilla Fluoriit, mille leiad SIIT. Küll aga omavad ka need ühevärvilised Fluoriidid kõike seda, millest olen allpool kirjutanud.


Fluoriidi tekstuurile on omased praod, mis tegelikult näitavad ära selle mineraali kasvamise jätkukoha. Paljud inimesed, kes ei ole kristallimaailmast väga teadlikud või on alles sisenenud sellesse laia ja äärmiselt informatsioonirohkesse maailma, arvavad tihtipeale, et kristallide sees olevad praod viitavad katkisele ja kõlbmatule kristallile. Tegelikult ei ole asi aga kaugeltki nii. Kristallid, mis on naturaalsed, looduses kasvanud ja ei ole tehastes järgi tehtud, need ongi oma eripäradega. Kristallide puhul tekivad praod tihtipeale nende kasvamisest. La Tene butiigi Fluoriidid on aga naturaalsed ja ehtsad, seega, kui otsid naturaalset Fluoriiti, siis oled õiges kohas. Kahjuks on kristalle tänapäeval juba väga lihtne järele teha ja sünteetilisi kristallilaadseid on igal pool müügil.


Fluoriit kasvab looduses tihtipeale kuubikukujulisena ja naturaalsel kujul ehk mitte väljalõigatud kujul Fluoriidi omamine on suur au asi. Ülejäänud vormidest aga tehakse ilusaid ehteid, püramiide, kuule ja palju teisi esemeid. Kallist kraami ei saa raisku lasta. Nii nagu ka kõikide teiste kristallide puhul, inimesed kaevandavad neid täna, Maa aga ei suuda enamusi kristalle juurde luua nii lühikese aja jooksul, kui on meie eluiga ja Maa varud muutuvad väiksemaks. Fluoriit on üks kristallidest, mis on suure huviorbiidi all ja seega kasvab selle väärtus aastast-aastasse,  kuna seda jääb lihtsalt vähemaks. Sama lugu on AmetüstiRodokrosiidi, KuukiviSinise Pitsahhaadiga ja paljude teiste kristallidega.


Fluoriit on äärmiselt huvitav kristall, kui sa hakkad seda ühel hetkel uurima ja endale erinevaid kristallivorme koguma. Fluoriidi sees võib näha tihti seda, kuidas erinevad värvid üksteise sees kasvavad ja kuna see kristall on läbikumava struktuuriga, siis selle sisu võib meenutada fantoomi.


FLUORIIDIST KÜÜNLAALUS on kokku pandud erinevatest Fluoriitidest, Lilladest ja Rohelistest Fluoriitidest. Küünlaalus on valmistatud Fluoriiditükkidest, mis on veidi tipulised, see omakorda muudab selle küünlaaluse väga võimekaks kodu ja väesemete puhastajaks/aktiveerijaks. Kuna selles küünlaaluses on kokku pandud vähemalt kolm erinevat Fluoriiti, siis selle vägi on mitmeid kordi suurem, iga Fluoriit annab oma erilise mõju koos küünlavalgusega. Küünlavalgus aktiveerib Fluoriidi väe ja tänu sellele on võimalik sinu kodu tervendada.


FLUORIIDI küünlaalusel võib olla majapidamises mitmeid eri kohti ja erinevaid võimalusi selle väe kasutamiseks :

- Ükskõik kus sa seda küünlaalust hoiad, aitab see sellel konkreetsel ruumi energeetikal puhastuda, samal ajal kui sa põletad selle sees valget küünalt. Fluoriit aitab ruumist välja lasta negatiivsuse, mis on seotud ülemõtlemise, liigse muretsemise ja liigse sõnelemisega. Floriit on mõtete vabastaja ja seega on ideaalne neile, kes on tüüpilised ületöötajad ning kes ei suuda elu enam nautida. Kuna on tegemist küllaltki suure küünlaalusega, siis see küünlaalus töötab väga hästi ka suures ruumis.

- Selles maagilises väeesemes on palju Rohelist Fluoriiti, mis on kasulik mõttetöö edendamiseks. Seega on sobilik seda hoida lapse toas, lapse õppelaua peal või ka sinu enda kontorilaual. Roheline Fluoriit edendab analüüsivõimet ja tugevdab faktipõhist mälu.

- Lilla Fluoriit annab küünlaalusele võime spirituaalsust majja tuua, aidates ka kõige materiaalsema hinge muuta spirituaalseks. See on kasulik siis, kui kodus on kahe inimese vahel spirituaalsed lahkhelid, üks on spirituaalne ja teine mitte. Lilla Fluoriit aitab materiaalsel hingel mõista spirituaalset ja lasta tal iseenda elu elada nii nagu on ta soovinud. Ajapikku aitab Lilla Fluoriit materiaalsel hingel ka ise spirituaalseks muutuda. Üldjuhul selliseid lahkhelisi võib olla naise ja mehe vahel päris palju. Üks on spirituaalne, teine aga taunib seda teemat. Aga selge on see, et iga inimese uskumus on püha ja seda ei tohiks kunagi maha teha. Vastasel juhul laguneb suhe.

- Kui asetada Fluoriidi küünlaalus kodu magamistuppa ja võimalikult lähedale voodile ning seal enne magamaminekut küünalt põletada, siis see aitab järgmistel haigustel terveneda: hingamissüsteem, kopsud, astma, tolmuallergia, mäluprobleemid, närvilisus.

- Fluoriidi küünlaalus on suurepärane mõttetöö edendaja ja on kasulik perioodidel, kus on vaja midagi uut välja mõelda. Olgu siis selleks mõtteks uute projektide loomine või tööalaste muudatuste tegemine. Igatahes on Fluoriit kasulik igasugusteks positiivseteks ja edukateks uuendusteks.

- Selle imelise väeesemega on võimalik laadida ja aktiveerida väeesemeid. Hoia aeg-ajalt selle peal või kõrval enda kristallidest ehteid. Väga kasulik on Fluoriidiga laadimine pendlite või ennustuskaartide jaoks. Hoia pendlikotti ja kaarte aeg-ajalt küünlaaluse kõrval, et neile jõudu juurde anda.

Fluoriidid võimenduvad kõige paremini Noore kuu loomise ajal, seega põleta kindlasti sellel perioodil selle sees küünalt.


Küünlaalus on mõeldud teeküünla jaoks ja kristallide keskel on klaasist küünlahoidja. Kõik küünlaalused on valmistatud erinevatest kristallidest käsitööna, nii nagu ka kõiki teisi väeesemeid valmistatakse, ja kõik küünlaalused näevad veidi erimoodi välja.

Konkreetne küünlaalus on minu isiklik väeese kodus, millega ma laen enda ennustamiskristalle.

Fluoriit on intelligentsusekristall


Fluoriit üks parimaid, võimsamaid ja kiiremini toimivaid kristalle, mis aitab intelligentsust suurendada, seda edendada ning Fluoriidi kasutajal end mentaalselt arendada. Fluoriit aitab avada inimese mõttemaailma edasiarenguks, aidates vastu võtta uut informatsiooni, mis elu ette toob, seda seedida, analüüsida ja seda mõista. Fluoriit aitab vahet teha sellel, mis on sinu jaoks kasulik, mis mitte, näha head halvas ja mõista, miks üks või teine asi eksisteerib kas inimese enda elus või üleüldse maailmas.


Fluoriidi kristall aitab inimesel elus mentaalses mõttes alati edasi liikuda, õppida elus kogetu põhjal ja elus ära olnud sündmuste põhjal järeldusi teha. Fluoriidi sees olev energia mõjutab inimese mõlemat ajupoolkera, aidates liigutada energiaid ja sellepärast on see ideaalne intelligentsi tõstev kristall.


Fluoriit aitab ajul funktsioneerida just nii nagu see peaks. Fluoriit on kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit on väga kasulik imikule tema arengu juures, väikelapsele, koolilapsele ja kuni täiskasvanule välja. Kui Fluoriit on kodukeskkonnas, seda kantakse ehtena või sellega mediteeritakse, siis see arendab ja soodustab näiteks õppimist, analüüsimist ja iseseisvat mõtlemist.


Kui on vaja väga tõsiselt millelegi keskenduda, näiteks millegi kallal tööd teha ja pead murda, siis sellel ajal on Fluoriit lausa hädavajalik kristall. Fluoriit aitab täielikult keskenduda raskele mentaalsele tööle, aitab ajul töötada ja õigesti toimida.


Hoia Fluoriiti elektrooniliste seadmete lähedal


On väga kasulik hoida Fluoriidi kristalli ükskõik millisel kujul erinevate elektrooniliste seadmete lähedal. Fluoriidil on oskus elektroonikast kiirgavat energiat ära blokeerida, seda positiivseks muundada ja seda inimeste jaoks kahjulikuks muuta. Seega, kui sa oled endale imeilusa isikliku Fluoriidi leidnud, siis hoia seda näiteks arvuti, teleri või mõne muu seadme kõrval - see kaitseb sind ja samal ajal jagab sulle endast ka ülejäänud energiat välja.


Segadust eemaldav kristall


Fluoriit on täielik energiate korrigeerija, võib isegi öelda, et see on kristallide seas üks korralik korrapidaja. Fluoriidil on oskus likvideerida segadust vaimsel tasandil ja seejärel tuua rahu ka füüsilises mõttes. Ruumist, kus on Fluoriiti, või inimese tundeelust, kes kannab Fluroiiti, hakkab see kristall segadust eemaldama. Näiteks kui sa tunned end kehvasti, pea on paks ja mitte kuidagi ei oska mitte millegi peale keskenduda, midagi mõelda ja end millelegi pühendada, siis Fluoriit aitab sellest tundest lahti saada. Kohas, kus on Fluoriidi kristall, aitab see kristall segadusest vabaneda, aidates end seal hästi tunda, blokeerides ära riidude teket või näiteks segadustunde. Fluoriiti on väga kasulik hoida kodus, töö juures, kontorites ja õpperuumides, kus on selguse hoidmine väga oluline ja kus oleks võimalik keskenduda. Mõtle selle peale, kui ideaalne oleks end alati oma kodus hästi tunda? See on energiastaadium, mille peaks kindlasti iga inimene enda kodus saavutama. Fluoriidi olemasolu kodus on väga oluline, seega soovitan seda kristalli enda koju tuua.


Fluoriit on väga hea kodukristall, millel on olemas puhastavad omadused. Kui Fluoriit on sinu kodus, siis see aitab ebavajalikku energiat ära filtreerida.


Kaitseb õudusunenägude ja hirmuäratavate kehaväliste rännakute eest


Fluoriidil on oskus luua inimeste ellu tugev kaitse meie reaalsuse ja hingede reaalsuse vahel. Luua selline kaitse, mis ei lase tekkida õudusunenägudel, mida toovad deemon- ja halbade kavatsustega hinged. See aitab ära hoida sinu hinge sellist öist rännakut, mis on ebameeldiv ja hirmuäratav, aidates sul kogeda seda, mis ei tee liiga. Samas ei takista see kristall spirituaalset arengut.


Vii Fluoriit kokku Gagaadi, Hüpersteeni ja Kiastoliidiga, kui sul on suuremat sorti probleem õudusunenägude nägemisega. Need neli kristalli üheskoos töötavad sellelsamal eesmärgil väga hästi. Eriti tihti tabavad sellised probleemid lapsi, seega on kasulik neid nelja kristalli hoida lastetoas ennetaval eesmärgil. 


Intuitsiooni arendav


Fluoriit on seotud mentaalse arenguga ja samas on see seotud ka intuitsiooni arenguga. Fluoriit aitab intuitsioonil muuta tugevamaks, täpsemaks, selgemaks ja võimekamaks. Igal inimesel on olemas intuitsioon, see on inimese sees olev sisemine hääl, mis räägib ohtudest ja näitab kätte õige suuna. Mida tugevam on inimese kontakt oma intuitsiooniga, seda lihtsam on selles elus elada ja õiges suunas liikuda. Intuitsioon ei ole sama, mis on selgeltnägemine, kuid paljud inimesed ajavad selle tihti segamini. Kõrge intuitsioonitasemega inimene tunnetab enda kohta asju ette ja on seda võimeline tegema ka kõikide teiste inimeste puhul, kes on temaga emotsionaalselt seotud. Selgeltnägemine on aga see, kui inimene oskab näha selgelt läbi teist inimest, kes ei ole temaga mitte kuidagi emotsionaalselt seotud, lisaks tajuda ka ülejäänud maailmas toimuvat, millega tal kokkupuudet pole. Intuitsioon on aga see, mida iga inimene saab arendada ja endas võimekamaks muuta. Selgeltnägemisoskused on aga sünnist saati inimesel olemas või neid ei ole üleüldse. Üldiselt on aga nii, et päris ehtsaid selgeltnägijaid on maailmas väga vähe. Mulle meeldib ikka öelda, et kui neid oleks palju, siis maailm oleks üks ilus koht elamiseks, aga nii see paraku ei ole. Olles selgeltnägija, tean täpselt, kui haruldane see on, ja inspireerin inimesi pigem enda intuitsiooni arendama, kuna see on tõeline võluvägi, mida iga inimene saab enda elu paremaks muutmiseks ära kasutada.


Fluoriit on see kristall, mis aitab õigel ja valel sisetundel vahet teha. Fluoriit aitab paremini tunnetada seda õiget sisetunnet ja vähendada valenägemuste ning valede tajude teket. Fluoriiti on väga kasulik kasutada, et saada ühendust selle tõelise ja ehtsa tundega sinu sees. Mida kauem on Fluoriit sinu lähedal, seda aktiivsemaks see sinu sees oleva intuitsiooni muudab. Kui oled Fluoriiti päris tükk aega kasutanud, siis võid ühel hetkel tajuda seda, kuidas sa tajud maailma enda ümber palju peenemal tasandil. Võid märgata mõne aja möödudes seda, kuidas sa tajud, mida sa vajad ja mida mitte, kes on sinuga siiras ja kes mitte, jne.


Fluoriit on üks parimaid kristalle, mida solvangute ärahoidmiseks ja nendest põhjustatud solvumiste blokeerimiseks kasutada. Fluoriit on mõistuse-, intuitsiooni- ja tarkusekristall. Kristall, mis aitab sul hetkeolukorda selgelt näha ja seda kiirelt analüüsida. Mõista, miks nii juhtus, mida sul on sellest olukorrast õppida ja kuidas on sul kõige targem enda jaoks käituda. Kanna tükikest Fluoriiti endaga kaasas, kui soovid selliste olukordadega paremini toime tulla ja osata neid edukalt lahendada. Kui sa tead, et pead kohtuma kellegagi, kes on tüüpiline solvaja, siis haara sellises olukorras endaga kindlasti Fluoriit kaasa. Loe solvumisest ja solvamisest pikemalt Tene Laulu artiklist "4 peamist põhjust, miks solvumisest taganeda" SIIT.


Uued võimalused ja uued ideed


Fluoriit, nagu ma olen juba eelnevalt sulle jutustanud, on mentaalset arengut ja analüüsimist soodustava toimega kristall, ning tänu sellele on Fluoriidil oskus tuua sinu ellu hiilgavaid ideid, mis sind aitaksid. Fluoriit aitab sul heade ideede peale tulla, aidates sul leida võimalusi enda soovide ja unistuste täide viimiseks. Fluoriit suunab sind õiges suunas mõtlema ja idee peale tulema. Piisab sellest, kui sa Fluoriiti  kasutades unistad, peale seda hakkavad ideed lendama.


Soovitan Fluoriiti hoida töökeskkonnas, kus peab pidevalt midagi uut ja huvitavat välja mõtlema. Töökeskkonnas Fluoriidi hoidmine aitab tuua äriliselt häid ideid, kui Fluoriidi kõrvale lisada veel Piltjaspise ja Mariami Jaspise.


Fluoriit õpetab Karma järgimist


Fluoriit on ühenduses Karmaga ja see on kristall, mis aitab sul iseennast distsiplineerida Karma järgi elama. Fluoriit on enesearengu jaoks üks parimaid kristallivalikuid, milles on vägi, mis aitab inimesel ise märgata seda, mida ta enda elus valesti teeb, mis teda pidurdab, mis tooks head ja edasiliikumist. Fluoriit õpetab inimesel õiget teed märkama ja see on väga tugevalt seotud Karmareeglite järgimisega. Kanna Fluoriidist kristalli endaga perioodil, kus soovid enda elu Karmareeglite järgi korda seada, need ära õppida ja neid täielikult praktiseerima asuda. Too enda koju Fluoriidist kristalle, et need aitaksid ka sinu pereliikmetel Karma järgimist õppida. Väga kasulik on oma kodus hoida Fluoriidist püramiidiobeliski või kuuli, et see saaks pidevalt pereliikmete spirituaalse arengu juures toeks olla. Need kolm Fluoriidist väeeset on väga kasulikud, kuna need omavad väga intensiivset energiat juba oma kuju väe tõttu.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Fluoriit on üks parimaid kristalle, millel on oskus tervendada vaimseid ja mentaalseid probleeme. Näiteks on see hea kristall õpiraskuste vähendamiseks, see aitab lapsel rääkima õppida, parandab eneseväljendust ja on igati kasulik analüüsimisele ja mõtlemisele.


- Fluoriit tervendab aju ja ajupoolkerasid. Kui aju ei funktsioneeri nii kuidas peab, siis on kasulik võtta pikaajalisse kasutusse Fluoriit ühel või teisel kujul. Kas kanda seda ehtena, sellest kristallieliksiiri valmistada või mõnda kristalli enda voodi lähedal hoida.


- Kristall, mis aitab keha puhatana hoida ka füüsilisel tasandil. Fluoriit suunab Auravälja tervendavat energiat, mis aitab vabastada mürkaineid ja kiirendada metabolismi ning mürkainete kehast väljutamist. Tänapäeva ühiskonna toitumisharjumuste juures on väga palju halbu kombeid ja tavasid, mis soodustavad mürkainete kehasse kinnitumist läbi toidu söömise. Palju on mürkaineid toidus, mida poest ostame ja seega on kasulik kristallidel lasta enda keha ergutada, et keha suudaks mürkaineid vabastada.


- Fluoriit on väga kasulik kopsude tervendamisel. Kopsud on meile vajalikud hingamiseks ja kui need õigesti ei tööta, siis jääb meie keha vaeva. Fluoriit tervendab kopse, aitab kopsuhaigustest lahti saada, ergutab kopsude tööd ja aitab kopsudesse kinni jäänud       mürkaineid kehast väljutada, nagu näiteks tubakat.


- Valuvaigistava toime tõttu on Fluoriiti soosiv kanda ajal, mil keha paraneb millestki, mille paranemise ajal on kehas valu. Fluoriit aitab inimesel vähem valu tunda ja ei ole vahet, millest valu on tekkinud. Kui kehas on mingil põhjusel krooniline valu, siis seda enam on Fluoriidi kasutamine lausa vajalik. 


KOLMAS SILM 

Fluoriit on ülemiste Tšakrate tervendaja, ennekõike tervendab see Kolmandat Silma. See aitab anda spirituaalsele arengule kiire tõuke. Fluoriit aitab selgelt visioone näha, neid Aurast kinni püüda ja enda jaoks ära tõlgendada.

Fluoriidi kandmine on eriti kasulik neile, kes sooviksid õppida Inglinumbrite tõlgendamist. See on kristall, mis aitab neid numbreid näha, ja kui näed, siis aru saada, mida sulle soovitakse öelda. See aitab neid lahti analüüsida ning niiviisi hakatagi Inglitega suhtlema. 

SODIAAK


Kõik erinevad Fluoriidid on kasulikud KALADELE ♓. Fluoriit on Kalade kristall, mis aitab Kaladel intelligentsemaks muutuda, nende vaimset ja mentaalset arengut toetada, intuitsioonil tugevneda ning Kaladel üleüldises mõttes elus edasi areneda. Fluoriit ei lase ühelgi Kalade esindajal elus paigal seista. Kaladele sobib juba sellepärast Fluoriit väga hästi, kuna see aitab Kaladel enda elu paremini mõista ja näha selgelt, kuhu tuleks elus liikuda. Väga hea kristall Kaladele kinkimiseks ja omamiseks. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 14 cm ja kõrgus ca 6 cm

Sildid: FLUORIIT, Väeesemed, küünlaalus, fluoriit küünlaalus, kodu puhastamine, ülemõtlemine, ületöötamine, sõnelemine, vaidlemine, aura puhastus, tervenemine, edu, uued algused, uued projektid, õppimine, maagia laadimine, väeesemete puhastamine, pendli laadimine, kopsud, hingamissüsteem, astma, karma

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja