55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "AMBITSIOON"

-25%
  • 22.50€
  • 16.88€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "AMBITSIOON"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "AMBITSIOON" koosneb väikestest/suurtest Oranži Kaltsiidi pärlitest, Piltjaspisest ja 925 ülekullatud hõbeda pärlitest.


Ambitsiooni käekett on kokku pandud kahest väga positiivsest, motiveerivast ja ambitsioone tõstvast kristallist. Oranžile Kaltsiidile on omane tõsta inimese hinges positiivseid vibratsioone, mis omakorda tõstavad elutahet, elujõudu, elujanu ja vajadust olla aktiivne. Kui see imeline kristall kokku panna Piltjaspisega, siis Piltjaspis annab Oranžile Kaltsiidile konkreetse suuna, kuhu see kristall energiat viib - selleks on ambitsioonide suurendamine. Ambitsiooni käekett aitab seada eesmärgi, olgu see siis tööalane või mõne isikliku projektiga seotud. Aitab selle eesmärgi poole püüelda ilma selleta, et enesekriitika saaks tagasi tõmmata sinu aktiivsust.

Ambitsioon käeketti võib kanda koos Karneooliga, mis omakorda veelgi rohkem aitab sul suurendada jõudu millegi poole püüdlemiseks. Sobib kokku ka Krüsopraasi ja Tsitriiniga.

Kuna tegemist on äärmiselt positiivse väeesemega, mille põhiliseks eesmärgiks on tõsta kehas energiaid, siis tuleks seda käeketti laadida kindlasti Tsitriin geoodil. Tsitriin aitab Oranžil Kaltsiidil säilitada selle energeetikat. Puhastage viirukite/rituaalitaime suitsu/eeterlike õlide/küünla valguse käes tavapäraselt, kas siis täiskuu või noore kuu loomise ajal.

Sildid: Tene, käekett, AMBITSIOON, tooted, hõbe, oranž kaltsiit, piltjaspis, positiivsus, motivatsioon, elutahe, elujõud, eesmärk, projekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja