55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "ARMASTUSE VÄLJENDAJA"

-30%
  • 23.30€
  • 16.31€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "ARMASTUSE VÄLJENDAJA"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!


La Tene käekett "ARMASTUSE VÄLJENDAJA" on mõeldud naistele, kes soovivad enda tundeid kaaslasele rohkem välja näidata. Seda käeketti võib mees kinkida ka naisele, et enda tundeid tema vastu välja näidata. Kingitud kristallil on alati tugevam vägi. See väeese on kokku pandud erikujulistest Thuliitidest ja Tiigrisilmast.


- See väeese on mõeldud neile, kes juba on suhtes ja neile, kes otsivad enda ellu kedagi. Armastuse väljendaja aitab armastada kogu südamest, aidates olla kirglikum, romantilisem, tundeid sõnadesse seada ja oma tundeid ka füüsiliselt väljendada.


- Selles väeesemes on kristallid, mis aitavad ilma pingeta kallistada, musi teha ja füüsilist kontakti luua. Thuliit kombinatsioonis Tiigrisilmaga aitab suurendada naise füüsilis läheduse vajadust.


- Thuliit on armastuse kristall, see aitab armastust ellu kutsuda, sul õiget inimest üles leida ja mõista seda sidet, mis sul selle inimesega on. Thuliit aitab mõista, miks me oleme suhtes just selle inimesega ja mis on meie ühine eesmärk. Igal suhtel on oma eesmärk ja omad õppetunnid, mis me peame nendest kätte saama. Olgu siis sul suhe saatusekaalsasega, hingesugulasega või hoopis elukaaslashingega. Thuliit aitab sul mõista, mis hingetüübiga on tegu ja milline on selle suhte ühine eesmärk spirituaalses mõttes.


- Tiigrisilm on kristall, mis muudab naise enesekindlamaks ja aitab naisel enda tundeid paremini väljendada. Tiigrisilm aitab julgelt enda tundeid sõnadesse ja tegudesse panna.


- Kire tõstmiseks soovitan seda väeeset kanda koos enda tehtud teise armastuse käeketiga, milleks on La Tene "Kirg". Suhte tugevdamise eesmärgil võib seda käeketti koos kanda La Tene "Armastuse tugevdamisega".

Senimaani, kui sa seda käeketti ei kanna või ööseks ära võttes soovitan sul seda hoida Mäekristall geoodi peal puhkamas ehk laadimas. Aseta see lihtsalt geoodi peale, et kristallid saaksid enda väge taastada. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Kaneeli viiruki või Salvei rituaalitaime suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, ARMASTUSE VÄLJENDAJA, la tene käekett, armastuse väljendaja, thuliit, tiigrisilm, la tene, la tene käekett armastuse väljendaja, la tene armastuse väljendaja, armastus, tunded, tunnete väljendamine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja