55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett JÄÄR "AURAKAITSE"

-30%
  • 22.20€
  • 15.54€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett JÄÄR "AURAKAITSE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!

La Tene tähemärgikäekett JÄÄR "AURAKAITSE" on kokku loodud kolmest kristallist. Piemoniit on see kristall, mis on Jäära jaoks, arvestades tema loomust ja see on ka tema üks tähemärgi kristallidest. Laava on teine kristall selles väeesemes ja Piemoniidi kõrval on kaks väikest Musta Spinelli. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käekett on kokku pandud spetsiaalse elastse käeketi kummiga.

- Tähemärgi käekett on mõeldud Jäärale nende Aura kaitsmiseks. Piemoniit on see kristall, mis aitab teistel kristallidel Jäära Aurasse enda energiat suunata. See kristall aitab kiiremini kristallide energiatel tööle hakata. Pealegi on see ka tema õnne kristall.

Piemoniit on kristall, mis annab Jäärale tervist, jõudu, kaitset ja intuitsiooni. See on Jäära jaoks multifunktsionaalne kristall ja selle kristalli toimed on väga tugevad. Piemoniit annab Jäärale elujõudu ja aitab teistel kristallidel tema Auras kiirelt tööle asuda.

- Laava ja Must Spinell on universaalsed kristallid tähemärkidele, mis aitavad konkreetse tähemärgi Aurat kaitsta, kui nende kõrval on tähemärgile mõeldud kristall.

- Väeese on mõeldud Aura kaitse loomiseks ehk ebaõnne eemaldamiseks, ebaõnne eest kaitsmiseks, kurjuse eest kaitsmiseks, õnnetuste ära hoidmiseks, stressi maandamiseks ning selle eest ka kaitsmiseks.

Kuna tegemist on väeesemega, siis lae seda Ahhaadi geoodil, kui sa seda ei kanna ja puhasta aeg-ajalt rituaalitaimedega, et selle vägi kestaks. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, JÄÄR, AURAKAITSE, tooted, la tene, la tene jäär, jäär aurakaitse, aura, kaitse, piemoniit, laava, must spinell, naiste tähemärgid, la tene käekett jäär

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja