55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett JÄÄR "KÜLLUS"

-5%
  • 32.90€
  • 31.26€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett JÄÄR "KÜLLUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.


La Tene käekett JÄÄR "KÜLLUS" on valmistatud Jäära tähtkuju all sündinule. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. See ehe koosneb enamjaolt Kondor Ahhaadist, mis on Jäära jaoks küllust, edu ja õnnetoov. Lisaks Kondor Ahhaadile on selles käeketis ka üks väga kauni väljanägemisega Tiigrisilma kristall ning kaunistamas ka ülevärvitud Hematiidi kristallid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse elastse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- Tähtkuju käekett on mõeldud Jäärale, et Jäär saaks läbi kristallide enda ellu head õnne ligi kutsuda ja seda väga materiaalsel tasandil. Selles väeehtes on küllusekristallid ja Kondor Ahhaat on Jäära jaoks üks eriliselt õnnetoovaks kristalliks. Tiigrisilm on see, mis avab koos Kondor Ahhaadiga Jäära küllusekanali ja Hematiit kaitseb materiaalse ebaõnne eest.


Väeese, mis aitab Jääral tema materiaalseid unistusi täide viia ja kui Jäär seda ehet kannab, siis tuleks kindlasti soovida, unistada ning saata oma külluslikud soovid teele. Selle ehte mõte on see, et Jäära ellu edu ja jõukust ligi kutsuda.


- Kondor Ahhaat on Jäära jaoks väga palju positiivsust ja edu toovaks kristalliks. Kondor Ahhaati on Jääral väga kasulik endaga kaasas kanda, kui Jäär soovib, et tema elus rahavool liiguks ja külluslikud võimalused satuksid tema teele. Kondor Ahhaadis peitub vägi, mis suudab muuta Jäära Aura küllust ligi meelitavaks.


- Tiigrisilm on üks tuntumaid ja aktiivsemaid küllusekristalle, mis aitab sinu ellu küllust ligi kutsuda. Eriti hästi töötab Tiigrisilm siis, kui see on koos mõne teise küllusekristalliga ja antud ehtes on see koos Kondor Ahhaadiga.


- Hematiit lisab ehtele ilu ja samas kaitseb see kristall Jäära Kondor Ahhaadi ja Tiigrisilmaga ebaõnne eest, mis võib külluse sulgeda.


Hoia seda ehet igal öösel Tsitriin geoodil või Šampanja Aura Kvarts geoodil, et selle vägi taastuks ja muutuks aktiivsemaks. Puhasta vähemalt korra kuus viirukiga, mis on seotud küllusega nagu näiteks Patšuliga või Kanepiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, JÄÄR, KÜLLUS, tooted, la tene, la tene käekett, la tene käekett jäär küllus, la tene küllus, jäär küllus, kondor ahhaat, tiigrisilm, hematiit, tähtkuju, la tene käekett jäär

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja