55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett meestele "ARMASTUS"

-20%
  • 21.50€
  • 17.20€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett meestele "ARMASTUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene meeste käekett "ARMASTUS" on valmistatud kahest erinevast kristallist, mis toovad iga mehe ellu armastuse õnne. See väeese koosneb Granaadist, mis on hingesugulase leidmise ja temaga heade suhete hoidmise kristall. Selles on ka Hematiit, mis aitab suhet kaitsta ja õiget hinge enda kõrvale leida.


- Meestele mõeldud käekett armastuse leidmiseks, armastuse õnne suurendamiseks, hingesugulasega kontakteerumiseks ja suhte hoidmiseks. See on universaalne armastuse väeese mehele, kes soovib, et tema hingeelu oleks korras.

- Granaat on väga tugev armastuse kristall, mis toimib meesenergiaga väga kiirelt ja võimsalt. Granaat toob armastuse õnne ja seda sobib kanda nii vallalisel, kui ka hõivatud mehel.

- Granaat suurendab kirge, romantikat ja armastuse väljendamist. See avab mehe hinge armastusele, armastuse jagamisele ja vastu võtmisele.

- Hematiit kaitseb suhet ja vallalisel aitab õiget suhte valikut teha. Aidates blokeerida valedel inimestel ellu tulemast. Hematiit koos Granaadiga aitab õpetada mehele enda tunnete väljendamist.

Armastuse õnne veelgi suuremaks muutmiseks soovitan ma selle sama käeehtega kanda ka kaelas Granaadi või Fuksiidi kristalli. Mõlemad nii Granaat, kui ka Fuksiit on meeste jaoks armastuse õnne talismanid.

Öösiti hoia seda käeketti Aragoniit geoodi peal laadimas, et kristallid taastuksid sinu abistamisest. Puhasta ühel korral kuus Palo Santo või Sandlipuu suitsuga.

Sildid: La Tene, käekett, ARMASTUS, meeste, meeste kristallid, meestele, mees, armastus meestele, granaat, hematiit, la tene meeste

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja