55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett meestele "ENESEKAITSE"

-5%
  • 23.80€
  • 22.61€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett meestele "ENESEKAITSE"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene meeste käekett "ENESEKAITSE" on spetsiaalselt meestele tehtud nende Aura kaitsmiseks. See väeese on kokku pandud Bronsiidi, Laava ja matiks poleeritud Oonüksi kristallidest. Käekett on kokku pandud jäigemast käeketi kummist, mis aitab käeketil vormi hoida ja muudab selle kandmise mugavaks.


- Väeese on mõeldud meestele, kes soovivad end kaitsta energiate ja inimeste eest, kes võivad halba teha ning soovida. Kõige enam kaitseb see väeese ebaõnne eest, mis võib ellu pääseda.


- Bronsiit on meesenergiaga kristall, mis on mehele vägagi kasulik. Bronsiit aitab kaitsta naiste eest, kes soovivad ära kasutada, liiga teha või kes ei ole õigetel põhjustel sinu elus. Enamjaolt aitab Bronsiit kaitsta selliste naiste eest, kes soovivad niiöelda raha pärast koos olla.


- Laava kristall on vägagi vajalik kristall meestele, igal mehel võiks olla see kristall. Laava aitab mehel tugev olla, suurendab enesekindlust, annab jõudu ja aitab teistel kristallidel paremini mehe Auras tööd teha.


- Oonüks on kristall, mis muudab mehe intuitiivseks ja aitab tabada neid inimesi, kes võivad talle liiga teha. Oonüks annab alateadvusesse märku, kui mees soovib end siduda selliste olukordade, projektide, inimeste või tehingutega, mis toovad talle halba õnne.


- Nende kolme kristalli kooslus annab mehele intuitsiooni, oskust ebaõnnest kaarega mööda käija ja hoiduda inimestest, eriti naistest, kes soovivad liiga teha.


Senimaani, kui sa seda väeeset ei kanna või öösel, kui magad, siis võiksid seda Ahhaat geoodi peal hoida ehk laadida. Aseta see Ahhaadi peale ja Ahhaat võiks olla aknalaual. Ahhaat aitab säilitada selle väeeseme energiat. Ühel korral kuus võiksid hoida öö läbi seda väeeset kohviubade peal, et see puhastaks nende kristallide energiat. Järgmisel hommikul vii kohvioad lihtsalt metsa või puude alla.

Sildid: La Tene, käekett, ENESEKAITSE, la tene meeste, meeste käekett, meeste enesekaitse, bronsiit, laava, oonüks, ebaõnn, needus, ära sõnumine, halvad kogemused, mehed

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja