55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett meestele "KÜLLUS JA RAHU"

-25%
  • 41.80€
  • 31.35€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett meestele "KÜLLUS JA RAHU"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene meeste käekett "KÜLLUS JA RAHUon väeese, mis on loodud spetisaalselt meestele. Selles väeehtes on Nefriit Jaad, mis sümboliseerib küllust, rikkust ja maist õnne. Selle kõrval on Sinine Kvarts, mis on ülima rahu sümbol. Kristalle täiendab 925 hõbedast elevant. Väeese on loodud vaid naturaalsetest kristallidest, nii nagu kõik La Tene brändi kristalltooted. Meeste käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 


- Nefriit Jaad on väga kasulik, kui sa soovid ettevõtlusega tegeleda või sa juba tegeled sellega. Nefriit Jaad aitab näha seda, mida sa paremini saaksid teha, mis tooks sulle kasu ja mis mitte, aidates su ellu tuua uusi ideid, projekte ja võimalusi.


Nefriit Jaad on kristall, mis elimineerib enesele seatud blokaadid, vale mõtlemise, kinnijäänud käitumismudeli, kahjulikud uskumused ja arvamused. Nefriit Jaad on kristall, mis vabastab sind endale seatud ahelatest ja mis aitab sul elada nii, et sa saaksid elada iseendale kasulikult. 


Nefriit Jaad on ka unistustekristall, mis aitab sinu südamesoovidel täituda. Kui sa seda kannad, siis tea, et Nefriit Jaad salvestab sinu soovid ja unistused enda sisse ning seejärel hakkab neid vaikselt ligi kutsuma, tehes su unistuste täitumiseks tee vabaks.


- Sinine Kvarts on äärmiselt rahustava, tasakaalustava ja harmoniseeriva toimega kristall, mis maandab pingeid, eemaldab negatiivsed mõtted, aitab lõõgastuda, näiteks siis, kui selja taga on väga raske päev. 


Sinine Kvarts sobib perioodil, kus on palju ärevust, närvilisust, pinget, segadust, kurbust või stressi. Sinine Kvarts aitab emotsionaalselt rasketest perioodidest ja üleelamistest terveks saada. Samas aitab see ka ajal, mil lihtsalt hing soovib rohkem puhkust ja rahu leida. Sinine Kvarts on igaühele üks tõeliselt rahustav kaaslane.


Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama. 

Elevandi sümbol on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid toovad Feng Shui järgi majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga ülespoole, kui aga allapoole, siis need aitavad tuua rahulikku atmosfääri ning eemaldada stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandikujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne.


Seda väeehet soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt PatšuliviirukigaPatšuli eeterliku õliga või Tüümiani eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: La Tene, käekett, KÜLLUS JA RAHU, meeste, la tene käekett, la tene käekett meestele, küllus, rahu, nefriit jaad, sinine kvarts, hõbe 925, hõbe, meeste käekett küllus ja rahu, rikkus, maine õnn, rahu, stressivaba, projektid, äriline edu, uued ideed, südamesoovid, pinged, negatiivsed mõtted, rahustav, elevant

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja