55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "ASTRAAL"

-25%
  • 25.90€
  • 19.43€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "ASTRAAL"
  • Saadavus: Laos


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene kõrvarõngad "ASTRAAL" on kokku pandud Sinisest Kaltsedonist, Sinisest Kuldkivist ja 925 hõbedast.


- Sinine Kaltsedon on võimas meditatsiooni-kristall, mida kandes aitab see aegamööda inimesel kiiremini rahuneda, stressi vabaks lasta, pingeid maandada ja luua Aurasse stabiilne ning harmooniline energialaine. See on kõik vajalik selleks, et Astraalrännakut oleks üldse võimalik kogeda. Astraal on läbi une teistesse dimensioonidesse ja reaalsustesse minek, mille kaudu on võimalik iseennast rohkem tundma õppida ja enda Inglitega kohtuda.

- Sinine Kuldkivi on seotud Astraaliga, planeetidega, teiste dimensioonidega ja Sinine Kaltsedon aitab sellel väel toimima hakata. Seegaon need kaks kristalli, mis kombineerides annavad võimaluse Astraali kogeda.

SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinine Kaltsedon sümboliseerib peamiselt rahu, vaikust, stressi leevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega.  Sinisel Kaltsedonil on inimkonna ajaloos väga kauaaegne ja tähtis koht. Näiteks vana-kreeklased, roomlased ja egiptlased kasutasid Sinist Kaltsedoni väga tihti enda ehete või esemete kaunistamiseks. Sellel kaunistamisel oli oma tähtsus - varanduse kaitsmine. Usuti juba siis, et Sinisel Kaltsedonil on niivõrd palju võimu, et see hoiab enda kandja esemeid ja varandust. Miks niiviisi usuti? Põhjuseks oli see, et väga paljud, kes seda kristalli kandsid, puutusid kokku olukordadega, kus nad tulid imeväel välja ohust ja ilma igasuguse probleemita.

SINISE KALTSEDONI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Kui Sinist Kaltsedoni kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Sinine Kaltsedon sulle suure rahutunde hinge, kõigepealt aitab see puhastada Kolmandal Silmal olevad intuitiivsed probleemid ja seejärel tervendab Kroontšakrat, aidates sel avaneda, et stress saaks sinu hingest väljuda.

- Võtab endasse sinu kurbuse, rahutuse, stressi ja ärevustunde ning vaikselt laseb selle Aurast välja. Sinine Kaltsedon on nagu kanal, mille läbi energiad filtreeruvad negatiivsest positiivseks.

- Aitab luua spirituaalse tasakaalu, mis on vajalik, et me enda tee siin elus leiaksime, et me tunneksime elus rahu- ja õnnetunnet, et me oleksime õnnelikud kõige selle üle, mis elu on meile kinkinud ja andnud.

- Sinise Kaltsedoni kandmine nendel tšakratel aitab suurendada heatahtlikkust, sõbralikkust, lahkust ja avameelsust. Sobib neile, kes tunnevad, et nad aeg-ajalt kalduvad kadedusemõtetesse või tunnevad, et on ülekohtused teiste inimestega ja lähedastega. Sellisel juhul aitab Sinine Kaltsedon väga kiirelt kõige selle paremaks muutmiseks!

- Sinise Kaltsedoni kandmine muudab inimese õrnemaks ja hellemaks, seega soovitan seda kristallehet neile, kes tunnevad, et nad on liialt järsud ja agressiivsed. Soovitan ka neile naistele, kellel on liialt palju meesenergiat hinges, nad ei saa õigeid suhteid kergelt luua või omavad perekonnas liialt suuri kohustusi ja rolli. Siis Sinine Kaltsedon pehmendab sinu Aurat ja aitab sul naise rollis täielikult olla.

- Sobib noortele naistele või tüdrukutele, et aidata neil enda üliemotsionaalsusega toime tulla.

- Sinise Kaltsedoni kõrvarõngaid kasutatakse silmade tervendamiseks, sellisel juhul, kui silmad on valguse suhtes ülitundlikud. Sobib neile, kes ei suuda prille ega läätsesid kanda, aga kellel on silmad nõrgad, siis Sinine Kaltsedon aitab ülitundlikkust veidigi vaigistada, et sa saaksid neid kanda.

- Sinise Kaltsedoni kõrvarõngaid kasutavad ravitsejad, et muuta end teiste inimeste suhtes tundlikumaks, mis aitab neil oma kliendiga paremat sidet saavutada.

Kui pidevalt kanda Sinist Kaltsedoni endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab see lõpuks saavutada su Auras ülima rahutunde.

- Sinine Kaltsedon on Inglitega suhtlemise kristall. Kui sa seda kristalli kandma hakkad, siis sa võid peagi tajuda seda, et sa näed Inglite numbreid, tajud kellegi lähedalolekut ning hakkad nägema väga palju erinevaid müstilisi märke. Sinine Kaltsedon avab sind sinu enda Inglitega suhtlema. Kanna seda selleks, et mõista, mida neil sulle öelda on. 

KURGUTŠAKRA


Kui sa suudad end avada enda lähedastele, kuid sul on ebamugav rääkida võõraste inimestega või inimestega, kes sulle lihtsalt ei meeldi, siis kanna enda tervendamiseks Sinist Kaltsedoni. Sinine Kaltsedon on kristall, mis tervendab Kurgutšakrat, aidates sul olla enesekindel suhtleja.


SODIAAK

Sinine Kaltsedon rahustab kõige kiiremini KAKSIKUID ja loob Inglitega kontakti KALADELE.

Tähemärgikristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Väeeset lae Tselestiit geoodil või hoia öösiti selgeltnägemise/astraali/intuitsiooni või harmoonia kristallikomplektis Tselestiidi peal. Puhasta Salvei rituaalitaime suitsuga.


Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Sildid: Tene, kõrvarõngad, ASTRAAL, tooted

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja