55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "BARÜÜT"

-25%
  • 25.20€
  • 18.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "BARÜÜT"
  • Saadavus: Laos


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene kõrvarõngad "BARÜÜT" on kokku pandud Barüüdi pärlist ja 925 hõbedast.


BARÜÜT on astraalrännakukristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas-oranž. Barüüdile on iseloomulikuks ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvivarjundid. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suurbritannia ja Venemaa.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

BARÜÜDI maagiline mõju kõrvarõngastena:


- Eriliselt kasulik on Barüüt siis, kui seda kristalli kõrvarõngastena kanda. See aitab avada ülemisi Tšakraid ja aitab inimesel endal spirituaalsetele energiatele tundlikumaks muutuda. See omakorda aitab arendada erinevaid spirituaalseid andeid, intuitsiooni ja visiooni taju.


- Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ilma ahne emotsioonita. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammlt ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab visioonitaju.

- Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada, kui soovid oma unenägusid lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusi enda jaoks lahti seletada nii, et sa ise suudaksid leida seoseid reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäokristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast.

- Barüüt on astraalrännakukristall, mis avab sinu meeled unes astraalrännaku jaoks. Selleks, et see toimiks, soovitan seda kristalli kanda igal Täiskuul või Noorkuul. Nii avad sa enda meeled spirituaalsetele kogemustele.

- Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- vaimsed haigused, skisofreenia, pimedusehirm, üksildusehirm, erinevad foobiad,


- alkoholisõltuvus, sõltuvused,


- luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud

KROONTŠAKRA

Barüüti on väga kasulik talismanina kaelas kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on jo-jo-efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusid lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.
 
SODIAAK


Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida.

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud pärl ca 10 mm

Sildid: La Tene kõrvarõngad BARÜÜT, La Tene, Ehted, hõbe, astraalrännak, unenäod, unenägude seletamine, suhtlemine, läbisaamine, kroontšakra, soovide soovimine, foobia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, sõltuvus, vaimsed haigused

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja