55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kõrvarõngad "DIEET"

-25%
  • 27.90€
  • 20.93€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "DIEET"
  • Saadavus: Laos


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene kõrvarõngad "DIEET" on kokku pandud Apatiidist ja Valgest Hauliidist, mis on 925 hõbeda kinnitustega. "Dieedi" kõrvarõngad on valmistatud kahest väga tugevast kristallist, mis kokku pannes hakkavad selle kandjat tervislikule teele suunama.


- "Dieedi" kõrvarõngad aitavad teadlikumalt toituda, aidates "ei" öelda asjadele, mis on tervisele kahjulikud või liialt rasvased.

- Aitab toiduaineid ostes teha õigeid valikuid, valida intuitsiooni abil endale söögiks asju, mis on tervisele kasulikud, blokeerides magusaisu või -vajadust.

Apatiit on üks tugevamaid dieedipidamise ja tervislikke eluviise soodustavaid kristalle. Apatiit suurendab isu tervisliku toidu järele ja blokeerib isusid selliste toitude vastu, mis on sinu kehale kahjulikud. See on kristall, mis aitab sul teadlikke valikuid teha ja oma keha eest paremini hoolt kanda. Apatiit aitab sul liigsöömisest lahti saada ja ülimalt kasulik neile, kes ei suuda enda isusid kontrollida. Apatiit muudab inimese tervislikumaks toitujaks, sobib neile, kes soovivad šokolaadi- ja teiste maiuste sõltuvusest vabaneda. Apatiit aitab sul enda iseloomu kasvatada, aidates sul luua enda jaoks piiranguid nii, et sa nendest üle ei astuks.

Valge Hauliit on samuti kasulik kristall dieedipidamiseks ja tervislike toitumisharjumuste edendamiseks. Valge Hauliit aitab sul enda tervisele rohkem pühendada ja õppida tervislikumalt toituma. Lisaks sellele aitab Valge Hauliit pidurdada pidevat vajadust midagi süüa ja näksida. 

- Kiirendavad metabolismi ehk ainevahetust. "Dieedi" kõrvarõngastega on soovitatav kanda ka teisi dieedi jaoks mõeldud kristalle, nagu näiteks Musta Obsidiaani või Bretšastunud Jaspist.

Lae kõrvarõngaid Mäekristall geoodil. Puhasta kindlasti aeg-ajalt Salvei rituaaltaime suitsuga.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi osa pikkus on ca 2,5 cm

Sildid: Tene, kõrvarõngad, DIEET, tooted, hõbe

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja