55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene sõrmus "VEREKIVI"

-25%
  • 8.90€
  • 6.68€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene sõrmus "VEREKIVI"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


VEREKIVI on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib meele kontakti loodusega. Verekivi on oma mineraalikoostise poolest Jaspis ehk see kuulub Jaspiste mineraaligruppi. Verekivi teiseks nimetuseks on Heliotroop, mis on lisaks Verekivile endale väga tuntud. Verekivi rohekas toon sümboliseerib maalähedust, tervenemist, iidseid teadmisi ja puhastust. Punane toon Verekivis sümboliseerib verd, meie algupära, ellujäämisoskusi ja vajalikku väge selle saavutamiseks. Verekivi on väga tugev füüsiline ja vaimne kaitsja. 


Verekivi on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "helios", mis tähendab päikest ja "trepein", mis tähendab ligi tõmbama. Verekivi nimetus kokkuvõtvalt tähendab päikese peegeldust ja kunagi anti see nimetus sellele kristallile, kuna see meenutas päikese poolt loodud värvidemängu merel, mis lõi veele punase kuma. Verekivi peetakse aegade algusest peale kristalliks, mis puhastab energiaid ja keha. Seetõttu on see kristall olnud sellest ajast peale kasutusel keha tervendajana.


Verekivi pärineb peamiselt Austraaliast, Tšehhist, Brasiiliast, USA-st, Indiast, Hiinast ja Venemaalt. Nendest riikidest on Verekivi kõige enam leitud, kaevandatud ja tänapäeval saadaval. Verekivil on erinevaid liike, nagu näiteks Verekivi Seftoniit ja Draakoni Verekivi. Verekivi ehk Heliotroobi sees olevad punakad laigud on üldiselt pärit Punasest Jaspisest, kuid neid punakaid toone võivad luua seal sees aeg-ajalt ka teised mineraalid. Maapõues on erinevat sorti kristallid üheskoos, kuna need loovad end üksteisest, ja sellepärast on võimalik selline mineraalide segunemine. 


Verekivi suudab taastada sinu energiavarusid, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Verekivi aitab sul toime tulla elu elamisega, aidates ka kõige raskematest eluperioodidest üle olla ning vastu pidada. Verekivi suurendab meie üldist emotsionaalset vastupidamisvõimet, andes meile oskuse probleemidega tegeleda. Selleks, et selle kristalli toimeid kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda. 

Verekivi aitab peale kaitsvate ja tervendavate omaduste tugevdada analüüsivõimet ja seega teeb sellest väga hea kristalli õppimiseks, edukamaks töö tegemiseks ning projektide ellu lükkamiseks. Ka sellepärast, et Verekivi peetakse sellise jõukuse sümboliks, mis on saavutatud läbi enda vaeva. Seega kanna seda kristalli endaga kaasas või aseta töölauale, kui võtad käsile mõne projekti ja soovid, et sa suudaksid selle edukalt lõpuni viia.

Verekivi on väga tihedalt seotud külluseenergiatega ja see aitab loomingulisel meelel avaneda, mis aitab tuua väga häid ning edukaid mõtteid. Verekivi parandab ja muudab edukamakas mõttetegevuse, mis on materiaalse suunitlusega. See ei loo ahnust ega egopõhist tegevust, vaid hoopis vastupidiselt see aitab edukaks saada läbi õigete sammude ja tegevuste. Hoia seda kristalli küllusekristallide või tööedukristallide keskel või kanna seda ehtena, et see nii saaks sulle abiks olla.

Verekivi suurendab vastupidavust, tahtejõudu ja enesekindlust, selles suhtes on see väga sarnane Tiigrisilma ja Bronsiidiga. Kui sa tunned, et nende kolme aspekti saavutamine on sinu jaoks vajalik, siis võta kõik need kolm kristalli endale korraga kasutusse. 

Verekivi aitab lisaks sellele sul vastu seista enda katsumustega, aidates sul ületada selle, mis sinu jaoks ületamatu või kohati hirmuäratav tundub. Verekivi aitab leida keerulistes olukordades häid ja edukaid lahendusi, aidates sinu mõtetesse tuua visioone ning ideid. Verekivi õpetab sind, kuidas elus olevate katsumuste ja raskustega silmitsi seista ning märgata neid võtmekohti, mis aitaksid edasi liikuda.

Verekivi energia pakub sulle väga suurt tuge tegemaks enda elus õigeid samme ja vastu võtmaks õigeid otsuseid. Verekivi aitab sul kaugemale enda elus näha ja teha täna juba neid samme, mis sulle tulevikku saavad paremaid võimalusi tuua. See kristall aitab sul enda elu suuremat pilti näha ja üleüldse edendab sinu spirituaalse teekonna edukust. 

Verekivi ei lase sul hirmu tunda siis, kui sa pead õige sammu või otsuse tegema. Verekivi aitab sul enda hirmust üle olla ja seega kasvatab see samaaegselt ka sinu iseloomu. 


Ühel hetkel, kui Verekivi on sind lummanud ja sul on tekkinud selle kristalliga seletamatu side, siis on see ilmselge märk selle kohta, et Verekivil on sulle väga palju pakkuda või sellel on oskus sinus korrektuure teha. 


"Verekivi peamiseks oskuseks on aidata sul terveneda, kui sinu keha on nõrk ja aidata sinu juurde küllust juurde tuua"

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

VEREKIVI
MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Verekivi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Verekivi kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Verekivi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan veidi lahti, kuidas just Verekivi sind aitab:

Lisaks sellele konkreetsele omadusele, mida Verekivi sulle konkreetses sõrmes kantuna annab, annab see ka selle kristalli teisi omadusi edasi. Lihtsalt üks kristalli vägi on kristalli teistest energiatest võimsam tänu sõrme hiromantilisele jõule.

PÖIAL

Vasak - Vasakus pöidlas on kasulik sul Verekivi sõrmust kanda, kui sa soovid lahti saada liigsest kulutamisest ja kui sa soovid enda rahavoolu väljaliikumist pidurdada. Eriti kasulik on Verekivi vasakus pöidlas siis, kui sind on tabanud materiaalne ebaõnn, see aitab selle energia kinni panna ja muuta selle hoopis külluslikuks.

Parem -  Paremas pöidlas kanna Verekivi kristalli, kui sa soovid leida endale eriala, millega sa rahule jääksid ja mille kaudu sa saaksid end ka majanduslikuks kindlustada. Väga kasulik on Verekivi kanda paremaks pöidlas, kui sa soovid enda juhiomadusi tugevamaks muuta.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus nimetissõrmes kantuna aitab Verekivi tervendada sinu hingamisteid ja seda eriti sellisel juhul, kui sa oled juba väikesest saati sellise nõrkusega olnud. Verekivi selles sõrmes aitab sul lisaks tervenemisele ka parandada sinu verbaalseid oskuseid ehk seda, kuidas sa räägid ja end väljendad.

Parem - Paremas nimetissõrmes Verekivi kandes aitab see tuua sulle küllust, rikkust ja jõukust. Selles sõrmes kantuna aktiveerib Verekivi enda kõige materiaalsemad omadused ja abistab sind nendega.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes leevendab Verekivi kõige enam sinu emotsionaalseid probleeme, tasakaalustab sind, aitab sinu Südametšakral terveneda ja taastuda. Verekivi vallandab enda emotsionaalsed tervendamised omadused läbi Saturni sõrme.

Parem - Paremas Saturni sõrmes vallandab Verekivi enda kaitsvad omadused. Verekivi aitab kaitsta sind teiste inimeste poolsete kiusamise, negatiivse mõjutuse ja salakavaluse eest. Verekivi loob läbi parema Saturni sõrme sinu ümber tugeva kaitsekilbi kõikide sinu jaoks kahjulike inimeste vastu.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak/Parem - Mõlemas Apollo sõrmes aktiveerib Verekivi enda külluslikud, materiaalsed, rahavoolu soodustavad ja õnnetoovad energiad. Verekivi kanna vasakus sõrmes, kui soovid enda hetkeseisu paremaks muuta, majanduslikke probleeme lahendada ja ka näiteks võlgadest lahti saada. Paremas kanna siis, kui soovid rikkust juurde kutsuda, isegi kui sul täna otseselt majanduslikke probleeme ei ole.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem - Verekivi kanna Merkuuri sõrmes, kui sa soovid terveks saada ükskõik millisest haigusest. Verekivi on immuunsust turgutav ja tervist parandava toimega kristall. Merkuur aktiveerib Verekivi sinu tervist turgutama.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus sa see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa soovid seda just selles sõrmes kanda!

ASTROLOOGIA

Verekivi on SEA-AASTAL sündinute külluse- ja rikkusekristall. Kristall, mis kannab kaasas rahalist õnne soodustavat väge. Seda kristalli endaga kaasas kandes või enda kodus hoides, aitab see sea-aastal sündinule väga häid materiaalseid võimalusi ligi kutsuda. Verekivi suurendab rikkuseenergiat, tuues sea-aastal sündinu ellu võimalusi hästi raha teenida, enda majanduslikku seisu parendada ja häid mõtteid selle kohta, kuidas üleüldiselt enda elu külluslikumalt elada. Iga sea-aastal sündinu elus võiks olla Verekivi ja kindlasti sobib see kristall küllusekristallide sekka. 

Verekivi sõrmust lae Mäekristall geoodil ja puhastada Jasmiini või Kaneeli viirukiga.

Sildid: La Tene sõrmus, VEREKIVI, sõrmus, la tene sõrmus verekivi, verekivi sõrmus, hõbe, küllus, tervis, juhiomadused, eriala, töö, immuunsus, rikkus, rahavool, kaitse, veri, hemoglobiinitase, aneemia, põis, rasedus, südametšakra, jäär, skorpion, kalad, sea-aasta, seaaasta

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja