55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

VALGE KALTSIIT küünlaalus

-20%
  • 149.00€
  • 119.20€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE KALTSIIT küünlaalus
  • Saadavus: Laos


Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.


VALGE KALTSIIT KÜÜNLAALUS on kokku pandud Kaltsiidi kuubikutest, mida ei ole töödeldud, vaid need kasvavadki mägede sees kuubikutena. Valge Kaltsiiti ise kuulub hinnaliste kristallide sekka juba selle võimsa puhastava ning taaselustava energia vibratsiooni tõttu, mida see kristall suudab endast välja anda. See on ka suur põhjus miks Valgest Kaltsiidist on tehtud küünlaalus, et see tule elemendiga veelgi võimsamaks muuta. Valge Kaltsiit on tuntud oma Aurat puhastava toime tõttu ja seega saab seda kodu energeetika puhastamiseks rakendada.


- Hoidke Valge Kaltsiidi küünlaalust magamistoas, kui soovite sellelt väeesemelt saada rahustavat und, lõõgastumist, stressi leevendust, suhteprobleemide leevendust, immuunsuse tugevdamist, prohvetlike nägemusi läbi une ja kontakti Inglitega. Valge Kaltsiit on üks Ingli kristallidest ja selle kõrvale sobib panna erinevaid Ingli või unenägude kristalle. Valge Kaltsiit aitab edendada spirituaalset kasvu.

- Hoidke Valge Kaltsiidi küünlalust elutoas või kõige läbikäidavamas ruumis, kui te soovite kodu stressi energeetikat puhastada. Tuba, milles me kõige rohkem viibime ja milles ka meie külalised viibivad, saab pidevat negatiivsust, mida peab puhastama, et kodus oleks hea olla ja majja riide ei tekiks. Valge Kaltsiidi küünaalusel küünla põletamine, samal ajal kui sa ise või sinu külalised viibivad, aitab blokeerida energiate kinni jäämist. Valge Kaltsiit vabastab stressi ja aitab Feng Shui Chi energial positiivselt liikuda.

- Kui sul on Valge Kaltsiidi küünlaalus, siis ma soovitan selle peal või kõrval laadida enda ehteid, kuna see töötab energiat andvana. Kui sa põletad küünalt selle sees, siis võta oma ehted ja aseta selle ümber. Kristallidest valmistatud ehted saavad sealt energiat juurde parema töötamise jaoks.

RAVITSEMINE Valge Kaltsiidi küünlaalus on küllaltki võimas juba sellepärast, et seal on palju kristalli, mis aitab energiaid edasi anda. Valge Kaltsiidi küünlaalus aseta enda või mõne pereliikme magamistuppa, kui see inimene on tihtipeale haige. Valge Kaltsiit toimib eeterkehas kui immuunsuse tugevdaja ja kui selles küünalt põletada, siis tuli aktiveerib kristalli veelgi võimsamaks tervendajaks. Valge Kaltsiit tugevdab immuunsust ja aitab lahti saada pidevast haigestumisest.

Valge Kaltsiit on habras ja seega soovitan seda küünlaalust hoida hoolega, mitte tõsta seda pidevalt ühest toast teise tuppa ja kui puhastada tolmust, siis õrnalt ja kindlasti ei tohiks Valget Kaltsiiti vee alla viia. Valget Kaltsiiti ei pea eraldi laadima ega viirukitega puhastama, kuna selles põleb pidevalt küünal.

Selle konkreetse küünlaaluse pildistasin iseenda Valgest Kaltsiidist, aga kuna on tegemist käsitööga ja kristallid on unikaalsed, siis iga küünlaalus võib välja näha veidi teistsugune.
Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 14 cm ja kõrgus ca 6cm

Sildid: VALGE KALTSIIT, Väeesemed, küünlaalus, tervendamine, aura puhastus, kodu aura puhastus, unenäod, prohvetlikud visioonid, kontakt inglitega, ingel, selgeltnägemine, intuitsioon, meditatsioon, stress, immuunsus, hea uni, lõõgastumine, ehete laadimine

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja