Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "IOLIIT"

La Tene käekett "IOLIIT" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "IOLIIT"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
57.45€
76.60€
Maksudeta: 47.88€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "IOLIIT"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene käekett "IOLIIT" on valmistatud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi ehted. Selles ehtes on kahte erinevat kuju väga kvaliteetset Ioliiti. Ioliite kaunistavad 925 hõbedast valmistatud pärlid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab sul mõista tervet enda elu ja selle tähendust.

Ioliit on Kordieriidi üks liikidest ja sellel on väga tugevad spirituaalsed omadused. Ioliit on küllaltki väärtuslik kristall. See on ka teise astme kristall ehk neile, kes on juba eelnevalt kristallidega tööd teinud. Ioliidi leiukohad asuvad MadagaskarilBurmasSri Lankal ja Indias. Kusjuures Ioliit on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja see tähendab lillat. Küll aga on Ioliit on ise tumesinist tooni, vahel harva see esineb ka tumelillana. Ioliidile on omane ka läbipaistvad või valged tekstuuri osad.

Ioliit on ennekõike neile, kes soovivad avastada enda andeid ja spirituaalseid oskusi. See on kristall, mida kannan mina selleks, et avada kõike seda, mis mulle sünnist kaasa on antud. Ioliit suurendab sinu energiatunnetust õige ja vale vahel, aidates sul mõista seda, mida on õige aktsepteerida ning mida mitte. Kuna tegemist on suurejoonelise intuitsiooni kasvatajaga, siis selle kristalli kandmine toetab sinus märkide lugemist ja nende mõistmist

IOLIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Ioliidil on oskus inimest tundlikumaks muuta ja kui sa kannad Ioliidi kristalli käe peal, siis see aitab sinu käsi tundlikumaks muuta. See on kasulik neile, kes soovivad oma kätega energiad tunnetama õppida ja kes tegelevad massaažiga või tervendus teraapiatega. Ioliit aitab sul inimeses olevaid energiaid tajuda ja on ka ülimalt kasulik pendliga ennustamisel, sellega töötamisel.

- Aitab kaasa kristallidega ennustamisel, aidates sinu käel just õige kristalli kristallide koti seest välja võtta, aidates sinu alateadvusel õigeid vastuseid läbi kristallide üles leida. Väga kasulik ennustamiseks ka ruunide, pendli ning Ingli kaartidega.

- Käe peal Ioliidi kandmine aitab spirituaalset energiat paremini vastu võtta aga kuna käte peal töötavad kõik kristallid nõrgemalt, kui näiteks kaelas kandes, siis soovitan Ioliiti kanda teiste intuitsiooni ja Ingli kristallidega koos. Kanna seda koos Angeliidi või Sinise Pitsahhaadiga, et suurendada enda võimet Inglitega suhelda.

- Ioliit aitab lahti saada ärevusest, mis on iseendale sisendatud ja endale tekitatud läbi ülemõtlemise.

- Ioliit on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab sul mõista tervet enda elu ja selle tähendust.

- Soovitan Ioliiti kanda kõigil neil käe peal, kes tunnevad, et nende elu on kuidagi viisi kaootiline. Ioliit aitab segadusi lahendada füüsiliselt ja aitab seda ka sinu sees rahustada. See on kristall, mis aitab sul selgelt mõelda ja tegutseda asjade suunas, mis tuleks ära lahendada, et sul parem hakkaks.

- Ioliit on Indigolaste ehk Indigohingede kristall. Ioliit aitab Indigoid hoida tasakaalus, aidates leevendada liigset melanhoolsust ja hoida neid negatiivsest mõttemaailmast väljas. Ioliit suurendab Indigo hinges olevat positiivsust. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ioliiti on lausa vaja kanda neil, kellel on probleeme alkoholismiga või alkoholi liigtarvitamisega. Ioliit töötab kõige paremini küll meestega, aidates neil alkoholist vabaneda. Naistel aitab samas ka liigsöömist piirata ja aidates toitumisharjumusi paremaks muuta.

- Ioliit on peavalude tervendaja ja seda see aitab vaid siis, kui Ioliiti kanda talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas, et see kristall saaks ülemiste Tšakratega tööd teha. 

- Tervendab simahaiguseid, väsinud silmi ja on kasulik neile, kes soovivad taastuda silmadega tehtud protseduuridest või haigusest.

Kui soovid Ioliiti tervendamise eesmärgil kasutada, siis soovitan kanda Ioliidi talismani. Leiad Ioliidi talismani SIIT.

KOLMAS SILM

Kuna tegemist on siiski Kolmanda Silma kristalliga, siis sellel kristallil ongi enamus oskustes sind spirituaalselt arendada. Ioliit tervendab Kolmandat Silma, aidates vabastada probleeme, mis ei lase sul selgelt tajuda enda elu.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ioliit kõige enam AMBUREID. Ioliit on Amburi elueesmärgi täitmise kristall ja seda tegelikult igal tasandil. Ioliit on äärmiselt spirituaalne kristall, mis õpetab Amburi hinge õiges suunas liikuma ja õigeid tegusi tegema. Ioliit suurendab Amburi intuitsiooni, tõstab tema teadlikkust ja aitab Amburil elu poolt antud ülesandeid täita. Kui Ambur kannab või kasutab Ioliiti, siis suudab Ambur igal hetkel mõista seda, mida tuleks edasi teha, kuidas tuleks käituda, kellega tuleb mis ülesanne ära täita ja palju muud.

Lisaks loe kindlasti ka läbi minu artikkel Amburi ja tema elueesmärgi kohta, mille leiad SIIT.

Soovitatavalt võiks Ambur kanda Ioliiti koos armastusekristallidega, et need kristallid saaksid Amburi elus veelgi võimsamalt tööd teha.

NUMEROLOOGIA

Ioliit on elutee number 7 spirituaalset arengut kiirendav ja intuitsiooni tugevdav kristall. Ioliit muudab elutee number 7 kandja spirituaalselt väga võimekaks, tugevaks ja see on kristall, mis aitab hingel areneda. Ioliit muudab intuitsiooni tugevaks ja õpetab seda usaldama. Soovitan elutee number 7 kandjal Ioliiti enda elus hoida, kanda seda või seda hoida sünnikristallide laekas.

Ioliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
9.00€ 12.00€
Maksudeta:7.50€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
18.60€ 24.80€
Maksudeta:15.50€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
30.75€ 41.00€
Maksudeta:25.63€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
11.93€ 15.90€
Maksudeta:9.94€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
22.43€ 29.90€
Maksudeta:18.69€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.