Menüü
Ostukorv

La Tene käekett NEITSI "KÜLLUSEMAGNET"

La Tene käekett NEITSI "KÜLLUSEMAGNET" LA TENE BRÄND
La Tene käekett NEITSI "KÜLLUSEMAGNET"
36.90€
Maksudeta: 30.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett NEITSI "KÜLLUSEMAGNET"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

La Tene tähemärgikäekett NEITSI "KÜLLUSEMAGNETon La Tene tähtkuju käekettide sarjast. Käeehe, milles on üks tugevaim küllusekristall Malahhiit, 925 hõbe ja vastavalt tähtkujule õnne- ning edutoov kristall. Neitsi tähtkuju käeehtes on Karneool see kristall, mis aitab Malahhiidi väel kiirelt Neitsi Auravälja jõuda ja selles külluseenergiaid õitsema viia. Teatud kristallid asuvad kiiremalt Auraväljas tegutsema võrreldes teistega ning igal tähtkujul on õnnetoovaid kristalle, mis avavad Auravälja kiirete muudatuste ellu viimisele. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes.Väeese on kokku pandud spetsiaalsest käeehte elastsest kummist, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

Tegemist on käeehtega, mis kutsub küllust ligi igal erineval tasandil, sellest tuleneb ka selle nimetus. Seda käeehet kanna selleks, et enda ellu tuua külluslikke maiseid eneseteostamise võimalusi, näiteks häid tööalaseid võimalusi.

Tähtkuju käekett "Küllusemagnet" aitab ligi kutsuda maist õnne, kasvatades rikkuseenergiat ja aidates sinu ideedel õitsema minna. Kui soovid, et sul läheks tööalaselt hästi, mõni projekt oleks edukas või üldüldse sinu majanduslik seis saaks parandatud, siis see on väga õige väeese igapäevaseks kandmiseks.

Kui soovid veelgi edukamaks saada, siis kanna selle käeehtega koos mõnda teist küllusekristalli, kas vabalt valitud või siis enda tähtkuju põhiseid rikkust ligi kutsuvaid kristalle. Mida rohkem maist õnne ligi kutsuvaid kristalle sa enda lähedal hoiad või kaasas kannad, seda suuremad on sinu õnne võimalused.

Seda väeeset lae kindlasti Tsitriin geoodi peal ajal, mil sa ei kanna seda. Tsitriin on küllusenergiat kasvatava toimega, see aitab sellel ehtel olla alati kõige võimekamat energiat täis.

Soovitan aeg-ajalt puhastada seda ehet Patšuliviirukiga või eeterlikke õli põletades hoida seda väeeset Patšuli aurude lähedal. Patšuli on üks tugevamaid küllusetaimi. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.