Menüü
Ostukorv

La Tene käekett NEITSI "MATERIAALNE ÕNN"

La Tene käekett NEITSI "MATERIAALNE ÕNN" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett NEITSI "MATERIAALNE ÕNN"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
15.30€
20.40€
Maksudeta: 12.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett NEITSI "MATERIAALNE ÕNN"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!


La Tene tähemärgi käekett NEITSI "MATERIAALNE ÕNN" on loodud naistele, kes on sündinud Neitsi sodiaagi all. See on Neitsi materiaalse õnne kristallidest loodud. Selles käeehtes on Karneool ja Päikesekivi koos 925 ülekullatud väikeste hõbepärlitega.


- Neitsid on küllaltki head analüütikud ja nendele on antud sünnist kaasa juba väga terav meel. Karneool ja Päikesekivi aitavad Neitsile tuua tööalast õnne, andes neile oskuse ka leida hea soodne töökoht, mis materiaalselt tooks head õnne. Need kristallid toetavad Neitsi nutikust raha teenimise alal.


- Eriliselt kasulikud on Karneool ja Päikesekivi sellele Neitsile, kes on iseseisev töö tegija, andes sellele Neitsile suuremat sorti õnne selleks, et rahavool avaneks tema poole.


- Neitsid, kes töötavad kellegi alluvuses, nendele on samuti see käeehe kasulik. Neile aitab see tuua palgatõusu ja paremat tööd.


- Karneool ja Päikesekivi toovad lisaks töö kaudu ka teisi teed pidi Neitsi ellu materiaalset õnne.


Tegemist on materiaalse suunaga käeehtega ja seda tuleks öösiti Tsitriin või Püriit geoodi peal laadida. Seda selleks, et see väeese enda jõudu ära ei kaotaks. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Palo Santoga või mitmel korral kuus Kaneeli viirukiga.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.