Menüü
Ostukorv

La Tene käekett NEITSI "SISEMINE TASAKAAL"

La Tene käekett NEITSI "SISEMINE TASAKAAL" LA TENE BRÄND
La Tene käekett NEITSI "SISEMINE TASAKAAL"
22.90€
Maksudeta: 19.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett NEITSI "SISEMINE TASAKAAL"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

Tegemist on La Tene tähtkuju käeketi SISEMISE TASAKAALU kollektsiooniga. See ehe on mõeldud spetsiaalselt neile, kes on sündinud NEITSI tähtkujuna. See on ka neile, kes on üleminekusodiaagid ja kelle põhitähtkujuks on Neitsi.

Sisemise tasakaalu käeehte kollektsiooni valmistasin ma selleks, et pakkuda igale tähtkujule energeetilist tuge. Selles ehtes on Valge Hauliit, mis sümboliseerib sisemist rahu, tasakaalu, heaolu ja on üks tugevamaid kristalle stressi leevendamiseks. Selle kristalli olen kokku viinud iga tähtkuju õnne- ning rahutoova kristalliga. See ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. Seda ehet kaunistavad ülekullatud 925 hõbeda pärlid, mis muudavad selle ehte eriliselt silmatorkavaks.

La Tene tähtkuju käeketis NEITSI "SISEMINE TASAKAAL" on ülima rahutoova kristalli Valge Hauliidi kõrval Neitsi jaoks õnne toov kristall Picasso Jaspis. Nende kahe kristalli kooslus on Neitsi jaoks kasulik, aidates tal ennast igas eluhetkes tunda hästi.

Seda ehet võib kanda igapäevaselt ja see on eriti kasulik aegadel, mil on keeruline. Kanna seda ehet koos teiste enda tähtkuju ehetega, et veelgi rohkem kasu ning tuge kristallide maailmast saada.

Valge Hauliidi peamiseks oskuseks on närvide rahustamine, stressi leevendamine, meeleolukõikumiste tasakaalustamine ja teiste kristallide energia ühtlustamine. See aitab inimese hinge tervendada ja sellel taastuda, aidates oma toetava energiaga parandada kõiki kohti, kus on emotsionaalsed haavad. Valge Hauliit toimib kui plaaster, mille all saab haav korralikult kinni kasvada. Kui Valget Hauliiti kanda, siis see tervendab need kohad inimese hinges ära, mis lasevad halval energial hingeni jõuda.

Picasso Jaspis on väga rahustava toimega kristall, mis aitab tasakaalustada närvilist energiat inimese või keskkonna Auraväljas. Picasso Jaspisel on oskus maandada pingeid ja luua enda kõrvale energiaväli, milles suudetakse leida rahu.

See on kristall, mis aitab sul enda sisemist tasakaalu hoida ka kõige raskemal, keerulisemal ja närvilisemaks muutval perioodil. Kanna seda kristalli endaga siis, kui sa tunned, et sa ei pea elu poolt seotud pingele vastu. See suurendab sinu vastupidavust ja muudab sinu emotsionaalse poole tugevamaks.

Picasso Jaspis loob Neitsi saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil terve olla.


Hoia seda ehet sel ajal, kui sa seda ei kanna, Tseoliit geoodil. Näiteks öösiti, et see saaks end sinu abistamiseks laadida ja taastada. Vähemalt korra kuus puhasta ehet Orhidee viiruki ja May Chang eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Enda ja oma sõprade tähtkujude kohta loe ka Tene Laulu esimesest raamatust "Tähtkujude salapära", leiad selle SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärli suurus ca 4 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.