Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT"

La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT"  LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT"
19.95€
26.60€
Maksudeta: 16.63€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.

La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT" on väeehe kahest kristallist, mille koosluses avanevad energiad, mis võimendavad loomingulisust. Selles käeehtes on üks suur ainulaadne ja erilise väljanägemisega Picasso Jaspise kristall, mille välimus on igas ehtes erinev. Lisaks on selles ehtes ka väikseid Picasso Jaspiseid ja erinevas suuruses Hematiidi kristalle. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehte kummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

- Picasso Jaspise ja Hematiidi ühendatud vägi aitab sinus avada loomingulise meele, aidates sul end loominguliselt väljendada ja parandada sinu kunstilisi, artistlikke ning käelisi oskuseid. 

- Hematiit on kaitsvate omadustega kristall, mille põhiliseks eesmärgiks on luua kaitsekilp kõige halva ja stressi tekitava vastu. Kui sa kannad Hematiiti, siis see aitab sind hoiatada tuleneva ohu eest ja muudab sind ettevaatlikumaks. Hematiidil on oskus stressi leevendada ja sind tugevamaks muuta.

- Picasso Jaspis on loomingulise mõttemaailma kristall. Kui sa seda kristalli kannad või kasutad, avab see sinu loomingulise meele ja see on väga kasulik olukordades, kus on tekkinud loominguline blokk. Eriti kasulik on Picasso Jaspis neile, kelle tööks on pidevate uuenduste tegemine ja kes töötab loomingulises valdkonnas.

- Picasso Jaspisel on oskus inimest loomingulisemaks muuta, see aitab ümbritsevast keskkonnast inspiratsiooni saada ja läbi selle inspiratsiooni alustada loomingu loomist. Väga kasulik kristall nii enda loomingulise meele veelgi võimsamaks muutmisel kui ka loomingu puudumisel.

- Lisaks kõigele sellele on Picasso Jaspise ja Hematiidi kooslus väga kasulik Koera-aastal kandmiseks. Picasso Jaspis on Koera-aasta õnne-, jõukuse- ja edukristall. Hematiit on Koera-aasta kaitsvaks kristalliks. Soovitan seda ehet kanda ka neil, kes on sündinud Koera-aastal ka siis, kui käimas on mõni teine astroloogiline aastakäik.

Hoia seda väeeset öösiti kindlasti Mäekristall geoodil, et see enda väge saaks selle geoodi peal taastada. Geoodide peal ehete laadimine on väga oluline ja see aitab kristallehetel kauakestvalt sinuga tööd teha. Puhasta vähemalt korra kuus Salveisuitsuga, et vabastada nendesse kristallidesse kogutud halba energiat.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.