Menüü
Ostukorv

LA TENE käekett AMBUR "SOOVID ja UNISTUSED 2024. AASTAKS"

LA TENE käekett AMBUR "SOOVID ja UNISTUSED 2024. AASTAKS" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE käekett AMBUR "SOOVID ja UNISTUSED 2024. AASTAKS"
29.90€
Maksudeta: 24.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMBUR "SOOVID ja UNISTUSED 2024. AASTAKS"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

LA TENE käekett AMBUR "SOOVID ja UNISTUSED 2024. AASTAKS" toob selgust 2024. aastal ja ka draakoniaastal. Väeehe, mis aitab unistusi reaalsuseks teha ja soovmõtteid teele saata. Kingib sulle jõudu, et suudaksid kõigega hakkama saada.

Selles on kombineeritud Rutiilnõeltega Kvartsi ja Suitskvartsi kristallid, mis on kaunistatud metall elementidega. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

Rutiilnõeltega Kvarts on 2024. aastal Amburi jaoks vajalik kristall, kuna aitab täide viia unistusi ja teele saata soovmõtteid, et need täituksid. 

Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema.

2024. aasta väeesemed on loodud selleks, et sind sellel teekonnal toetada ja abistada, et aasta oleks edukas igas valdkonnas.

Väeehet võid puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Rutiilnõeltega Kvartsi pärl ca 4 cm ja Sutskvartsi pärl ca 6-,4 mm.
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
62.00€
Maksudeta:51.67€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene käekett meestele "SUITSKVARTS" on loodud vaid nat..
35.40€
Maksudeta:29.50€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed p..
10.90€
Maksudeta:9.08€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UUS ETAPP JA VÕIMALUSED" koosneb Kullisilmast, Valgest Jaadist, Valgest Topaasist ja hõbe ..
29.90€
Maksudeta:24.92€
La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "HEA ÕNN JA HARMOONIA" koosneb Botswana Ahhaadist, Suitskvartsist, Oonüksist ja Hemati..
33.30€
Maksudeta:27.75€
LA TENE kinkekarp on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
4.00€
Maksudeta:3.33€
LA TENE kinkekarp on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
4.00€
Maksudeta:3.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.