Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA"

LA TENE erikollektsioon jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA" LA TENE BRÄND
AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsioon jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA" on väeehe, mis õpetab Sul iseennast austama ja armastama, aitab mõista, et pead enda eest hoolitsema, kui Sa soovid olla terve ja elujõuline.

Jalakett on kokku pandud Mango Kaltsiidi ja Rodokrosiidi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbe pärlid. See jalakett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon on väga rahulik ja seega sobib see ka kõigile neile, kes on kristallienergiatele väga tundlikud. Mango Kaltsiit on üks Kaltsiidi liikidest, mille teeb eriliseks see, et selle keemilises koostises on magneesiumi. Teistes Kaltsiitides seda ei esine. See ongi see aine, mis muudab selle Kaltsiidi heleroosaks. Mango Kaltsiidi peamisteks leiupaikadeks üle maailma on Brasiilia, Peruu, Mehhiko, Tšehhi, Slovakkia ja USA.


Mango Kaltsiit on tõeliselt armastusväärne kristall, see pulbitseb romantikast, sõprusest, andestamisest, headusest, tingimusteta armastusest ja tolerantsusest. Mango Kaltsiit on tõeline hingeabiline, aidates sinu emotsioone ja tundeid toetada ning juhtida. Kristall, mis aitab sul alati õiglaselt nii iseenda kui ka teiste inimestega käituda. Kui sa tunned, et sa ei oska end piisavalt palju väärtustada, armastada, enda eest hoolitseda või seda sama teistega teha, siis Mango Kaltsiit olgu sinu kristallkaaslaseks ajal, mil oled need oskused omandanud.

Mango Kaltsiit abistab neid, kes on äsja suhtest lahku läinud või, kes on matnud oma lähedase. Mango Kaltsiit on üks leinakristallidest, aidates suhte lõpuga ja surmaga leppida. Selleks sobib Mango Kaltsiidi kaasas kandmine või stressi komplektidesse lisamine.

Mango Kaltsiit aitab sind ühendada sügaval tasandil armastusega, aidates sul mõista seda, mis see armastus üldse on, milleks see vajalik on, kuidas ennast armastada, aktsepteerida ja kuidas armastust välja jagada. Igaüks, kes puutub kokku selle kristalliga, saab Mango Kaltsiidi poolt tervendatud. Mango Kaltsiit aitab sinus neid külgi parandada, mis on seotud armastuse ja selle mõistmisega. Kui sa oled liialt range oma lähedastega, siis see aitab sul muutuda leebemaks. Kui sa ei oska vastu võtta komplimente, siis see õpetab sind neid vastu võtma. Või näiteks, kui sa ei oska endas ilu näha, siis Mango Kaltsiit aitab sul seda endas märgata. Tegemist on universaalse armastusekristalliga ja on kindlaks abiliseks Roosale Kvartsile. Neid kahte kristalli on mõistlik koos kanda, et veelgi intensiivsemat tuge sellel alal saada.

MANGO KALTSIIDI maagiline mõju:

- Mango Kaltsiidi kandmine aitab selle kandjal ennast rohkem austada, armastada, näha iseeneses ilu ja väärtustada ennast. Mango Kaltsiit on kristall, mis ei luba sul endas kahelda ega endale liiga lasta teha. Seega sobib neile, kes on liialt mõjutatavad teiste inimeste sõnade suhtes.

- Mango Kaltsiit on armastusekristall, eriti on see seotud perekonnaarmastusega. See aitab perekonda tuua head suhtlust ja üksteise armastamist. Mango Kaltsiiti kandes aitab see emal oma lastega paremini läbi saada. Aitab lahti saada ema ja lapse vahelisest pingest või arusaamatutest.

- Aitab leevendada valu, mis on tekkinud lahk minemise või perekonna lõhenemisest.

- Mango Kaltsiidi kandmisel aitab see teistel inimestel selle kandja suhtes olla armastavam, sõbralikum ja lahkem. Eriti kasulik on see siis, kui soovitakse mehe poolt rohkem tähelepanu saada.

- Sobib ka lapsel kandmiseks, kuna Mango Kaltsiit aitab tunda, et sa oled tähtis, sa oled perekonda oodatud ja armastatud.

- Mango Kaltsiidi kandmine aitab selle kandjal ise aru saada, mida ta oma kehaga valesti teeb või näha kellega ta ei tohiks suhelda. Mango Kaltsiit tekitab ebamugavustunde inimeste juures olekuga, kes tegelikult sinu elus ei tohiks olla või aitab mõista enesehävituslikke harjumusi.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri (kui Kaltsilisi vee sees kasutada, hakkavad nad ajapikku lagunema, seetõttu tuleb neid mingi aja jooksul välja vahetada ja kulunud kristall loodusele kinkida). Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mango Kaltsiit aitab tervendada neerude funktsioneerimist, aidates üleliigsel veel kehast väljuda.

- Mango Kaltsiit tervendab naistehaigusi. Väga kasulikuks tervenduskristalliks nendele naistele, kellel on menopaus. Mango Kaltsiit aitab seda perioodi elus paremini üle elada. Sobib naistele, kellel on vähkkasvaja rinnas või emakas või mõni teine naistel esinev haigus. Mango Kaltsiit pakub emotsionaalset tuge sel hetkel ja õpetab lootust kõrgel hoidma, et tervenemine saaks kehas toimuda. 

- Hoides Mango Kaltsiiti padja all, aitab see hambaid tugevdada.

- Mango Kaltsiit suudab vabastada haigusseisundid, mille me iseendale läbi oma mõtlemise oleme loonud. Vahel usutakse haigusesse, vahel ise sisendatakse endale seda ja tekitatakse hirmu, mille tagajärjel tekivad füüsilised sümptomid. Sellise probleemi käes vaevlevad väga paljud ja Mango Kaltsiit on see, mis aitab vabastada need mõtted, mis tekitavad haigusi.

- Mango Kaltsiit aitab andestada, vabastada hirmud suhtlemise ees ja tervendab ärevusehäireid. 


- Aitab tervendada luid, käesooni, valutavaid käeliigeseid, käte nõrkust või sõrmede paistesolekut. Mango Kaltsiit on hea ka neile, kes tegelevad massaažiga, ravitsemisega ja kellel on enda töö juures vaja tundlikke käsi.

SÜDAMETŠAKRA

Mango Kaltsiit aitab sinu Südametšakrat väga sügaval tasandil tervendada, see jõuab isegi Tüümusetšakrani, mis asub Südametšakra sees. See tähendab seda, et Mango Kaltsiidil on oskus õpetada sind ka märkama enda elus seda kõige õigemat, aidates sul mõista seda, kes on sinu eluteele saadetud sind tõeliselt armastama. Lisaks sellele aitab Mango Kaltsiit vabaks saada hülgamisest, emotsionaalset traumast või üleelamisest, pettumusest ja vihast.

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale töötab Mango Kaltsiit väga intensiivselt ka Kroontšakraga. Mango Kaltsiidil on toime, mis ühendab Südametšakra Kroontšakraga. See tähendab seda, et see õpetab sind enda elus õigeid valikuid tegema, mis on soodsad sulle sinu tuleviku rajamisel, aidates sul täna langetada otsuseid, mis tulevikus sulle vaid õnne, rõõmu ja armastust pakuvad. Tänu Südametšakra ja Kroontšakra ühendamisele suudab Mango Kaltsiit üles äratada sinus armastuse Maa ja kogu selle planeedil elava vastu, aidates kaastunnet suurendada loomade, looduse ja inimeste vastu.

SODIAAK

SÕNNIDELE toob Mango Kaltsiit hingerahu, stabiilsust, head enesetunnet ja leevendust emotsionaalsele rahutustundele. Mango Kaltsiit toob head õnne armastuses, aidates armastust leida ja perekonda luua. See on kristall, mis aitab Sõnnil enda ümber luua armastavat keskkonda. Lisaks sellele aitab ta Sõnnil õppida iseennest armastama ja austama.

Mango Kaltsiit abistab Sõnni lapsepõlves, aidates saavutada emotsionaalset tasakaalu ja parandada läbisaamist perekonnaliikmetega, lisaks toetab nii väikese poisi kui ka tüdruku vaimset arengut.  

VÄHILE toob Mango Kaltsiit armastuseõnne.

KAALUDEL aitab Mango Kaltsiit enda perekonnaga hästi läbi saada. See on perekonna õnnekristall, mis aitab Kaaludel perekonda luua ja hoida. Lisaks sellele toob ta Kaaludele armastuseõnne ning leevendab nende üliemotsionaalsust.

Mango Kaltsiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT

Tehniline
Mõõdud Mango Kaltsiidi pärl ca 3-4 mm.
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
21.70€
Maksudeta:17.79€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
19.80€
Maksudeta:16.23€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
34.10€
Maksudeta:27.95€
La Tene erikollektsiooni jalakett "MEELEOLU PARANADAJA" on väeehe, mis loob hea tuju ja meeleolu. Suudab ebavajaliku stressi, mõtteid j..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.