Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE"

LA TENE erikollektsioon käekett "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE"
27.70€
Maksudeta: 22.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon käekett "ARMASTUS ja ÕNNETUNNE" on väeehe, mis õpetab sind armastust vastu võtma ja seda jagama, et armastus leiaks koha sinu saatuses. Suurendab õnnenergiaiaid.

Käekett on kokku pandud Thuliidist ja Hematiidist, mida kaunistavad metallist detailid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

THULIIT õpetab iseennast armastama ja teistele tundeid välja näitama. Aitab lastel uusi sõpru saada ja toob positiivseid kogemusi.

Thuliit on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emotsioonidega, minna laskmise ja õnnetunde tagasi toomisega. Thuliit on roosat värvi Tsoisiidi üks liikidest. Thuliit on emotsionaalne tervendaja, see on armastuse ja probleemide lahendamise kristall. Thuliit on sulle, kui sa tunned, et sinu hinges on emotsioone, mis ei lase sul olla õnnelik, ei lase sul teisi inimesi usaldada ja emotsioone, mis muudavad sind kurvaks.

Thuliit on kristall, mis avab sind kogu hingest elama, aidates sinu hinge muuta elavamaks ja tekitades sulle soovi olla õnnelik. Thuliit aitab sind muuta õnnelikumaks, rõõmsameelsemaks ja rahulikumaks.

Thuliit on kristall, mis on väga tugevalt seotud armastuseõnnega. Thuliit õpetab sulle seda, et elu läheb nii nagu ta läheb, õpetades armastust vabalt vastu võtma ja usaldada oma elu. Thuliit ei lase sul ise blokaade luua, mis takistavad armastuse ellu tulekut. Thuliit suurendab õnneenergiat, mis omakorda aitab külgetõmbeseadusel sinu suhtes edukamat tööd teha. Hoia Thuliiti enda elus, kui soovid, et armastus leiaks koha sinu saatuses.

THULIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Thuliit on armastuse kristall, see aitab armastust ellu kutsuda, sul õiget inimest üles leida ja mõista seda sidet, mis sul selle inimesega on. Thuliit aitab mõista, miks me oleme suhtes just selle inimesega ja mis on meie ühine eesmärk. Igal suhtel on oma eesmärk ja omad õppetunnid, mis me peame nendest kätte saama. Olgu siis sul suhe SaatusekaalsasegaHingesugulasega või hoopis Elukaaslashingega. Thuliit aitab sul mõista, mis hingetüübiga on tegu ja milline on selle suhte ühine eesmärk spirituaalses mõttes. 

- Thuliit on tingimusteta armastuse kristall, mida soovitan saatusekaaslastel enda elus hoida. See õpetab tingimusteta armastama, mis omakorda vähendab selles suhtes tekkivaid lahkhelisid.

- Thuliit õpetab sind armastust jagama ja seda välja näitama. Thuliit on eriti kasulik neile, kes on väga kehvas ja kurnavas suhtes olnud, kus Südametšakra on haiget saanud. Aidates seda inimest, kellel on väga raske oma tundeid ja emotsioone välja näidata.

- Kui sa tunned, et sul on vaja lisatuge kristallidelt, et sa suudaksid enesekindlalt suhelda, esineda või vestluses olles olla hea vestluskaaslane, siis Thuliit on just sinu jaoks. Thuliit aitab vabastada pinget, emotsionaalseid probleeme, mis ei lase sul vabalt end vestluse ajal tunda. Eriti sobilik on see neile, kes peavad esinema ja kellel on esinemishirm.

- See kristall on neile, kes on väga arad ja tagasihoidlikud. Thuliit aitab sellest kestast välja tulla, mille sa oled iseendale loonud ja sobib eriti hästi neile, kes ise soovivad olla enesekindlamad. Thuliit aitab leevendada suhtlemise ajal punastamist ja kokutamist.

- Thuliit on kristall, mis aitab maha jätmisest üle saada. Sellisest hülgamisest, mis on lapsepõlves olnud ja ka sellisest, mis on toimunud romantilises suhtes. Thuliit aitab enda energiaga täita selle emotsionaalse augu, mis sellisest olukorrast sinu südamesse on jäänud.

- Thuliit on kristall, mis aitab selle kandjal teiste inimestega kontakti saada, suhteid luua ja sidemeid tugevdada. Thuliiti kantakse, kui soovitakse sõpru enda ellu leida ja uut suhet alustada või vana suhet taaselustada.

- Thuliiti kantakse koos Larimariga, kui soovitakse hingesugulast enda ellu leida ja kui armastuse leidmine ei ole olnud eelnevalt väga kerge. Thuliit ja Larimar on neile, kes tunnevad end armastuse teemal lootusetult.

- Kanna Thuliiti koos Sinise Kaltsedoniga, kui sul on soov teiste inimestega paremini läbi saada ja üleüldiselt suhteid parandada. Nende kahe kristalli kooslus aitab tervendada ka emotsionaalseid haavu, mis ei lase sul teisi inimesi usaldada.

- Kanna Thuliiti koos Kuntsiidiga, et taastada armastust iseenda vastu. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab sul endaga hästi läbi saada ja ennast väärtustama hakata.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kaltsiumi puudulikkus, vitamiini puudus, närvisüsteem, süda, südameveresoonkond, verevarustus, veri, arter, veenilaiendid. 

- Soovitan Thuliiti kanda meestel, kellel on probleeme viljatusega või kellel on reproduktsiooni organites probleeme/haigusseisundeid. Naistel aitab Thuliit üle saada hirmust, mis on seotud lapseootele jäämisega. Aidates lahti lasta emotsioone, mis takistavad lapseootele jääda. 

- Thuliit aitab sul mõista, miks sa oled haigeks jäänud, mida sa oled ise valesti teinud ja kuidas sa saaksid ennast tervendada. Ütleme nii, et Thuliit on igale ühele kasulik ravitsemise eesmärgil kandmiseks. 

JUURTŠAKRA

Thuliiti kasutatakse Juurtšakra ehk esimese Tšakra tervendamisel. Juurtšakra tervis on tähtis, kuna vastasel juhul laguneb immuunsus ja ükski haigus ei soovi enam ära minna.

Selleks valmistatakse Thuliidist vee-eliksiiri seitsmel järjestikusel päeval. Thuliit asetatakse igal hommikul puhta veekannu sisse, hoitakse enne manustamist kakskümmend minutit vee sees, hiljem see võib sinna ka jääda. Seejärel juuakse vett terve päeva vältel. Peale seitset päeva puhastatakse kristall, laetakse terve öö-päev päikese ja kuu valguse käes ning asetatakse vee-eliksiiri kristallide karbi sisse. Jäta meelde, et vee-eliksiiri kristalle hoitakse eraldi ja kasutatakse vaid vee-eliksiiri tegemiseks. Iga kord, kui uusi vee-eliksiiri kristalle endale juure tood, siis esmalt hoia kristalli üks öö vee sees, et kristall mõistaks oma töö ülesandeid.

SÜDAMETŠAKRA

Thuliit mõjutab väga tugevalt Südametšakrat, aidates väga tõsistel ja väga sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Thuliit aitab vabaneda emotsioonidest, mis tekitavad sinus hirmu usaldamise ja petta saamise eest. Thuliit on neile, kellele on väga palju armastuses haiget tehtud, keda on reedetud, alandatud ning ära kasutatud. Thuliit aitab kõigest sellest üle olla ja nendel emotsioonidel tasapidi Aurast väljuda. 

Thuliit aitab õpetada sulle seda, et sa pead iseendale andestama ja andma endale võimaluse elamiseks. Thuliit õpetab seda, et mitte keegi ei vääri sinu pisaraid, kes sinuga on alatul viisil käitunud.

SODIAAK

Tähemärgilt on Thuliit KAKSIKUTE armastuse õnne ja hingesugulase leidmise kristall. SÕNNIDEL aitab Thuliit enda armastust väljendada ja olla paremad inimesed suhetes. 

Thuliidi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit või Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Thuliidi pärl ca 4-8 mm ja Hematiidi pärl ca 6 mm.
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud..
15.50€
Maksudeta:12.70€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud..
32.50€
Maksudeta:26.64€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emotsiooni..
55.50€
Maksudeta:45.49€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud..
16.90€
Maksudeta:13.85€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud..
32.50€
Maksudeta:26.64€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
23.90€
Maksudeta:19.59€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.