Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "HINGELE PAI"

LA TENE erikollektsioon käekett "HINGELE PAI" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "HINGELE PAI"
22.20€
Maksudeta: 18.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "HINGELE PAI"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett "HINGELE PAI" on väeehe, mis aitab elu rahulikumalt võtta ja toob harmooniat. Sümboliseerib headust, õrnust ja armastust ning loob sügava ja hooliva sideme perekonna vahel.

Käekett on kokku pandud Pärlikarbi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbedast detailid. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahuenergia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt. 

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid on ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

PÄRLIKARBI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida, õpetades armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast, kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

- Pärlikarp aitab naisel tugevdada enda intuitsiooni ja mõista tal paremini enda pereliikmeid. Aitab tugevdada intuitsiooni armastatu ja laste suhtes.

- Üleüldiselt aitab Pärlikarp leevendada kogu keha stressi, aidates selle viia normaalsele tasemele ja aidates stressi ka paremini taluda, kui see on normaalsele tasemele viidud. Pärlikarp aitab olla rahulik, aitab sul tunda end hästi ja aitab ka elada hetkes ehk nautida täpselt seda, mis parasjagu käsil on.

- Pärlikarp aitab kaitsta veel sündimata last probleemide eest ja eriti emotsionaalsete probleemide eest. Pärlikarp ei lase rasedal naisel anda enda negatiivseid emotsioone enda lapsele.

- Pärlikarp aitab elu rahulikumalt võtta ja tugevdab emotsionaalset tasakaalu.

- See on kristall, mida mina soovitan kanda igal naisel, kes parasjagu ootab last või kellel on väikesed lapsed kodus. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus luua tugev, sügav, armastav, emotsionaalselt hea ja usaldusväärne suhe enda lapsega. Veel sündimata lapsega tekitab Pärlikarp tugeva intuitsiooni ja omavahelise telepaatia. 

- Kanna Pärlikarpi koos Roosa KvartsigaAkvamariiniga ja Mookaitega, et enda veel sündmata last kaitsta. Peale selle aitab Pärlikarp lapsega emotsionaalset sidet saada ja luua temaga head suhet juba enne tema sündimist.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus luua inimsuhetesse selgust ja head õnne. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahelise läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse tuua austust, ustavust ja teineteise mõistmist. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna, aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada. 

- See on emalikku hinge abistav ja toetav kristall. Pärlikarp aitab emalikul hingel oma missiooni ehk elueesmärki täita. See aitab mõista, kuidas abivajajaga toimida ja toetada teisi inimesi nii, kuidas eesmärk ette näeb. Samas aitab Pärlikarbi energia toetada emalikku hinge, et ta ise ei oleks oma missiooni käigus ülekoormatud. Pärlikarpi soovitan kanda, see on õnnetoovaks talismaniks. Loe ka Tene Laulu artiklit "Emalik hing - universumilt saadud eluülesanne" SIIT.

- Pärlikarp sümboliseerib õrnust ja headust. Seda kristalli kandes parandab see sinu iseloomujooni, aidates sul olla heatahtlikum, tolerantsem ja parem inimene igas mõttes. See on suurepäraseks kristalliks iseenda kujundamiseks, aidates kaasa kvaliteetsete iseloomujoonte väljakujunemisele. Pärlikarp suurendab head tähelepanu, aidates teistel inimestel sind paremas valguses näha. See on kasulik enda maine ja kogu olemuse parandamiseks.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putukahammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda. 

- Pärlikarp on naiseliku energiaga kristall, mis tähendab seda, et sellel on võime tervendada ennekõike naisi ja tütarlapsi vastavalt sellele, mis tervisemured on omased just naissoole. Pärlikarp on universaalne naisteprobleemide tervendamise kristall. 

- Pärlikarpi on väga kasulik kanda lapseootel naisel. Pärlikarp aitab lahendada rasedusega seotud tervisemuresid ja neid ära hoida. Lisaks sellele on väga kasulik kanda Pärlikarpi endaga sünnituse ajal või vahetult enne seda, et sünnitus läheks hästi ja ilma komplikatsioonideta. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kõige enam SKORPIONEID.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne-, heaolu-, armastuse- ja tasakaalukristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see neile õnne tooks. 

Pärlikarpi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pärl ca 4 mm. Pärlikarp ca 1,5x0,5x0,5 cm.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
PÄRL sõrmus (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
240.90€
Maksudeta:197.46€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kaelaehe "HEMATIIT" on väeehe, mis kannab endas tasakaalu, elujõudu ja head õnne. Blokeerib e..
13.30€
Maksudeta:10.90€
LA TENE erikollektsiooni käekett "ISIKLIK ÕNN" on kokku pandud Sinisest Hauliidist ja Oonüksist, mida kaunistavad hõbepärid. Käeke..
25.50€
Maksudeta:20.90€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus..
5.60€
Maksudeta:4.59€
MAGUS VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, ..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Toodet  on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "KÜLLUSLIKUD UNISTUSED" on väeehe, mis aitab liikuda enda külluslike unistu..
34.40€
Maksudeta:28.20€
TEEPUU eeterlik õli on väga hea abivahend kodu puhtana ja tervenda hoidmisel, kui ka keha tervendamisel. Teepuu eeterlik õli pärineb Melaleu..
9.80€
Maksudeta:8.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.