Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "JÕUKUS"

LA TENE erikollektsioon käekett "JÕUKUS" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett "JÕUKUS"
35.50€
Maksudeta: 29.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "JÕUKUS"

Võimalikud valikud

Toodet  on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon käekett "JÕUKUS" on väeehe, mis suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise. Aktiveerib rahavoolu liikumise.

Käekett koosneb Malahhiidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbedast ja metallist detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

Malahiit on habras kristall, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.

MALAHHIIT on küllusejõukuseedurikkuserahavoolu ja materiaalse õnne kristall. Malahhiit suudab kaitsta sind kurjaebaõnneõnnetustelennuõnnetusepaanikareisimise hirmu ja stressi eest.

Malahhiit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamisteks leiu- ja kaevanduspiirkondadeks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegipoolest kantakse Malahhiiti enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall, seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, seal on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehteks töötlemine on kulukam. 

MALAHHIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Malahhiiti kanna endaga kaasas, kui sa teed tööd. Tööd tehes aitab Malahhiit suurendada sinu Auraväljas rahavoolu liikumist ja tänu sellele sulle rikkust ligi kutsuda. Malahhiit aitab parandada sinu sissetulekut, aidates sulle head õnne Auravälja tuua, mis omakorda aitab sul leida hea võimaluse enda rahalise sissetuleku suurendamiseks. 

- Malahhiit meeldib väga paljudele inimestele ja see lausa tõmbab pilku. Kui sulle meeldib Malahhiit, siis on see märk selle kohta, et sul on peagi saabumas materiaalselt edukas aeg. Tavaliselt meeldib see kristall neile, kes on nõus materiaalse elu poole paremaks muutmise nimel ka tööd tegema.

- Kristall, mis kaitseb sind negatiivsete portaalide eest, mille kaudu sa võid enda Aurasse halbu hingesid ehk deemoneid ligi lasta.

- Kaitseb energia-vampiirluse, kiusamise, ahnuse, kadeduse, tagarääkimise, klatšimise, valelike inimeste, kurjuse, needmise ja ärasõnumise eest. Põhimõtteliselt on Malahhiit universaalne kaitsekristall.

- Kaitseb sinu hinge kurjuse eest ja ei lase sul endal kurjaks muutuda.

- Malahhiit õpetab seda, et surm ei ole halb asi ja aitab selle kandjal enda jaoks lahti mõtestada hingede taassünni. Malahhiit on kasulik neile, kes kardavad lähedaste surma ja kes ei suuda kellegi surmaga leppida.

- Sellel kristallil on oskus inimest liikuma panna ja materiaalsete eesmärkide poole suunata. Kui sa oled mõne otsuse langetanud ja soovid selle nimel tegutsema hakata, siis Malahhiit aitab sul seda teha.

- Malahhiit on kristall, mis õpetab inimest ennast analüüsima ja märkama seda, mis takistab tema isiklikku arengut ja on ebaoluline. Malahhiit aitab väga hästi ja korrektselt ära lahterdada selle, mis kannavad kaasas väärtuslikku õpetussõna ning mis mitte. Malahhiit aitab sul enda elus suuremat sorti suurpuhastust ette võtta, suunates sind alateadlikult enda elus vabastama kõigest, mis sind enam ei teeni.

- Malahhiidil on oskus küllust ligi tõmmata ja sinu materiaalset õnne suuremaks muuta. See on kristall, mis toob sulle edukaid võimalusi ja tööd. Kui sa soovid tööd leida või enda tööd veelgi kasulikumaks muuta, siis kanna Malahhiiti.

- Kanna Malahhiidi kristalli koos Rohelise AventuriiniPüriidi või mõne teise materiaalse edu kristalliga, et endale veelgi suuremat edu tuua.

- Kanna Malahhiiti koos Hüpersteeni ja Roosa Kvartsiga, kui sa soovid enda suhet kaitsta. Nende kristallide kombinatsiooni soovitan kanda siis, kui suhtesse on tulnud kolmas isik, kes soovib suhet rikkuda.

- Malahhiit on üks tugevamatoimelisemaid rahamaagia, külluse ja rahavoolu kristalle. Kristall, mis suudab säilitada enda sisse sõnad, mis on seotud rahaenergia tõstmise ja võimendamisega. Kristall, mis toob rahaõnne sinu ellu ja veel enam siis, kui sa oled selle sisse laadinud ka soovi, et see nii toimiks. Kui sa hakkad esmakordselt Malahhiidist valmistatud ehet kandma, siis hoia seda ehet käes ja soovi sinna sisse soov enne selle kandmise asumist. Malahhiit on rahaõnne aktiveerija kristall, millega on võimalik teha rahamaagiatMis tähendab seda, et Malahhiiti rahaga kokku liites ehk rahakotis hoides või paberraha kõrvale sättides Feng Shui järgi Ida-ilmakaarde (kodus või tööl), aktiveerib see külluseenergiate võimendumise.

- Hoia Malahhiiti enda kodus Ida-ilmakaares, et tuua maisel tasandil enda ellu suuremat sorti õnne. Tegemist on rahavoolu aktiveerijaga ja juhusliku õnne toojaga.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

- Malahhiit kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Malahhiit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on mürgiseid aineid.


- Mürgitused, troopiliste putukate hammustused ja haigused.

- Malahhiit on kasulik vereringele ja aitab takistada verehaiguste loomist.

- Malahhiit aitab viljatuid, soosib kehast mürkide väljutamist, aitab kaasa ohutule sünnitamisele, parandab reproduktsiooniorganite tööd. Malahhiit ravitseb naiste reproduktsiooniorganeid ja seda kasutatakse tsüstide ravimisel. Selleks asetatakse kolm Malahhiidi tükki haigele piirkonnale ning moodustatakse nendest kolmnurk ja hoitakse ige päev umbes veerand tundi nendel kohtadel. Peale ravitsemist puhastatakse kristallid. Malahhiiti kasutatakse veel Parkinsonitõve, jalgade paistetamise, malaaria, liigse higistamise ravitsemiseks ja neerukivide eemadamiseks. 

- Malahhiiti soovitan kanda siis, kui kehas on mõne aine allergia ja kui sa ei tea, mille vastu sul see allergia on. Malahhiiti kandes hakkab sul seda toitu süües paha, kus sees on see aine. See annab võimaluse, et sa saaksid teada, mille vastu sul allergia on.

TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA

Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab kõige enam KALJUKITSEDE ja SKORPIONITE Aurat. Skorpionitele toob Malahhiit materiaalset edu ja seda on mõistlik kanda Skorpionil tööedu tagamiseks. Malahhiit on Skorpioni jaoks materiaalse edu, külluse, rahavoolu, tööedu ja õnne toovaks kristalliks. Malahhiit on Skorpioni jaoks universaalseks materiaalse õnne kristalliks. Kaljukitsedele toob Malahhiit konkreetselt rahaõnne. NEITSITELE, kes on sündinud 23. - 24. augustil, nende jaoks on Malahhiit tervise kaitse talismaniks.

NUMEROLOOGIA

Malahhiit on 15. kuupäeval sündinute õnnekristall, mis toob õnne väga mitmel erineval tasandil. Malahhiit aitab ennekõike saavutada materiaalset kindlustunnet, tuua ellu luksust ja aktiveerida 15. kuupäeval sündinute elus rahavoolu liikumise. Malahhiit kaitseb ebaõnne, probleemide, kurbuse ja negatiivsuse eest. Malahhiit aitab tervendada 15. kuupäeval sündinu negatiivseid iseloomujooni ja positiivseid iseloomujooni esile tuua. Malahhiit aitab õnnetule teele kaldunud hingel liikuda tagasi tagasi saatuse õigele teele. Malahhiit aitab üles leida selle ande ja oskuse, mis on võimalik erialaks ning enda sissetulekuallikaks muuta. Malahhiiti soovitan ma ehtena kanda ja sünnikristallidelaekas hoida. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT

Numeroloogia järgi on Malahhiit materiaalse edu ja õnnetalismaniks neile, kes on sündinud elutee number 1 all. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Malahhiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Malahhiidi pärl ca 4 mm. Oonüksi pärl ca 4-8 mm.
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
42.80€
Maksudeta:35.08€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
42.80€
Maksudeta:35.08€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.Toodet on piiratud koguses...
42.20€
Maksudeta:34.59€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelsemaks. Toob positiivsust j..
5.30€
Maksudeta:4.34€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
KOLLANE JASPIS suurendab enesekindlust ja julgustab. Aitab sul enda eriala peal edukas olla, aidates tööd paremini ja osavamalt korraldada. Kolla..
1.00€
Maksudeta:0.82€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.