Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "KAITSE"

La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "KAITSE"
La Tene erikollektsioon käekett KALJUKITS "KAITSE"
33.30€
Maksudeta: 27.29€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALJUKITS "KAITSE"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett KALJUKITS "KAITSE" koosneb Oonüksi, GabbroLaava kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda pärlid. Väeehe, mis suurendab aurakaitsekilpi, aidates teha oma elus parimaid valikuid ning teha vahet õigel ja valel. Blokeerib negatiivseid energiaid.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

OONÜKS on tõeliselt kaunis must kristall, mis on rahustava ja energiaid tervendava toimega. See kaitsteb sind nii väliste, kui ka sisemiste tegurite eest, mis sulle isiklikult hästi ei mõju. Aitab lahti saada hirmudest ja õpetab end ümber kujundama positiivseks ning rõõmsaks. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul taas elurõõmu üles leida ja muuta sind õnnelikuks, siis oled õige kristalli juures!

Oonüks väga tugeva toimega kristall, mis reageerib igasugusele energiale, mis tema lähedusse saabub või on. Seega, kui Oonüks teeb oma töö ära ehk on sind piisavalt palju aidanud ning oma energiast lahti saanud, siis see praguneb ning läheb katki. Selline asi juhtub eriti nende kristallidega, mida ei ole korralikult hooldatud ehk mida ei ole laetud geoodidel, ega ka puhastatud rituaalitaime suitsuga. Kui sinu Oonüks praguneb ja läheb peaaegu, et katki, siis ole hea vabasta kristall jõevette või metsa.

Oonüks on musta värvi kristall, millel on erinevaid liike. Musta värvi Oonüks on tavaline Oonüks ja see on tekkinud Laavast. Oonüksi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, Mehhiko, Kanada, India ja Venemaa. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel olla. Sellepärast esimene, kuna sellel on oskus inimese Auras kiirelt enda jaoks kohta leida. Sellel on oskus kiirelt kaitset luua ja negatiivset energiat Aurast välja juhtida. See teeb Oonüksist väga vajaliku kristalli, aidates teistel kristallidel kiiremini tööle hakata ja üleüldiselt inimese enda elus kiireid muudatusi paremuse poole tuua.

OONÜKSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Oonüksi peamine omadus on selle kandjat kaitsta energia kadumise eest. Oonüks loob tugeva kaitsekilbi ümber selle kandja, aidates kaitsta teiste inimeste negatiivsuse ja pahatahtlikkuse eest.

- Sellel kristallil on oskus inimese Aurat tervendada, aidates Auras eksisteerivaid energiaauke uuesti kinni panna. Energiaaugud on need kohad sinu Auras, mis lasevad sinu heal energial ära kaduda ja kui sul on energia augud, siis tavaliselt sellel inimesel ei lähe hästi. Igas elu aspektis võib olla takistusi, probleeme ja õhus on palju segaduse tunnet. Samas võib see inimene tunda ka seda, et kõik soovivad talle liiga teha.

Tihtipeale on nii, et kui inimese Auras on augud, siis teised inimesed hakkavad seda inimest kiusama. Hakkavad energiat varastama, kritiseerima, mõnitama ja lausa ahistama. Nendel, kelle Aura on terve ehk ilma aura aukude või leketega, siis nende juurde naljalt keegi oma negatiivsusega ei tule.

- Oonüks aitab sinu hingest eemale hoida ebavajalikku energiat, millest sul kasu ei ole. Oonüks kaitseb selliste probleemide, katsumuste ja sündmuste eest, mis sind ei õpeta. Abiks neile, kes pidevalt satuvad ebameeldivatesse ja halbadesse olukordadesse. Oonüks kaitseb ebaõnne eest!

- Oonüksil on üks ülimalt hea omadus, milleks on valedele jälile jõudmine. Kui sa kannad Oonüksit pidevalt või lausa igapäevaselt endaga, siis see aitab sul tabada valetajaid. Ehk kui sa kannad seda kristalli, siis sa tunned jutuajamise käigus ära, kas inimene on sinuga siiras või mitte.

Väga paljudel inimestel reageerib Oonüks valetajate või kurja soovivate inimestega nii, et see läheb samal ajal, kui sulle valetatakse või halb inimene su kõrval seisab, keha peal kuumaks.

- Oonüksil on üks väga hea ja kasulik toime, millepärast ma seda kristalli päris tihti paljudele inimestele soovitan. Oonüks suudab maandada negatiivseid mõtteid, neid kinni panna, neid eemale hoida ja seda siis, kui need ei ole väärt mõtlemiseks. On olemas negatiivsed mõtted, mis on kui märgid ja hoiatused, mis tekivad inimese sisse ja millele tuleb lahendus leida. Kuid enamus negatiivsetest mõtetest on siiski üleliigsed. Oonüks aitab neid üleliigseid negatiivseid mõtteid blokeerida, lõpetades nende tekke ja nendele keskendumise.

- Oonüks on kasulik neile, kes soovivad enda tegude ja sõnade üle rohkem kontrolli saavutada. Sobib neile, kes ei oska ennast aeg-ajalt kontrollida ning sooviksid kavalamad suhtlejad olla. Kavalamad selles mõttes, et õppida suhtlema nii, et sa suudaksid vajadusel enda eest seista ja öelda asju välja õigel ajal, et teisi inimesi paika panna. Eriti kasulik on see neile, kes ei julge enda eest seista ja kes lasevad endale liiga teha.

- See on kristall, mis õpetab sul enda eest seisma ja õpetab sind olema enda elu eest vastutav. Oonüks aitab sul mõista seda, et kui sa ise midagi ei muuda, siis mitte midagi reaalselt ei muutugi.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab keskenduda selle kandjal eelkõige iseendale. Aitab leida vastuseid sellistele küsimustele nagu "Mida ma peaksin tegema, et minu elu oleks elamist väärt?", "Mis teeb mind päriselt õnnelikuks?", "Miks ma tunnen teatud emotsioone, mis need mulle üritavad öelda?", aidates edukalt kaasa inimese spirituaalsele arengule.

- See imeilus must kristall aitab sind vanadest ahelatest vabaks päästa, aidates rohkem keskenduda olevikule ja tulevikule, mitte minevikule. See aitab teha sinus endas tervendustööd, mis vabastab sind järk-järgult mineviku energiast, mis endiselt liiga teeb. Oonüks on suurepärane eluga edasi liikumise kristall.

-  Kaunis Oonüks vallandab enda toime energiaid filtreerida selle kandja auravälja, mis omakorda tähendab seda, et see aitab stressienergiast vabaks saada. Oonüks eemaldab negatiivsuse, stressi ja ükskõik mille, mis ei lase sul õnnelik olla. Võib öelda, et Oonüksit saab kasutada enda õnne suurendamiseks ja positiivsuse edendamiseks. Tegemist on äärmiselt multifunktsionaalse energiaga kristalliga, seetõttu see mulle nii väga meeldibki ja ei ole inimest, kellel seda vaja ei oleks. Valides Oonüksi, ei saa sa valet valikut teha.

- Oonüks kaitseb needuse ja musta maagia eest. Kui keegi soovib sulle halbu sõnu peale lugeda, sulle maagiat teha selleks, et sinu elu ära rikkuda, siis Oonüks ei lase sellel juhtuda. Oonüksis peitub vägi, mis võitleb selliste energiate vastu ja millel on oskus sellist kurjust blokeerida. Soovitan kindlasti Oonüksit, kui sa ise tunned, et keegi, kes soovib sulle väga palju halba, on olemas.

- Oonüks on hea õnne, kaitse ning toetava energia kristall neile, kes on sündinud Poolkuu kuufaasil. Oonüks annab neile oskuse õigel ja valel vahet teha ning see on kristall, mis tugevdab nende intuitsiooni.

- Kui sa soovid enda intuitsiooni arendada ja selle peale loota ehk eemaldada valenägemused ja visioonid, siis Oonüksi kandmisest on väga palju kasu. Oonüks ei lase sul valesti tunnetada, muutes väga selgeks sinu tajud ja visioonid, eriti, kui kanda Oonüksit võimalikult lähedal Kurgutšakrale, kas siis ripatsina kaelas või kõrvarõngastena. Oonüks suurendab selgeltajumist, aidates kaasa valikute tegemisel.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Oonüksit, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Talismanina kaelas kandmisel aitab Oonüks emotsionaalseid haavu tervendada. Aidates tervendada usaldusega seotud probleeme, aidates iseendale ja teistele andestada. Oonüks aitab eluga edasi minna ja aitab vabastada mineviku sidemetest, mis liiga teevad. Oonüks aitab minevikust lahti lasta ja unustada selle, mis kord on juhtunud. Selleks, et Oonüks suudaks sinuga nii suure töö ära teha, tuleb seda väga pikka aega endaga kaasas kanda.

- Oonüks on sõltuvustest vabastav ja nende tekke eest kaitsev kristall. Kandes Oonüksit, aitab see ükskõik millise sõltuvuse viia sinust eemale, hajutades sinu tähelepanu ja vajadust teatud tarbimise suhtes. Eelkõige aitab Oonüks alkoholist eemalduda. See suurendab õnnetunnet, aitab sul enda eluga rohkem rahul olla ja seeläbi viib see mõtted sõltuvust tekitavast harjumusest eemale.

- Tegemist on kristalliga, mis mõjub kasulikult rasedatele. Oonüks kaitseb last, kes on veel sündimata ja ema, kes last kannab. Oonüks hoiab ohtude, õnnetuste ja terviserikete eest. Suurendab kaitset mõlemale hingele ja ühendab lapse kaitseingli lapsega. Oonüksit on kasulik kanda terve raseduse vältel.

TŠAKRAD

Oonüks töötab peamiselt JUURTŠAKRA kasuks, aidates seda tervendada ja selle Tšakra energiat taastada. Oonüks aitab mõista sinu enda stressi, viha või meeleolukõikumiste tagamaid. Kui neid mõista, siis vabaneb Juurtšakralt ka teatud hulk negatiivset energiat, mida sa seal ise läbi nende emotsioonide kinni hoiad. Seega Oonüks on kasulik, kui sul on probleeme meeleolu kõikumistega ja vihaga. Need emotsioonid võivad tekitada Juurtšakrasse haiguseid, näiteks naistele viljakuse probleeme ja tsüste.

Oonüks mõjub ka KROONTŠAKRALE, aidates depressiivsetest, ennast alla suruvatest, negatiivsetest, suitsiidsetest mõtetest ja ärevusprobleemidest lahti saada. Kui selliseid mõtteid sinus ei ole, siis see kaitseb sind edaspidi nende tekete eest. Oonüks on suurepärane kristall ehtena kandmiseks, aidates kaitsta sinu tundlikke Tšakaid, luues eluisu, positiivsust ja pannes sind tõeliselt elama!

SODIAAK

Päikesemärgilt aitab Oonüks kõige enam KALJUKITSI, suurendades selle päikesemärgi aurakaitsekilpi, aidates teha õigeid valikuid ja eelkõige parimaid valikuid. Oonüks tasakaalustab Kaljukitse tasakaalutust, tuues kõige paremad isikuomadused välja. Soovitan kanda kaitseenergia suurendamise pärast just Oonüksit.

Oonüksi kristalli soovitan ma laadida Ahhaadi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Oonüks on filteerija kristall, mis tähendab seda, et see neelab sinu Aurast ja hingest kõik negatiivsuse endasse. Kui sa soovid, et sinu kristall sinuga korralikult tööd teeks, siis tuleb selle eest ka hoolt kanda. Pidevalt laadides ja korrapäraselt seda puhastades.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
14.30€
Maksudeta:11.72€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
83.20€
Maksudeta:68.20€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
103.50€
Maksudeta:84.84€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
8.90€
Maksudeta:7.29€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
8.90€
Maksudeta:7.29€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
17.64€
Maksudeta:14.46€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "ÕIGED VALIKUD ja SELGUS" on kokku pandud Rudraksha, Bronsiidi ja värvitud Hemat..
36.60€
Maksudeta:30.00€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
Pilt on illustreeriv.La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.