Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "KÕIGE KALLIMALE"

LA TENE erikollektsioon käekett "KÕIGE KALLIMALE" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett "KÕIGE KALLIMALE"
23.30€
Maksudeta: 19.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "KÕIGE KALLIMALE"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett "KÕIGE KALLIMALE" on väeehe, mis aktiveerib ja puhastab Südametšakra, aidates kasvatada tingimusteta armastust kalli inimese vastu. Muudab armastavamaks ja tundelisemaks suurendades empaatiat.

Ehe on kokku pandud Pärli kristallidest, mida kaunistavad hõbedast detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob romantikat hinge, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. 

Pärlid on imeilusad ja neist on võimalik kauneid ehteid valmistada. Pärl küll ei ole otseselt poolvääriskivi, kuid sellel on palju energiaväärtusi, mis teeb selle heaks energiamuutjaks. Pärle on erinevat värvi, värvid varieeruvad valgest, roosakatest, lilladest, sinakatest kuni teiste värvideni välja.

Pärl sümboliseerib rahulolu, tasakaalu, närvide puhkamist, vaimse koormuse vähenemist, probleemide lahenemist ning pingete maandamist. Üleüldse on Pärl väga kasulik inimesele, kes soovib hingerahu ja tasakaalu leida.

Pärl on väga kauni väljanägemisega ja seetõttu lisatakse seda paljude kristallehete sisse. See aitab kaasa teiste kristallide energiate võimendamiseks ja sidumiseks. 

Kui sulle meeldib Pärl ja sul on tõmme selle poole, siis siinkohas on selles sõnum sees. Sul on vaja väljapoolt saada tuge, et raskete ning keeruliste energiatega hakkama saada. Teiseks sõnumiks on see, et sa elad perioodis, kus arened spirituaalselt ja sinu Südametšakra  on avanemas.

Pärl muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta.

SODIAAK

Pärl mõjub kõikidele tähtkujudele suurepäraselt, õpetades ja andes neile armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks. Kuid SKORPION ja VEEVALAJA suudavad kõige enam Pärli väge enda arengu ning elu jaoks ära kasutada. See muudab need kaks tähtkuju esindajat armastavamaks ning suurendab nende isiklikku armastuseõnne, aidates vallalistel leida endale kaaslast ning suhtes oleval Skorpionil ja Veevalajal tunda veelgi suuremat armastust enda kaaslase vastu.

RAVITSEMINE

- Pärl aktiveerib inimest ennast enda tervise eest rohkem hoolt kandma, aidates selle kandjal ise märgata, mida keha vajab ja millised harjumused on kahjulikud. See on enesetevenduskristall, mis õpetab iseennast armastama ja kõige paremal viisil kohtlema. 

Pärli soovitan laadida Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärlikarbi pärl on ca 9-6 mm.
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on..
7.80€
Maksudeta:6.39€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
54.50€
Maksudeta:44.67€
Pilt on illustreeriv. Roosa Aura geood, poleeritud Roosa Aura ja Ingli Aura kristallid ei kuulu aluse juurde.PÄRLIKARPE leidub väga paljudes..
13.00€
Maksudeta:10.65€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Armastuse, viljakuse, taassün..
7.80€
Maksudeta:6.39€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE" on kokku pandud väeehetest, mis aktiveerivad ja puhastavad Südametša..
37.70€
Maksudeta:30.90€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.70€
Maksudeta:1.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.