Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA"

La Tene erikollektsioon käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA"
La Tene erikollektsioon käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA"
26.60€
Maksudeta: 21.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA" koosneb Valge Ahhaadi, Mäekristalli ja Druzy Ahhadi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. See väeehe toob tasakaalu ja harmooniat. Taasatab hea enesetunde ja suurendab positiivset ellusuhtumist.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktuuri. Valge Ahhaat on "ÜLIMA PUHTUSE" kristall, see sümboliseerib vabadust, uut elu algust, minevikust vabanemist ja emotsionaalset tasakaalu. Valge Ahhaadi peamine leiukoht maailmas on Brasiilia

VALGE AHHAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Valge Ahhaat suurendab lootust, lootust ükskõik, millises aspektis. Aitab näha võimalusi ja on ülimalt kasulik neile, kes on millegi suhtes peaaegu et alla andmas. Näiteks armastuses on asjad väga kehvad olnud ja ei usuta enam armastusse, siis sellest tundest aitab lahti saada Valge Ahhaat.

- See on kristall, mis suurendab rahutunnet. See on kristall, mis muudab sinu meeled positiivseks ja aitab vabaneda järk-järgult kriitilistest emotsioonidest. Kristall, mis ei lase sul enesekriitiline olla ja õpetab sind iseendas head nägema.

- Kristall, mis toob hinge harmooniatunnet, kui seda kaua kanda, siis see süstib igasse Tšakrasse armastust. Kanna seda talismanina, et see toidaks Tšakraid energiaga, mis teeb hingele head. See toob armastust niiviisi - näiteks Päikesepõimiku Tšakra jaoks hakkab see muutma raha suhtes teisi väärtusi. Tööd teed naudingu pärast, mitte rahaahnuse pärast. Kroontšakrale mõjub nii, et unistad hingelistest asjadest, mitte ahnusest. 

- Valge Ahhaat aitab elust tunda rõõmu, aitab tunda tänutunnet. See on kristall, mis aitab andestada, leppida erinevate olukordadega ja anda inimestele uusi võimalusi.

- Valge Ahhaat on kristall, mis suurendab inimese sees olevat tänutunnet, tänulikkust ja aidates seda praktiseerida. Kui sa kannad Valge Ahhaadi kristalli, siis see aitab sul iseenesest samm-sammult tänulikumaks muutuda. Kui sa tunned, et sa tihtipeale unustad ära enda elu nägemist hea nurga alt, siis soovitan sul seda kristalli kandma hakata. Valge Ahhaat tervendab sinu hinge, viies sind tänulikkust praktiseerima nii, et see tuleks sinu seest iseeneslikult. 

- Sobib neile, kes pidevalt nutavad ja muutuvad kurvaks ning meenutavad minevikku. See aitab neid emotsioone leevendada ja blokeerib minevikule mõtlemist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Valget Ahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Kõige võimsam energia, mida Valge Ahhaat endaga kaasas kannab, on oskus muuta inimest rahulikuks, aidates sellega leevendada stressi ja ülemuretsemist, millega paljud haigused hakkavad kasvama. Valge Ahhaat on kasulik kilpnäärme ja südamelihaste tervendamisel, kui seda kaelas kanda. 

- Valge Ahhaat on väga kasulik lapseootel naistele, aidates "süda paha olekut" eemal hoida ja sellest vabaneda. Valge Ahhaat hoiab ära iivelduse või ka sellest tuleneva oksendamise.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra asub otse sinu pea kohal ja tegemist on seitsmenda Tšakraga. See Tšakra vastutab sinu elujanu, oskuse olla lootust täis ja tulevikuvisioonide eest. Valge Ahhaadi kandmine aitab seda Tšakrat tervena hoida.

Valge Ahhaat aitab elujanu säilitada, sobib väga hästi neile, kes on kaotanud eluisu või elumõtte. Valge Ahhaat leevendab stressi ja võitleb depressiooni vastu. Kroontšakras asub depressiooni kolle ja Valge Ahhaat tervendab sealseid depressiooniga seotud energiaid.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Valge Ahhaat kõige enam KAKSIKUID.

Lisaks sellele, et Valge Ahhaat toimib kiirelt Kaksikutega, see on suurepärane kristall ka KALJUKITSEDE jaoks. Valge Ahhaat aitab takistada Kaljukitse elus ebaõnneenergiaid, aidates kaasa Kaljukitsel jõuda enda elus õigele rajale. See kristall töötab tugevalt Kaljukitse intuitsiooniga, suunates teda ennast õigeid otsuseid vastu võtma. Lisaks sellele toetab see stressi maandamist. 

Valget Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viirukiga või Clary Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Tehniline
Mõõdud Pärl ca 8 mm.
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja erinevad, kuna Maa on need ise loonud.VALGE DRUZY AHHAAT on sisemise rahu j..
123.40€
Maksudeta:101.15€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.50€
Maksudeta:0.41€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja kõik erinevad, seega ka kõik talismanid on samuti ainulaadsed. AHHAAT on tea..
70.00€
Maksudeta:57.38€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
10.20€
Maksudeta:8.36€
Tegemist piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL" koosneb Girasolist ja Valgest Ahh..
79.90€
Maksudeta:65.49€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.40€
Maksudeta:2.79€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
7.70€
Maksudeta:6.31€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristal..
1.80€
Maksudeta:1.48€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.