Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA"

LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "VABASTAJA"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "VABASTAJA"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "VABASTAJA" on kokku pandud Turmaliinsuletistega Kvartsi ja Gabbro kristallidest, mida kaunistavad Hematiidi pärlid. Väeehe, mis eemaldab ebavajalikud mõtted ja mured, mis ei lase Sul end õnnelikuna tunda. Vabastab Sind stressist, ärevusest ja pingetest.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ülivõimsa Aurapuhastaja ja -kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike saavutada kontrolli enda elu üle, eemaldada ebavajalikud mõtted ja ülemuretsemise, mis on inimeste üheks suurimaks probleemiks. Peale selle aitab Kvarts Turmaliini mõjudel jõuda kiiremini Aurasse ning üleüldse on selle kristalli energia võimsam ja kiirematoimelisem. Seetõttu soovitangi paljudele just Turmaliinsuletistega Kvartsi, et oma negatiivsetest külgedest lahti saada ja seejärel lasta selle kristalli suurepärastel toimetel sinu Aurasse saabuda. Alati tuleb kõigepealt enda Aura puhastada, et kõik hea saaks sinuni jõuda, eemaldades kõik takistused, mis takistavad sinu õnnelikku elu.

TURMALIINSULETISTEGA KVARTSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

See on kristall, mis puhastab sinu Aurat, taaselustab seda ja vabastab sinu hingest ebavajalikku informatsiooni. See on kohati multifunktsionaalse toimega kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui soovitakse universaalsemat kristalli kanda.

- Kui tavaliselt soovitan ma kanda Mäekristalli selleks, et Aurat puhastada ja anda lisajõudu sellele, et Aurast läheks välja kõik see, mis sinna ei kuulu, siis selleks võib kasutada ka Turmaliisuletistega Kvartsi.

- Turmaliinsuletisega Kvarts vabastab Aurast kurbuse, depressiivsuse, ärevustunde, segadustunde, kinnismõtted, liigselt kriitika peale mõtlemise, vajaduse teistest sõltuda ja teiste meele järgi käituda. Kui võtta need energiad Turmaliinsuletistega Kvartsilt endasse, siis on võimalik saavutada kõik hea ja positiivne.

- See on kristall, mis annab su muremõtted edasi Inglitele või universumile - saadab teele su palved, mis on seotud probleemide lahendamisega, seega palu seda kristalli kandes probleemidele lahendust, pöördu hingede maailma poole või universumi enda poole. Kanna seda kristalli palvete teelesaatmise ajal, samuti ka muul ajal (võid mida pikemalt, seda kasulikum).

- Turmaliisuletistega Kvarts vabastab Aurast ärasõnumise, kui sa ei ole seda ära teeninud. Need ärasõnumised, mida inimene on enda käitumisega ära teeninud, need jõuavad nagunii Aurasse, kuna Inglid ei kaitse õppetundide eest, mille me ise endale kohale oleme kutsunud - see kehtib kõigiga.

- Turmaliinsuletistega Kvartsi endaga kaasas või ehtena kandes aitab see sinu ümber luua korraliku valgust ja kaitset täis energiamulli. See on kasulik kristall, mis aitab sulle pakkuda vaimset kaitset. Kui sa tunned, et oled tundlik inimeste tujude ja energiate suhtes, siis see kristall võib just sinu ideaalne kaaslane olla. Turmaliinsuletistega Kvarts suurendab ka sinu teadlikkust selle kohta, mis või kes võiks sinu energiale kahjulik olla. Väga kasulik kristall enda  kaitsmiseks ja intuitiivse arengu edendamiseks. 

- Turmaliinsuletistega Kvarts on väga hea kaaslane kõigile, kes soovivad spirituaalselt areneda. See on kaaslane, mis aitab sul alati olla kahe jalaga maa peal, aga samas arendada enda intuitsiooni ning õppida elu vaimsemat poolt. Turmaliisuletistega Kvarts ei lase pead kaotada, ei lase stressil tekkida, mis on täiesti tavaline, kui hakatakse ennast spirituaalselt avama.

- Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis jagab sulle tarkusi, teadmisi ja saatuse poolt suunatud kogemuste kaudu märke selle kohta, kuidas end tervendada. See on kristall, mis juhib sinu tähelepanu sellele, mis muudab sind haigeks, takistab, teeb liiga, on sinu jaoks ebatervislik ja kahjulik. Kristall, mis aitab sul enda elus märgata seda, mida sa peaksid muutma või millest eemale hoidma. See on väga kasulik kristall perioodil, mil tunned, et sinu elus on "midagi", mis sind takistab, kuid sa ei oska sellele seletust leida, mis see takistav energia võiks olla. Alusta Turmaliinsuletistega Kvartsi kandmist või kasutamist, kuni oled selle teadmiseni jõudnud. 

- Vabastab Aurast energiablokaade ja aitab Aurakeha kinni panna, et säiliks kõik hea, eelkõige tervis säiliks.

- Aitab tuua selgust olukordadesse, kus sa ei suuda enda intuitsiooni ehk sisetunnet kuulata. Turmaliisuletistega Kvarts vabastab pettekujutlemad ja aitab tuua selgust.


-
 Aitab negatiivsetel mõtetel muutuda positiivseks ja rasketel aegadel aitab kiireid lahendusi leida. Eemaldab ennasthaletseva, kahjulikud, liialt kriitilise meele, mis võib inimesele endale halba tuua ja teha.

- Tugevdab Auravälja, parandab Auralekked ja -augud. Turmaliinsuletistega Kvarts paneb kinni ükskõik millise energialekke, mis laseb sinu isiklikul jõul sinu juurest väljuda, jättes sind kurnatult maha. Kaitseb sinu isiklikke saladusi, samas aitab ka sul endal teiste saladusi paremini hoida. 

- Armastusekristallidega koos kantult, nagu näiteks Roosa Kvartsi või Morganiidiga, aitab Turmaliinsuletistega Kvarts armastussuhtes olevaid konflikte lahendada ja neid vältida.

- Aitab lõhestunud isiksusel enda positiivne pool uuesti üles leida ja mitte käituda teiste inimestega oma probleemide tõttu halvasti. Kaitseb kahjulike energiate eest, kahjulike inimeste eest ja suurendab üleüldist Aura vastupidavust ükskõik millise kurjuse eest.

- Kaitseb energiavampiiride eest ja nende inimeste eest, kes on sinu elu suhtes liialt uudishimulikus. Kaitseb sind nii, et sinu isiklik informatsioon ei jõuaks nendeni.

- Tugevdab iseloomu, aitab olla julgem ja enda sõna maksma panna, kui see on vajalik.

- Selgeltnägemisekristallidega koos kantuna, nagu näiteks Lasuriidiga, aitab Turmaliisuletistega Kvarts kiirendada energiavarude taastumist ja olla vastupidavam pikkade ennustamiste järel, andes jõudu näha kauem oma visioone ja kaartidelt vastuseid saada. 

RAVITSEMINE

- Turmaliinsuletistega Kvarts tugevdab immuunsüsteemi, aidates üleüldiselt tervem olla ja tugevana püsida. Selles kristallis olev Mäekristalli osa tervendab ja toidab kogu keha organeid oma väega. Musta Turmaliini osa kaitseb haigestumise eest. 

- Kristall, mis aitab närvihaiguseid tervendada ning soodustab närvide rahustamist ja taastumist. Seda kristalli on väga kasulik kasutada närvikahjustuste või närvihaiguste puhul. 

- Turmaliinsuletistega Kvarts ravib depressiooni, kuna Mäekristalli osa selles kristallis aitab vabastada kogu hinges oleva negatiivse energia, Must Turmaliin aitab vabaneda kahjulikest mõtetest. 

- Kasulik kristall luupainajatega võitlemiseks, kuna sellel on oskus neid eemal hoida. Lisaks luupainajatest vabanemisel on Turmaliinsuletistega Kvarts kasulik kristall vaimsete probleemide puhul nagu näiteks skisofreenia. 

KROONTŠAKRA

Turmaliinsuletistega Kvarts on Kroontšakrale väga kasulik, aidates eemal hoida valenägemusi, valet intuitsiooni ja paranoilisi ettekujutusi. Väga kasulik kristall nii vaimselt tugevale inimesele kui ka nõrgale. Seda kõike seetõttu, et Turmaliinsuletistega Kvarts aitab vabaneda segavast energiast, mis loob valet teadlikkust. Väga kasulik inimesele, kelle jaoks on oluline tema intuitiivne pool ja et see pool temas juhataks teda alati õigele poole. 

Turmaliinsuletistega Kvarts tervendab Kroontšakrat, aidates vabastada hingest stressi, tugevat depressiooni, ärevushäireid, ettekujutlusi ja liigset fantaasiat, mis on kahjulik. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab tervendada närvihaiguseid. 

SODIAAK 

Tähemärgilt toovad Turmaliinsuletistega Kvartsi ehted kõige enam tasakaalu KAALUDE ja SKORPIONITE iseloomudesse.  Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis aitab Skorpionil spirituaalselt areneda, tema intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. See on kristall, mis aitab Skorpionil mõista, mis on õige ja mis on vale. Tänu Turmaliinsuletisega Kvartsile tugevnevad Skorpionil inimeste tundmise meel ja oskus enda elust halba ära hoida. 

Turmaliinsuletistega Kvarts kaitseb Skorpioni Auravälja ebaõnne eest ja aitab eelkõige vabaks lasta raskeid emotsioone. Skorpion on tundlik inimene, kellel on vaja pidevalt enda meeltes suurpuhastust teha. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab seda teha, lastes vabaks stressienergia, mis Skorpioni Auravälja on püsima jäänud. 

NUMEROLOOGIA

Turmaliinsuletistega Kvarts aitab elutee number 5 kandjat võimekamaks muuta. See on kristall, mis kaitseb ja puhastab tema Auravälja.

Turmaliinsuletistega Kvarts on väga kasulik igaühele, kes on sündinud 18. kuupäeval ükskõik millises kuus. See on kristall, mis teeb komplimente selle kuupäeva positiivsetele iseloomuomadustele ja samas aitab taastada sellega kaasnevad negatiivseid iseloomujooni. Kristall, mis aitab blokeerida eksiteele sattumist ja mis toob õnne ning edukust. Turmaliinsuletistega Kvarts toob sellel kuupäeval sündinule hiilgavaid ideid, enesemõistmist, positiivset suhtumist ja aitab tasakaalustada kõike seda, mis on iseloomus tasakaalust väljas.

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi ja veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

Turmaliinsuletistega Kvartsi lae Mäekristall geoodi või Ahhaat geoodi peal või kõrval, kus sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl 8 mm.
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest krist..
62.00€
Maksudeta:50.82€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest krist..
20.90€
Maksudeta:17.13€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest krist..
23.90€
Maksudeta:19.59€
TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest krist..
51.00€
Maksudeta:41.80€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "PÄRL" on väeese, mis koosneb Pärlitest, mi..
49.00€
Maksudeta:40.16€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "KÜLLUSE AKTIVEERIJA" on väeehe, mis aktiveerib külluslikud võimalused ning aita..
55.50€
Maksudeta:45.49€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"on väeehe, mis ei lase heal energial kadud..
36.60€
Maksudeta:30.00€
EUDIALIIDI puhul on tegemist kauni välimusega kristalliga. Eudialiit on värvuselt roosakas-punakas kuni pruunikas-must, see on kirju ja kaunis. E..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu kristalli juurde.BRONSIIT-GABBRO puhul on tegemist kristalliga, kus on kokku saanud kaks mineraali, se..
11.80€
Maksudeta:9.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.