Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA"

LA TENE erikollektsioon käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA"
35.50€
Maksudeta: 29.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "VILJAKUSE SUURENDAJA" on väeehe, mis aitab ka tõsiste viljakusprobleemide puhul. Suurendab viljakust tervendades keha.

Käekett on kokku pandud Bretšastunud Japise, Roosa Kvartsi kristallidest, mida kaunistavad metall ja kullatud hõbeda detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud energiad. Bretšastunud Jaspis on Jaspis, mille koostisosas on ka Hematiidi kristalli. Bretšastunud Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks punakaspruun toon, mille seest jooksevad läbi ka valged-hallid mustrid. Bretšastunud Jaspise peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Aafrika ja Hiina

Bretšastunud Jaspis on Šungiidi kõrval üks tugevamaid ja universaalsemaid tervenduskristalle, mida kantakse selleks, et enda tervist tugevana hoida. Seda kantakse ka selleks, et terviserikkeid ja probleeme leevendada ning nendest vabaneda. 

BRETŠASTUNUD JASPISE käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Bretšastunud Jaspis on emotsionaalse tasakaalu kristall, millel on oskus rahustada igasugust tujude kõikumist ja kaitsta negatiivse tuju tekkimise eest. Väga kasulik neile, kes on tujukad ja kelle hea tuju võib hetkega negatiivseks muutuda.

- Kristall, mis leevendab stressi ja võitleb depressiooniga. Kasulik neile, kellel on pidevad emotsioonide kõikumised.

- Kanna Bretšastunud Jaspist vasaku käe peal, et tugevdada enda loomingulisi oskuseid ja neid läbi käelise tegevuse enda seest välja tuua. Bretšastunud Jaspis on eriliselt kasulik kunstnikele. 

- Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab väga peenel tasandil sinu hingest vabastada neid emotsioone, mis on tekkinud negatiivsetest sündmustest, traumadest ja üleelamistest. Bretšastunud Jaspis on eriti kasulik sinule, kui sulle tuleb meelde minevikus toimunu, mis teeb sulle haiget ja mis segab sinu elu. Bretšastunud Jaspis töötab kui filter, mis aitab sul rahu teha minevikuga ja edasi elada ilma jälitavate emotsioonidega. See kristall tervendab seda osa sinus, mis kord katki on läinud.

- Kanna seda kristalli parema käe peal, kui sa soovid end enesekindlamaks muuta ja oma eneseväärikust tõsta. See on kristall, mis aitab sul enesekindel olla ja ennast armastada nii, et sa suudaksid enda ilu ning tugevaid külgi näha. Bretšastunud Jaspis õpetab sind ennast hindama.

- Kui sa tegeled tervendamisega või ravimassaažiga, siis on hea kanda Bretšastunud Jaspise käeketti teraapia ajal. Seda selleks, et tervendaja ei võtaks tervendava haiguse energiat enda Aurasse. Kui sa tervendad, siis suure tõenäosusega võid kogemata võtta teise inimese tervise probleeme iseendasse. 

- See kristall on abiks neile, kes ei suuda olla seksuaalsed ja kellel on probleeme vähese seksuaalse energiaga. Seksuaalsus on üks elu osa ja see energia peab igas inimeses korras olema. Kui on vähene seksuaalne iha, siis on Sakraaltšakras probleeme. Bretšastunud Jaspis aitab tervislikul ihal taastuda ja sind seksuaalsemaks muuta. 

- Bretšasunud Jaspis on ülim tervendaja, aidates kehale energiat anda. See on kristall, mis tõmbab kõikide teiste kristallide tervendavad omadused iseendasse ja asub seda sulle edasi andma. See on põhjus, miks võiks Bretšastunud Jaspis koos mõne teise tervendajaga kanda. See töötab nagu Mäekristall, mis võimendab teiste kristallide energiat. Bretšastunud Jaspise korral avab see füüsilise keha tervise jaoks vajalikud energiad. 

- Kanna Bretšastunud Jaspist koos Valge Hauliit - Püriidiga, kui tegeled teiste inimeste tervendamisega. Kanna seda koos Šungiidiga, kui soovid raskest haigusest lahti saada. Sobilik kanda ka koos Magnetiidiga, kui soovitakse enda kehale taastusravi anda ja keha seest haiguskollet Magnetiidi sisse tõmmata.

- Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab mineviku vigadega lõpparveid teha, aidates õppida vigadest, iseendale andeks anda, teistega rahu teha ja vabastada hinge piinavaid emotsioone. Bretšastunud Jaspis tervendab sinu selle elu isiksuse minevikku ja selles tehtud vigu, mida kahetsed.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Bretšastunud Jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta sisaldab 
Hematiiti, milles on omakorda metalle. 


- Universaalne tervendaja, mida võiks ükskõik kui sügava probleemi korral kasutada ja kanda. 

- Tugevdab immuunsust, tervendab põit, naiste hormoone, reproduktsiooni-organeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

- Soovitan seda kristalli kanda lastel ja täiskasvanutel, kellel on loomade vastu allergia. See kristall aitab koera-kassi allergiat taandada ja keha reaktsiooni taandada. 

- Soovitan Bretšastunud Jaspist kanda vähihaigetel ja teistel inimestel, kellel on raskekujulised haigused.

- Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada. Kasulik kristall KA madala libiido korral. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

- Bretšastunud Jaspis on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada selles Tšakras olevaid terviserikkeid. Kui Sakraaltšakra on kahjustunud, siis tekivad naistel tsükliprobleemid ja naistel-meestel mõlemal põiega seotud haigused.

SODIAAK


Tähemärgilt on see elujõu-, energia-, tugevuse-, enesekindluse- ja tervisekristall kõikidele JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.  Jääral aitab Bretšastunud Jaspis iseseisvaks muutuda, aidates leida üles iseenda isikuse, mõista seda, mida elult tahta, kuhu liikuda ja millega tegeleda. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral mõista näiteks seda, mis anne tema sees eksisteerib. See kristall on Jäärale ka tervisekristalliks, mis kaitseb teda ka ebaõnne eest. Skorpionitele toob Bretšastunud Japsis armastuseõnne. Eriliselt kasulik on see kristall just nende sodiaagi meesesindajatele. Bretšastunud Jaspis aitab Jääral hoida tema Sakraaltšakrat tervena, seda tasakaalustades ja tugevdades, et see tšakra oleks elujõuga täidetud. Jäära füüsilise ja emotsionaalse tervise kristall.

Veel lisaks aitab see tuua tervist ja taskaalu nendele LÕVIDELE, kes on sündinud 23. - 24. juulil.


Bretšastunud Jaspise kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT

Tehniline
Mõõdud Bretšastunud Jaspise pärl ca 7x6 mm ja Roosa Kvartsi pärl ca 6 mm.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.60€
Maksudeta:4.67€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
6.50€
Maksudeta:5.42€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
10.50€
Maksudeta:8.75€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
44.20€
Maksudeta:36.83€
AINUEKSEMPLAR!BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile isel..
44.00€
Maksudeta:36.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.