Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDU ja KAITSE"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDU ja KAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDU ja KAITSE"
27.70€
Maksudeta: 22.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "EDU ja KAITSE"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "EDUÕNN ja KAITSE" on väeehe, mis kaitseb sinu jõudu, väge ja kõike seda mida elu jooksul oled kogenud, olgu see siis materiaalne või emotsionaalne asi sinu elus. Toob sulle edukust ja õnne.

Kõrvarõngad on kokku pandud Kullisilma, Tiigrisilma ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja hõbedast detailid. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid.

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjusefüüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlustisiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.

Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti must ja valguse käes võib näha selgeid tumesiniseid triipe. 

Kullisilm annab jõudu juurde erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kui me räägime Kullisilmast  kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui suhe on hakanud lagunema ja tõepoolest soovitakse suhet koos hoida. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada ning samuti ka vastupidi.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

KULLISILMA maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.

- Kullisilm loob tugeva kaitse Kolmandale Silmale, mis omakorda loob väga hea vaistu inimeste tunnete osas. Kullisilm aitab eristada "õigeid" emotsioone "valedele", mis tähendab seda, et Kullisilm aitab ära tabada valeliku inimese ja selle, kes on siiras.

- Suurendab visualiseerimist, visioonide teket, fantaasiat ja samalajal arendab loomingulist poolt. Visualiseerimine ja see kõik eelnev on kõik kasulik intuitsiooni arengu jaoks.

- Kaitseb energia varastamise eest, aitab neid, kes on ülitundlikud teiste inimeste emotsioonide, tunnete ning sõnade osas. Kullisilm aitab tugeva empaatia võimega inimesi, aidates end kaitsta väsimuse ja kurbuse eest, mis võib tekkida teise inimesega suheldes.

- Kullisilma kandmine aitab keskenduda, õppida, mõtteid selgemaks teha ja eriti hästi aitab see suurtele eluprojektidele keskenduda nii, et jõud ega ka mõistus otsa ei saaks. Aitab motiveerida ja sihile jõuda.

- Neid kõrvarõngaid soovitan kanda ka öösiti, eriti Täiskuu ajal, et saada sellel ööl prohvetlikke visioone enda elu kohta.

- Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

- Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada.

- Kullisilm aitab näiteks sul läbi näha seda inimest, kellel on soov sind enda jaoks ära rakendada/kasutada. Kullisilm kaitseb sind salakavaluse ja ärakasutamise eest. See avab sinu silmad ennem, kui lased endale liiga teha. Kullisilm julgustab ka sul enda eest seisma.  

Peale kõige selle aitab Kullisilm maandada lennuhirmu, seda selles suhtes, et see aitab alateadvusest välja võtta selle probleemi. Lennuhirm tekib eelmiste elude traumade pärast ja see on sügavale juurdunud probleem, kui selles elus ei ole kogemusi olnud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kõrvarõngaste kogupikkus ca 4 cm. Kristallide läbimõõt 4-8 mm.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.30€
Maksudeta:7.62€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
13.60€
Maksudeta:11.15€
Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast. TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasuta..
119.90€
Maksudeta:98.28€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on n..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Tegemist piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett meestele "JÄÄR "ÕNN ja ARMASTUS" on väeehe, mis aitab leida enda elus üles s..
59.00€
Maksudeta:48.36€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE käekett LÕVI "INTUITSIOON ja MUUTUSED 2024. AASTAKS" toob sinu ellu tasakaalu 2024. aastal ja k..
48.80€
Maksudeta:40.00€
Tooteid on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGE VÄÄRTUS" on väeehe, mis aitab eemal hoida globaalset pi..
31.90€
Maksudeta:26.15€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
55.30€
Maksudeta:45.32€
TSITRIIN toob positiivsust, õnne, rõõmu ja head õnne. Aitab materiaalselt hästi hakkama saada, küllust suurendada ja materiaalseid unistusi täide..
71.70€
Maksudeta:58.77€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM RIKKUS ja TÖÖEDU" on kokku pandud väeehetest, mis tagavad materiaalse edu, tööalased kordaminek..
59.60€
Maksudeta:48.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.