Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"
36.60€
Maksudeta: 30.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "ENERGIATE KAITSE ja KÜLLUS"on väeehe, mis ei lase heal energial kaduda, tuues Sinuni midagi imelist ja head

Hõbedast kõrvarõngad on kokku pandud Hematiidi ja Musta Turmaliini kristallidest ja hõbedast.

HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-stArgentiinastBrasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha. 

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too. 

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.

HEMATIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Hematiidi kandmine Kolmanda Silma kohal aitab kaitsta energialekete eest ja kaitseb ka energiavampiirluse ehk nende inimeste eest, kes on väga jõulise natuuriga. Hematiit on väga hea kaitsekristalli neile, kes töötavad klienditeenindajatena, aidates kaitsta nende energiavarusid.

- Tugevdab intuitsiooni, kaitseb nende spirituaalsete inimeste eest, kes soovivad isiklikel põhjustel intuitsiooni kinni panna või takistavad energiat Aurasse saata, mis ei lase spirituaalselt kasvada.

- Hematiit on kaitsekristall, mis ei lase sinu energial ära kaduda. Koondab kokku kõik energiad sinu sees ja muudab need ühtseks. Ei lase elujõuenergial sinu sees kaduda, hoiab head energiat nagu magnet sinu sees. Hematiiti on kasulik kanda, et hoida enda väge ja eluenergiat.

- Sobib naistele, kellel on madal enesehinnang või kellel jääb julgusest puudu.

- Hematiit on spirituaalne tasakaalustaja ja sobib sellisel juhul kandmiseks, kui teid vaevavad järgmised sümptomid : Pidev tujude muutumine, täna oled positiivne ja homme negatiivne, ei ole tuju kodust välja minna, ei soovi inimestega suhelda, ei tea mida oma eluga teha ja mõtled pidevalt sellele "mis küll saab?", isegi, kui kõik on sul olemas. Need on ühed vähesed sümptomid, mis käivad spirituaalse tasakaalu puudumisega kaasas.

- Hematiiti koos Pietersiidiga kandes aitavad need kristallid suurendada tahtejõudu.

- Hematiidi ehteid kantakse ka siis, kui on leinaperiood, et kiiremini inimese surmast üle saada.

- Tegemist on ühe parima tasakaalustajaga kristallide seast. Hematiit suudab aidata ka neid, kes on kaotanud enesekontrolli ning kindla jalgealuse, juhtides tähelepanu sinna, kus sul on vaja pingutada, midagi parandada ja tervendada. Hematiit on eneseabikristall.

- Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda.

- Hematiit aitab sotsiaalse ärevuse korral, toetades neid inimesi, kes võõraste seltskonnas satuvad stressi. Sobib neile, kes ei julge avalikel üritustel osaleda või kardavad haiget saada uute tutvuste loomisel. Hematiiti tuleks kanda võõraste inimeste juures ja keskel olles.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Hematiit on aneemia tervenduskristall, mis aitab tervendada verd, tugevdada vereringlust, stabiliseerida hemoglobiini taset, kaitsta erinevate verehaiguste eest ning tervendada tasakaaluhäireid.

-  Kasulik neile, kes soovivad spirituaalset tasakaalu leida.

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata. 

- Hematiit aitab kätes olevat valu ja traumasid tervendada, juhtides haigust vaikselt haigusekoldest välja. Aitab ära blokeerida käevalu ja samal ajal suunata sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Toob sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas hoiab sind intuitiivselt eemale tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

JUURTŠAKRA

Hematiit on kristall, mis suudab Juurtšakras olevat pinget maandada, tervendades seeläbi üliaktiivset Juurtšakrat. Kui Juurtšakra on ebaterve, siis inimene on agressiivne, närviline, tihtipeale vihane, tujust ära, kritiseeriv, ebameeldiv teiste jaoks, negatiivne ja pessimistlik. Kui sa tunned, et sinu pihta käivad mõned neist mõtetest, siis võib ka sinu Juurtšakra olla kahjustunud. Hematiit aitab seda tervendada, seega kanna seda kristalli ajal, mil nii end tunned.

SODIAAK

KAKSIKUTEL aitab Hematiit tervist kaitsta.

KALJUKITSEL aitab Hematiit energiaid maandada ja harmoniseerida, aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

VEEVALAJA jaoks on Hematiit nii õnne- kui ka kaitsekristall korraga. Lisaks sellele on Hematiit VEEVALAJA tähtkujule eriliselt kasulik tema elueesmärgi täitmisel. Veevalaja elueesmärgi kohta saad lugeda ühest minu artiklist SIIT, mille olen Veevalajates kirjutanud. Hematiit ei lase Veevalajal enda õigelt saatuse teelt kõrvale kalduda, aidates alati Veevalajal liikuda selles suunas, mis talle õnne toob ja teda õnnelikuks teeb. Hematiit toob Veevalajale palju head ja seda kristalli tasuks kindlasti Veevalajal enda elus hoida.

Soovitan Hematiiti kanda Veevalajal ehtena sellisel perioodil, kus soovitakse kõige enam oma elueesmärki õigesti täita. Teine võimalus, lisaks ehte kandmisele, on selle kristalli lisamine sünnikristallide laekasse. Selle laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA

Hematiit on kõikide Hobuse-aastal sündinute õnne- ja tasakaalukristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi, samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnnekristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Hematiiti võid laadida Ahhaat geoodi või lihvimata Hematiidi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Ingveri eeterlik õli või Salvei rituaalitaim/viiruk/eeterlik õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kõrvarõnga kogupikkus ca 3,7 cm. Hematiidi pärl ca 8 mm.
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
5.90€
Maksudeta:4.84€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
13.70€
Maksudeta:11.23€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
59.90€
Maksudeta:49.09€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon käekett "ÕNNE VALEM" on väeehe, mis aitab tuua Sinu ellu head õnne, positiivsust, rõ..
35.50€
Maksudeta:29.10€
GREETINGS viirukit kasutatakse kodu välisukse ehk esiku energiate tervendamiseks. Feng Shui järgi on välisuks sinu külluse, armastuse, kai..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
3.20€
Maksudeta:2.62€
KAŠMIIR loob sinu ümber ja koju hea energia. Suurendab naiselikkust, romantikat, suhteõnne ja hingerahu. Manifesteerides armastusesoove, aitab neid un..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
HARMOONIAVIIRUK koosneb kolmest traditsioonilisest viirukitaimest, milleks on Sandlipuu, Patšuli ja Seedripuu. Nende kolme taime vägi loob sinu ümber ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.